Як можуть змінити Трудовий кодекс в Україні

3098 0
Профспілки виступають проти змін до Трудового кодексу.
фото:felisiya.com

фото:felisiya.com

Незабаром в Україні може з’явитися новий трудовий кодекс, який у деяких аспектах має замінити Кодекс законів про працю. Планують жорсткіше регулювати стосунки роботодавця і працівника та конфлікти на підприємствах.

Трудові договори, спрощена процедура звільнення навіть під час лікарняного та матеріальна компенсацію – усе це в законопроєкті «Про працю» №2708. Потенційні зміни викликали шквал критики від профспілок, які  вважають, що зміни умов звільнення вразливих верств населення, виплати лікарняних та збільшення робочого дня негативно вплинуть на права робітників.

У ток-шоу «Реформи без ілюзій», сьогодні, 4 лютого, о 16:00, експерти розкажуть про недоліки та переваги запропонованого закону і пояснять, що він може змінити для працівників та роботодавців Львівщини.

Наші спікери:

Дмитро Швець – голова комітету трудового права Ради адвокатів Львівської області;

Мар’ян Калин – заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки;

Василь Ільків – заступник голови Об'єднання організацій роботодавців Львівщини, заступник голови громадської ради ЛОДА

Переглянути ефір можна на сайтіютуб та Фейсбук-сторінці медіа-хабу. У коментарях ви можете залишити запитання і отримати фахову відповідь у прямому ефірі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!