У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Відео

6256 0
Винесення Благодатного вогню символізує воскресіння Ісуса Христа.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

У храмі Гроба Господнього у Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Цього року церемонія відбувалась із дотриманням карантинних вимог. На службі у храмі були присутні лише 2,5 тисячі паломників. Вони мали надати свідоцтво про вакцинацію або ж негативний тест на коронавірус. 

Благодатний вогонь, що символізує воскресіння Ісуса Христа, щороку сходить у Велику Суботу. Саме сходження вогню з закритого вівтаря визнають великоднім дивом. 

Також, до Храму Гробу Господнього впустили членів делегацій з Кіпру, Болгарії, Білорусі, Молдови, України, Росії, Румунії, Греції, Грузії, Польщі та Казахстану, інформує «Укрінформ».

Церемонія розпочалась в Храмі Гробу Господнього о 9:30 ранку за ізраїльським часом і тривала до 14:15. Згодом вогонь передадуть представникам іноземних делегацій, які вже з 15:30 зможуть повезти вогонь до вірян своїх країн з аеропорту Бенгуріон.

Благодатний вогонь уже сьогодні ввечері буде доставлений до Києва офіційною Українською делегацією.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!