Вчителям підвищать зарплати на 20%. Рішення уряду

664 0
У липні зарплати мають зрости ще на 8%.
Photo by Aaron Burden on Unsplash

Photo by Aaron Burden on Unsplash

Зарплати вчителів зростуть на 20% вже цього місяця. Сьогодні, 20 січня, уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

За його словами, уряд виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн.

Раніше Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявляв, що упродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%. Він пояснював, що к зв’язку з підвищенням заробітної плати з 1 січня доходи збільшаться ще на 20%, із 1 липня – ще на 8%.

Читайте також: У Міністерстві фінансів кажуть, що в Україні забагато вчителів

Нагадаємо, що минулого року Кабінет міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої до 2023 року найменший посадовий оклад освітян мав би зрости до 4 прожиткових мінімумів. Станом на 2019 рік мінімальний посадовий оклад становив 1,73 від прожиткового мінімуму. Однак через відсутність коштів на реалізацію у державному та місцевих бюджетах дію постанови призупинили до 31 грудня 2020 року

 
 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!