У МОН нагадують, що шкільні документи про освіту без печатки є дійсними

1175 0
Перевірити достовірність документа можна онлайн у відповідному Єдиному реєстрі.
ілюстративне фото: dyvys.info

ілюстративне фото: dyvys.info

У Міносвіти роз’яснюють, що шкільні документи про освіту, згідно з низкою норм, можуть бути без печатки закладу освіти. Про це повідомляє прес-служба МОН.

«Технічні описи документів про освіту не містять жодних вимог про наявність на таких документах печатки закладу освіти. Тому школа не зобов’язана проставляти на документах про освіту свої печатки. Свідоцтва та додатки до них без печатки є дійсними й приймаються для вступу до вишів, а також в усіх інших випадках», – ідеться в повідомленні МОН.

Читайте також: Що робити вступникам, які не мають ID-картки. Роз'яснення від МОН

У Міністерстві нагадують, що інформація про всі такі видані документи міститься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Перевірити достовірність того чи іншого документа можна в системі за посиланням

Окрім того, додають в МОН, відповідно до Господарського кодексу України використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!