На правах реклами

Успішні новобудови Львова: сучасні квартири, підземні паркінги і школи

5200 0
Новобудова компанії ЕКО-ДІМ на вул. Мечникова поруч з парком Погулянка матиме підземний паркінг на 111 паркомісць - один з найбільших паркінгів в місті з точки зору забезпечення кількості квартир до вмістимості паркінгу.

Сам комплекс, що зараз будується, унікальний своїм проектом, який складається з двох будинків. Другий «розділений» триповерховими громадськими приміщеннями, що дозволяє і збільшити простір, і забезпечити інсоляцію всього простору.

Проектування підземного паркінгу також стало ще одним елементом  збереження і покращення простору – автомобілі не займатимуть територію  житлового комплексу, що дозволяє зробити його більш функціональним для мешканців.

«Весь проект комплексу готували більш як рік. Цьому передували дослідження як ділянки, просторових рішень, так і, якщо говорити про паркінг, особливості користування автомобільним транспортом. Досліджували як кількість автомобілів, так і практику їх використання, щоб запроектувати «золоту середину», яка дозволить максимально звільнити  наземну територію житлового комплексу і зробити обгрунтованими витрати на утримання паркінгу», - розповідають в компанії ЕКО-ДІМ.

Зазначимо, що цього року компанія ЕКО-ДІМ вже здала в експлуатацію сучасний житловий комплекс на вул. Стуса і триває підготовка до здачі житлових комплексів на вул. Орній (також з підземним паркінгом) та житлового комплексу на вул. Величковського.

Як підсумок всіх запланованих на стадії підготовки робіт, в результаті мешканці отримають суттєво покращену територію мікрорайону та пішохідні зони. Тим паче, що вже додатково до існуючих обладнано 38 метрів тротуару з перилами та сходинами, а внутрішні проїзні дороги стануть вільнішими, адже, як показали дослідження, рух ускладнювався через сторонні авто, власники яких не проживають в прилеглих житлових будинках, а використовували район просто для парковки.

Підземний паркінг в новобудові ЕКО-ДІМ на Червоної Калини має 2-рівні, що також є новинкою для Львова.

Цього року ЕКО-ДІМ здав в експлуатаціюі  приміщення нової сучасної школи-ліцею, в якій уже працює дитячий садок та навчаються учні з 1 по 9 клас. Відкриття школи, розрахованої на інноваційне навчання 500 дітей, з трьома спортивними полями, великою територією та забезпеченням всього необхідного, стало подією для Львова. До речі, це вже друга школа, збудована компанією ЕКО-ДІМ, за останні роки у Львові.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!