В Україні відклали підняття тарифів на газ для населення

1434 0
Відповідне рішення ухвалив уряд на засіданні 30 травня.
Фото: ternopillive.com.ua

Фото: ternopillive.com.ua

Кабінет міністрів вирішив продовжити продавати газ для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до кінця липня 2018 року. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 30 травня, повідомляє Економічна правда.

Підвищення цін на газ вимагає постанова Кабінету міністрів № 187 від 22 березня 2017 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Відповідно до неї ціна на газ має розраховуватися на базі середньої ціни імпортного газу за певний період. Уряд повинен був опублікувати цей показник ще 1 липня 2017 року. Замість цього 26 вересня 2017 року Кабмін протокольним рішенням відклав дату публікації на невизначений термін.

Читайте також: В Україні змінили правила нарахування субсидії. Роз'яснення

Відтермінувати оприлюднення ціни вирішили до узгодження механізму її визначення з МВФ та Європейським енергетичним співтовариством. До публікації рішення ціна залишиться на поточному рівні – 4,942 тис грн за тисячу кубометрів без ПДВ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!