Visa запустила в Україні сервіс, що перетворює смартфон на платіжний термінал

5775 0
Першим партнером компанії у цьому став «Ощадбанк».
Фото: itc

Фото: itc

В Україні запрацював сервіс softPOS, що дозволяє використовувати смартфон на базі ОС Android з NFC-модулем у якості платіжного терміналу. Про це повідомляє finclub.

Читайте також: Українці зможуть знімати готівку на касі супермаркету

У Visa кажуть, що це перший запуск в країнах пострадянського простору та у Східній Європі.

«Будь-який продавець може активувати свій смартфон та приймати платежі від всіх клієнтів із безконтактних карток та NFC-пристроїв – смартфонів, розумних годинників тощо», – пояснюють в компанії.

Першим партнером у цьому став державний «Ощадбанк». У банку зазначають, що продавці платитимуть стандартну для ринку комісію без додаткових витрат, оскільки витрат на термінали не буде.

«Ощадбанк» почне пропонувати нову послугу своїм клієнтам у сегменті малого та середнього бізнесу уже з наступного тижня. Щодо великого рітейлу, то, кажуть у банку, пропонуватимуть послугу також, але тут може виникнути проблема, що багато клієнтів не мають безконтактних платіжних карток.

Для того, щоб продавець міг користуватись сервісом, потрібно укласти з «Ощадбанком» договір, купити смартфон із NFC-модулем та завантажити додаток.

Додамо, що транзакції до 1000 гривень приймають із карток Visa без PIN-кода, але програма дозволяє його ввести на смартфоні.

Читайте також: Нацбанк дозволив відкривати рахунки онлайн в усіх банках

Нагадаємо, від квітня Visa випускає в Україні лише безконтактні картки. Зазначимо, власникам телефонів на основі іOS не варто чекати на подібний сервіс, адже компанія Apple обмежує «чужі» NFC-платежі, аби розвивати Apple Pay.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!