«Високий замок» оновлять з урахуванням появи канатної дороги

4496 0
Функцію замовника проекту на оновлення парку виконуватиме ЛКП «Зелений Львів».
Фото: stejka.com

Фото: stejka.com

Виконком прийняв оновлене рішення, яке передбачає надання Львівському комунальному підприємству «Зелений Львів» функції замовника на декілька проектів.  Зокрема, ЛКП замовить проект  утримання та реконструкції парку «Високий Замок» з врахуванням будівництва підвісної оглядової канатної дороги. Також буде проведено екологічну експертизу, інженерно-геологічні роботи, розробку історико-містобудівного обгрунтування. 

Читайте також: Фунікулер чи канатна дорога. Як підкорити Високий Замок у Львові?

Як повідомляло Tvoemisto.tv, на Високий Замок у Львові хочуть прокласти канатну дорогу. За словами народного депутата України, ініціатора створення туристичної компанії «Чудо-Тур» Лева Підлісецького, будувати фунікулер економічно невигідно, тим паче, що його маршрут закінчувався на руїнах старого замку. А от канатна дорога була б привабливою для туристів та могла б пролягати аж до Високого замку. 

Опублікував Ярослав Сиваківський


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!