Як створити власну справу в Україні: у мережі стартує новий безкоштовний онлайн-курс

3191 0
У мережі стартує масовий безкоштовний онлайн-курс про те, як створити власну справу в умовах українських реалій. Записатися на курси "Підприємництво. Власна справа в Україні" зможе кожен охочий. Навчання є безкоштовним.
Фото: businessnewsdaily.com, firstcommercebk.com, betanews.com

Фото: businessnewsdaily.com, firstcommercebk.com, betanews.com

Користувачі дізнаються що це таке – бути підприємцем і мати власну справу.

«Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес. Саме для цього ми і створили цей курс! З нього ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю», - стверджують організатори курсу.

Юридичні поради надаватиме Дмитро Гадомський, партнер Axon Partners. А про маркетинг нового бізнесу розкаже Дмитро Джеджула, партнер Маркетингового холдингу OSD Group.

Останній тиждень курсу розкажуть про свої історії успіхів і помилок молоді підприємці: Андрій Пелюховский (кав'ярні Розумна кава), Ярослав Каплан (квест-кімнати Escapequest), Лідія Суярко (магазини української косметики UA Krasa), Оксана Тимків (дитячі розвиваючі центри ABC club ), Юлія Савостіна (фестиваль Made in Ukraine).

«Переконані, цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе», - стверджують організатори курсу.

Курс складається з 10 тем і стартує уже 23 травня 2016 року.

ПРОГРАМА КУРСУ:

1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця? Історії життя видатних підприємців.

2. Doing business в Україні. Від ідеї до бізнес-плану і бізнес-моделі.

3. Оподаткування бізнесу в Україні.

4. Юридичні аспекти – як захистити інтереси бізнесу.

5. Серцевина маркетингу. Як знайти місце на ринку.

6. Фінансова модель. Як оцінити інвестиції і прибуток.

7. Управлінські аспекти власної справи. Як сформувати команду.

8. Життєвий цикл підприємства та як досягнути розквіту.

9. Українські підприємці про свій шлях, помилки, поради та еволюцію поглядів.

10. Резюме курсу та висновки.

Записатись на курс можна за посиланням: «Підприємництво. Власна справа в Україні»

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!