У Польщі змінять правила працевлаштування іноземців

1270 0
З 2018-го року польські роботодавці платитимуть за дозволи на працевлаштування іноземців.
Фото: viza.vn.ua

Фото: viza.vn.ua

З 2018-го року польські роботодавці матимуть отримати платні дозволи, щоб найняти на роботу іноземця. Про це повідомляє the-village.com.ua.

Директорка Повітового управління праці і місті Ґруєць Мажанна Скочек розповіла, що декларацію, яку зараз можна отримати безкоштовно, замінять на платні дозволи на сезонні роботи.

До сезонних робіт відносять такі галузі: рільництво, садівництво, туристичну та гастрономічну.

«Ці дозволи на сезонну працю будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуватимуться іноземців, які перебувають поза кордонами Польщі, а один етап – іноземців, котрі вже перебувають на терені Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на підставі іншій, ніж сезонні роботи», – розказповіла Мажанна Скочек.

Читайте також: У Львові запрацював оновлений паспортний сервіс. Розклад роботи, вартість

Якщо іноземці перебувають за межами Польщі, то роботодавець складатиме заяву про надання дозволу на сезонні роботи, і на підставі цього дозволу іноземець зможе відкрити візу до Польщі.

Зазначається, що іноземці, котрі мають біометричні паспорти, зможуть в’їхати з таким дозволом до Польщі без необхідності відкриття візи.

Роботодавець також зобов’язаний зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!