Від сьогодні поліція штрафуватиме підприємців за відсутність масок у людей

2959 0
Розмір штрафу становитиме від 3 400 до 5 100 грн.
Фото: Freepik.com

Фото: Freepik.com

В Україні із сьогоднішнього дня, 14 січня, почнуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів. 

Читайте також: Штраф у 17 тисяч гривень за відсутність маски є несправедливим

За порушення санітарного законодавства для підприємств, установ, організацій, які допускають людей в громадські місця чи транспорт без вдягнутих масок чи респіраторів тепер передбачена відповідальність.

Розмір штрафу від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів громадян – тобто від 3 400 до 5 100 грн.

«За допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження про необхідність одягнути респіратор або захисну маску, без припинення обслуговування, виклику представника Національної поліції, юридична чи фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться у документі.

Читайте також: Власники бізнесу та організації можуть платити від 3 до 5 тисяч штрафу за відсутність масок

Нагадаємо, що з 21 листопада в Україні почали штрафувати громадян за відсутність маски у громадських місцях. Поліцейські тепер зможуть складати протоколи на місці. Штраф за перебування без маски у громадських місцях становить від 170 до 255 грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!