WNISEF оплатить навчання п’яти студентів Львівського національного університету

1602 0
WNISEF оплатить навчання п’яти студентів Львівського національного університету Дворічна стипендія, яка покриває вартість навчання, призначена для студентів програми Data Science & Intelligent Systems ЛНУ ім. І.Франка.
фото: Львівський ІТ Кластер

фото: Львівський ІТ Кластер

П’ять найкращих студентів бакалаврської програми Data Science & Intelligent Systems, що стартує з вересня на факультеті електроніки ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Львівського ІТ Кластеру, матимуть можливість отримати дворічну стипендію від Western NIS Enterprise Fund, повідомляє Львівський ІТ Кластер.

«Щоб бути затребуваним на міжнародному ринку, українці повинні мати той же набір знань та навичок, що й професіонали з усього світу. Завершивши курс Data Science & Intelligent Systems, студенти стануть лідерами в галузі та використовуватимуть нові знання й навички, щоб сприяти трансформаціям як в Україні, так і в усьому світі», – говорить президент та головний виконавчий директор WNISEF Ярослава Джонсон.

Умови отримання стипендії: високі результати ЗНО, мотиваційний лист та проходження співбесіди. Окрім стипендій, фонд WNISEF долучиться до організації навчальних літніх таборів для студентів програми Data Science & Intelligent Systems.

Читайте також: Спільнота без перегородок. Чому львів’яни обирають роботу в коворкінгу

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінення життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Нагадаємо, що з вересня на факультеті прикладної математики ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Львівського ІТ Кластеру також стартує нова програма Data Science.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!