У США створили гру за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня»

1774 0
Американська компанія Colabee Studios з Сієттла створила гру «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки, драма-феєрія «Лісова пісня»
фото: vidia.org

фото: vidia.org

Про це повідомляє медіапортал української діаспори VIDIA.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, який має надзвичайну зустріч із Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Розробники гри вирушили у експедицію на Волинь, де народилась Леся Українка. Метою їхньої поїздки стало прагнення якомога правдиво відтворити культурні особливості драми, адже саме природа Волині надихнула поетесу на створення «Лісової пісні»

Фото: VIDIA.

«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

Colabee Studios – міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також вдомі як творці гри «Never Alone», що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей по всьому світу до пізнання чогось нового про самих себе.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!