Україна змінила правила повернення з-за кордону: новий список «зелених» і «червоних» держав

12924 0
Враховуючи новий розподіл, МОЗ опублікувало оновлений список держав «зеленої» і «червоної» зони.
фото: mnen.tk

фото: mnen.tk

Із 1 серпня в Україні почала діяти нова класифікація країн «зеленої» та «червоної» зон, що визначає необхідність самоізоляції чи здачі тесту після повернення з-за кордону, також набули чинності нові правила повернення. Про це повідомляє «Європейська правда».

Віднині до «червоного списку» Україна включає держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Або ж якщо приріст числа інфікованих у них за останні 14 днів перевищує аналогічний за минулі 14 днів на 30%. Раніше Україна брала до уваги кількість активних хворих з коронавірусом на 100 тисяч населення. 

Читайте також: ПЛР-проблема або Чи потрібний цей тест для виїзду за кордон

Враховуючи новий розподіл, МОЗ у суботу вранці опублікувало оновлений список держав «зеленої» і «червоної» зони. Дані вказані станом на 31 липня. 

До країн «зеленої» зони увійшли Україна, а також такі держави як Швеція, Португалія, Хорватія, Білорусь, Велика Британія, Туреччина, Словенія, Єгипет та Італія. 

До «червоної» увійшли Китай, Угорщина, Грузія, Німеччина, Чехія, Болгарія, Албанія, Чорногорія, Польща, Франція, Росія. Повний список доступний за посиланням.

Українці та іноземці, які подорожують із країн «червоної зони», повинні мати поліс медичного страхування, а також зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону. 

МОЗ буде оновлювати список країн зі значним рівнем поширення Covid-19 кожні 7 днів.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!