Як у Львові подати показники за воду, газ і світло, не виходячи з дому. Інструкція. Доповнено

29926 0
Повний перелік способів подати показники лічильника за комунальні послуги.
Фото: persha.kr.ua

Фото: persha.kr.ua

Для того, аби не гаяти час і не стояти в чергах, є кілька способів подати показники лічильників за газ, світло і воду. Tvoemisto.tv пропонує ознайомитися, як можна це зробити, не виходячи з дому.

Світло

1. Онлайн-сервіс «Персональний кабінет»

Онлайн-сервіс «Персональний кабінет» для клієнтів ПрАТ «Львівобленерго» працює з лютого 2017 року за адресою: info.loe.lviv.uaДля того, щоб зареєструватись, на стартовій сторінці онлайн-сервісу є відеоінструкція. Після реєстрації та авторизації на сайті можна подати показники електролічильників, дізнатись про нарахування за світло, роздрукувати квитанції, подати запит.

2. Короткий номер 5068

Аби подати показник на номер 5068 у SMS-повідомленні потрібно вказати два значення у форматі «Код{пробіл}Показник»:

1) код – це десятизначний код абонента (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, в оператора кол-центру або у відповідному районному відділенні електропостачання);

2) показник – це показник приладу обліку на дату відправлення SMS-повідомлення.

Код і показник потрібно обов’язково розділити пробілом. Якщо система успішно прийняла показник, відправник отримає повідомлення із текстом «Дякуємо. Показник прийнято до опрацювання». Якщо допущено помилку, система автоматично сповістить про це повідомленням: «Показ не прийнято. Очікуємо 10-значний код пробіл показник».

Приклад повідомлення: 3000000218 85 (3000000218 — це десятизначний код, а 85 — показник лічильника).

Як подати показник зонного лічильника SMS-повідомленням на короткий номер, можна прочитати на сайті компанії.

Стандартна вартість відправки SMS на короткий номер становить 1,00 грн.

3. Подати показник на номер 295-85-13  

1) Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.

2) Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора Кол-центру ПрАТ "Львівобленерго" 0-800-50-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).  

3) Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).    

4) Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.

5) Якщо показник ввели правильно — натисніть «1» (якщо показник ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).    

6) Програма повідомить про успішне прийняття показника лічильника.  

4. Електронна пошта

Необхідно надіслати електронний лист на адресу [email protected] і вказати два значення у форматі «Код{пробіл}Показник».

Читайте також: Оплата комунальних послуг онлайн: 5 інструментів для львів’ян

Якщо система успішно прийняла показник, відправник отримає лист із текстом «Поданий Вами показник приладу обліку успішно прийнято». Якщо допущено помилку, система автоматично повідомить про це. Як подати показник зонного лічильника на електронну пошту, можна дізнатися на сайті компанії.

5. Послуга «Показник з квитанції»

Починаючи з січня 2017 року клієнти «Львівобленерго» можуть вказувати показник приладу обліку електричної енергії на паперовій квитанції-рахунку під час оплати за спожиту електроенергію за попередній місяць.

Подавати показники потрібно протягом періоду, який починається за два робочі дні до кінця місяця і завершується на третій робочий день наступного місяця. Електронною поштою, в онлайн-сервісах, на короткий номер та через кол-центр це можна зробити й у вихідні дні, а у відповідне відділення електропостачання — лише в робочі дні.

6. Тelegram, Viber, Skype та Facebook-messenger

Спершу необхідно буде зареєструвати в обраному сервісі свій особовий рахунок (десятизначний код). Для підтвердження потрібно вказати номер лічильника. Надалі можна буде подавати показник, натиснувши кнопку «Мої особові рахунки», обрати зареєстрований особовий рахунок і натиснути кнопку «Надіслати показник лічильника».

Час подачі показників електролічильників змінили: відтепер побутовим споживачам слід повідомляти показники спожитої електроенергії щомісяця у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця. Терміни подачі показів визначені Постановою НКРЕКП № 1525 від 18.07.2019. 

Газ

1. SMS-повідомлення на короткий номер 7104

У тексті повідомлення потрібно вказати номер особового рахунку споживача і показники лічильника. Наприклад, 1111111111 55555, де 1 – це 10 цифр особового рахунку, а 5 – показники. Між ними обов’язково потрібно поставити пробіл.

