Як будуть контролювати на Львівщині приватні садиби, які прийматимуть туристів

3521 0
Чинне законодавство не регулює діяльність екосадиб.
Фото: KarpatyLove

Фото: KarpatyLove

Останніми вихідними люди масово почали їздити на відпочинок у садиби, відпочинкові зони в Карпатах. Однак, як повідомив у матеріалі Tvoemisto.tv «Карантин у Карпатах. Як працюватимуть готелі та екосадиби» заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, слід бути готовими, що їх можуть притягнути до адмінвідповідальності.

Читайте також: У ЛОДА сподіваються із 1 червня розпочати туристичний сезон

«А як буде сплеск, не дай Боже, і до кримінальної. І, так, поліція буде це контролювати. Перебування у тих місцях зараз (до 22 травня - ред) є незаконним», – каже він.

Проте чинне законодавство все ж не регулює діяльність екосадиб. Тобто перевірити приватні садиби, приміром, у Славському, неможливо, і, за словами заступника голови ЛОДА Юрія Холода, тим паче потім притягнути їх до відповідальності за можливі наслідки.

«Прихід поліції чи представників органів місцевого самоврядування у приватну власність не дозволяється. Тому маємо донести до самого туриста і споживача, що треба бути обережними. Що перебування на таких приватних садибах може мати наслідки, за які ніхто не нестиме жодної відповідальності», – пояснює Юрій Холод.

Читайте також: «Усе залежатиме від кожного з нас». Як львів'янам вийти із карантину

Він уточнює, що у подібній ситуації бізнес, який сплачує податки, якраз у повній мірі несе відповідальність.

Водночас у Львівській ОДА уже розробляють план для внутрішнього туризму, за яким пропонуватимуть мешканцям області, де можна безпечно провести час.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!