У п'ятьох відділах соціального захисту Львова працює електронна черга

3020 0
У Личаківському відділі все ще облаштовують нове робоче приміщення.
фото: gazeta

фото: gazeta

У відділах соціального захисту усіх районів міста, окрім Личаківського, працює система електронної черги, інформує прес-служба ЛМР з посиланням на в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Ігоря Кобрина.

«Закуплено комп’ютерну техніку, є відеонагляд у приймальнях та запроваджуємо систему смс-повідомлень клієнтам соціальних послуг. Маємо відремонтовані приміщення «Єдиних приймалень» Сихівського відділу соціального захисту та триває реконструкція Личаківського відділу. На 2018 рік плануємо ремонт Галицького і Шевченківського відділів соціального захисту», - розповідає він.

Крім того, за словами Кобрина, до 2020 року планують створити електронний архів оцифрованих документів та справ, що дасть змогу якісно впорядкувати архівні справи за забезпечить оперативне опрацювання архівних документів із  комп’ютеризованого робочого місця.

Нагадаємо, що в місті запрацювали нові «гарячі» лінії.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!