В історичному ареалі Львова пропонують збудувати елітне житло. Візуалізація

2142 0
Йдеться про ділянку, обмежену вул. Олени Степанівни, вул. Марка Вовчка, вул. Декарта і вул. Міхновських.
фото: google maps

фото: google maps

У Львові пропонують збудувати багатоповерхівку на вул. Вернигори, 17-19. Йдеться про ділянку, що розташована в історичному ареалі міста, обмежену вул. Олени Степанівни, вул. Марка Вовчка, вул. Декарта і вул. Міхновських. Відповідне рішення підтримали 11 членів комісії архітектурно-містобудівної ради.

«Це одна ділянка, яка складається з двох менших. По зонінгу  зона Ж-2, відповідно до детального плану, що розроблений і затверджений в 2013 році, допустимий вид використання  будівництво багатоквартирних житлових будівель у 6 поверхів. Зараз там є два будинки і дві зблоковані між собою ділянки, площа становить 15 соток. У межах обслуговування ділянки є три дитячих садки і три заклади середньої освіти», – каже під час засідання архітектурно-містобудівної ради доповідач Микола Шеремета.

Читайте також: У Львові поблизу краківського ринку збудують житло та офіси

Візуалізації розробника проєкту ТзОВ «Шеремета Архітект Груп»

Планують облаштувати тут 28 паркомісць, чотири з них виділити для безпеки у разі повітряної тривоги. ці місця можуть слугувати як укриття чи бомбосховище. Загалом квартир у будинку має бути 25, переважно йдеться про однокімнатні, а також на 5-6  дворівневі квартири. 

Читайте також: Алкомаркет, реберня та готель. Як зміниться територія поблизу озера на Стрийській

«Будинок, згідно з візуалізацією, запропонований каскадним типом. Якщо дивитися з вул. Вернигори, то це 4-5-6 поверхів. За рахунок каскадності не загромаджуємо лінію забудови, у такий спосіб кожен поверх відділений від фасадної стіни. Пляма забудови займає 35% при нормативних 40%, висотність не переважає 22 м», – додає він.

Додамо, що розробником проєкту є ТзОВ «Шеремета Архітект Груп», а замовником  фізична особа гр. О. Процик. Під час представлення проєкту члени містобудівної ради зауважили, що будинок не є нейтральним та декларує свою інакшість, тому пропонували розділити візуально його на дві секції. Візуалізацію також ще мають відкорегувати, щоби позначити перед будинком спільний прохід.

Ольга Коваль

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!