Якщо повідомлення надіслано правильно, то споживач отримає таку відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Вартість повідомлення встановлюється згідно з тарифами оператора мобільного зв’язку.

Читайте також: Львівгаззбут скоригував тариф на газ для населення. Що змінилося і чому

2. Телефон

Для того, щоб повідомити показники, отримати консультацію про нарахування, роботи газового господарства та нарахування пільг, потрібно подзвонити за номерами: 032-2907-104 або 067-21-77-104.

Контакт-центр працює з 8:00 до 20:00.

3. Особистий кабінет

«Особистим кабінетом» споживача можна користуватися як на сайті 104.ua, так і через мобільний додаток 104 Mobile. За допомогою нього можна в онлайн-режимі подавати показники лічильника, а також сплачувати рахунки за газ. Окрім цього, споживача особисто повідомлятимуть про зміни у нарахуваннях чи сплаті рахунків.

Для реєстрації в особистому кабінеті потрібно вказати назву компанії-постачальника газу, номер особового рахунку, суму останнього платежу за газ та особистий e-mail.

4. Портал комунальних послуг

ПАТ «Львівгаз» також запустив окремий портал, де споживачі можуть залишити показники лічильників. Для того, аби зареєструватися на порталі, потрібно внести лише своє ім’я, прізвище та створити особистий пароль. Внесені на порталі показники будуть автоматично надіслані до ПАТ «Львівгаз».

Читайте також: Як львів'янам перерахувати платіжку за газ за жовтень. Інструкція

5. Електронна пошта

На електронну адресу контакт-центру [email protected] потрібно надіслати лист і вказати в ньому:

 • прізвище, ім’я, по-батькові споживача;
 • номер особового рахунку;
 • показник лічильника;
 • дату зняття показника лічильника;
 • контактний телефон.

Читайте також: Без газу. Чому підприємці конфліктують з «Львівгазом»

6. Термінал самообслуговування

У терміналі самообслуговування потрібно обрати розділ «Комунальні послуги», ввести номер особового рахунку і ввести показ лічильника разом з оплатою. Для внесення показників оплата може бути у розмірі однієї гривні, а внесені кошти зарахуються на особовий рахунок споживача.  

7. За допомогою Viber

31 січня для абонентів відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу – Viber-бот 7104ua. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника. Зареєструватись можна за допомогою детальної інструкції.

З його допомогою клієнти компанії зі свого мобільного мають змогу:

 • передати показання газового лічильника;
 • перевірити поточний баланс по своєму особовому рахунку;
 • переглянути історію споживання та оплат;
 • сплатити за газ онлайн за допомогою платіжної системи iPay MasterPass.

Додамо, що споживачі кожного місяця мають надавати показники лічильника до ПАТ «Львівгаз» будь-яким з вказаних способів. Навіть якщо споживач не користується послугами ПАТ «Львівгаз», він повинен подати ту саму цифру що й минулого місяця. Якщо споживач не подає показники лічильника – нарахування споживачу все одно відбувається розрахунковим методом. 

Вода

Подати показники приладів обліку води можна з 10 числа до передостаннього робочого дня поточного місяця включно.

1. На Порталі споживачів комунальних послуг, де потрібно зареєструватися, вказавши номер особового рахунку і код активації, які зазначені на квитанції.

2. По телефону: 240-01-00, 067-310-09-49.

3. SMS за таким взірцем:

Номер особового рахунку: Номер лічильника – кінцевий показник.

Для кожного району є свій номер телефону:

 1. Галицький район – 067-310-63-81;
 2. Франківський район – 067-310-61-69;
 3. Личаківський район – 067-310-64-85;
 4. Сихівський район – 067-310-59-51;
 5. Залізничний район – 067-310-60-56;
 6. Шевченківський район – 067-310-60-28;
 7. Позаміські – 067-310-59-52.

Читайте також: Львівську воду можна пити. Але є кілька «але»

4. Eлектронною поштою за таким взірцем:

 • номер особового рахунку
 • адреса
 • номер лічильника-кінцевий показник.

Електронні адреси для кожного з районів:

Повна або часткова републікація тексту без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!