Київ

У парку «Відрадний» за допомогою спеціальної машини почистили озеро

446 0
Очищення проводиться не лише для покращення естетичного вигляду озера, а й відкриває доступ до кисню підводним мешканцям.

Протягом трьох днів у парку "Відрадний" тривало розчищення озера. Про це повідомили у КП УЗН Солом'янського району.

Механізований спосіб очищення водойми від водоростей і очерету за допомогою спеціальної машини-амфібії дозволяє ефективно виконати роботи з очищення водойми та оздоровлення екосистеми.

Очищення проводиться не лише для покращення естетичного вигляду озера, а й відкриває доступ до кисню підводним мешканцям. Зрізана рослинність ретельно збирається, тимчасово складається в прибережній частині для подальшої утилізації.

Нагадаємо, на озері Віра, яке знаходиться у Святошинському районі столиці, виявили яскраво забарвлені блакитні плями. 

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!