Політична реклама

Водії, яких позбавили прав, повторно здаватимуть іспити в ДАІ

1778 0
Кабінет міністрів України постановив, що водії, яких позбавили водійського посвідчення за керування транспортними засобами у стані алкогольного, потрібно проходити позачерговий медогляд та здавати знову всі іспити в ДАІ.

Це закріплено постановою уряду № 627 від 12 червня 2013 року " Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України ", інформують Варіанти.

Особам , позбавленим права керування транспортними засобами за керування у стані алкогольного , наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів , що знижують увагу та швидкість реакції , посвідчення водія повертається тільки після обов'язкового проходження позачергового медичного огляду та складання теоретичного і практичного іспитів.

Крім цього, документ дозволяє здачу іспитів , необхідних для отримання водійського посвідчення, в центрах Державтоінспекції незалежно від реєстрації за місцем проживання або перебування.

Вилучені посвідчення водія зберігаються в центрі Державтоінспекції за місцем проживання особи, позбавленої права на керування транспортним засобом.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!