В аварії загинув випускник львівської академії сухопутних військ

2253 0
Йому було лише 24 роки.
Фото: Павло Ткачук

Фото: Павло Ткачук

У аварії загинув випускник Національної академії сухопутних військ лейтенант Дмитро Бортнік. Про це повідомив ректор університету Павло Ткачук.

«Днями трагічно обірвалося життя старшого лейтенанта Дмитра Анатолійовича Бортніка, який завершив навчання у нашому навчальному закладі 2016 року», – написав він.

Офіцер проходив службу у 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького на посаді начальника штабу одного з механізованих батальйонів.

«За відгуками його командирів, Дмитро був авторитетним, професійним та дисциплінованим офіцером. Виключно з позитивної сторони зарекомендував він себе, навчаючись й у Національній академії», – додав Павло Ткачук.

Як уточнили у 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького, Дмитро Бортнік загинув 14 березня у ДТП.

Йому було лише 24 роки. Він був уродженцем Чуднова, що на Житомирщині.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!