Нацбанк введе в обіг нові 100-гривневі банкноти

993 0
Нові банкноти введуть у межах планового випуску.
Фото: НБУ

Фото: НБУ

Національний банк із 19 грудня запустить в обіг банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року — з підписом голови Національного банку Андрія Пишного та відображенням на них року випуску.

Джерело: пресслужба НБУ 

Нові банкноти введуть у межах планового випуску. Це потрібно для забезпечення готівкового обігу необхідною кількістю банкнот такого номіналу на заміну зношених, пошкоджених та вилучених з обігу. Водночас банки продовжать приймати від клієнтів банкноти номіналом 100 гривень зразків попередніх років випуску та видаватимуть їх без обмежень.

Читайте також: Що робити, якщо виявили фальшиві чи пошкоджені купюри. Роз’яснення 

В НБУ нагадують, що, відповідно до законодавства, на банкнотах розміщується підпис чинного голови Національного банку України.

Нагадаємо, Національний банк продовжив на один рік термін обміну розмінних монет номіналами 1, 2 та 5 копійок.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!