Що треба змінити, щоб проїзд у громадському транспорті Львова став безпечнішим

3327 0
Під час дискусії спробуємо з’ясувати, чи допоможуть засоби індивідуального захисту захиститися від коронавірусу у автобусі, чи готові перевізники випускати на маршрути напівпорожні автобуси та хто платитиме збитки.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

У Львові та на Львівщині до 29 травня карантин не послаблюватимуть, а, отже, громадський транспорт і надалі курсує в режимі спецперевезень. За вимогами МОЗ, після пом’якшення карантину у транспорті планують дозволити їздити всім, але кількість пасажирів не має перевищувати кількості сидячих місць.

Читайте також: Чи курсуватиме громадський транспорт і скільки збитків нарахували львівські перевізники

Tvoemisto.tv організовує дискусію про те, як адаптувати громадський транспорт Львова до нових умов карантину чи життя під час пандемії.

Під час дискусії разом із експертами спробуємо з’ясувати, чи безпечно буде їздити в громадському транспорті, чи допоможуть засоби індивідуального захисту, чи готові перевізники випускати на маршрути напівпорожні автобуси та хто платитиме збитки.

Учасниками дискусії стануть міські чиновники, відповідальні за транспорт, перевізники, депутати, експерти та медики. Вона відбудеться у сьогодні, 25 травня, о 14:00. Переглянути ефір можна буде на сторінці Tvoemisto.tv  у Фейсбук та Ютуб, а також на сайті.

Читайте також: Безпечний проїзд. Як позбутися готівки у громадському транспорті Львова

Дискусія організована у межах проєкту Tvoemisto.tv «Мобільне місто» за підтримки компанії EasyPay.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!