Які архітектурні конкурси проводили у Львові та погрози від забудовника на Сихові. Підсумки доби

379 0
Нині, 17 жовтня, та 967 доба героїчного спротиву агресії рф.
Фото: Христина Процак

Фото: Христина Процак

Акцент дня: Які архітектурні конкурси провели у Львові та скільки коштів виплатили переможцям. Одним із перших конкурсів, замовником яких виступали виконавчі органи Львівської міськради є міжнародний містобудівний конкурс з розробки архітектурно-містобудівної концепції громадського центру житлового району Сихів у Львові, що було оголошено та проведено у 2007 році.

Читайте також: Простір пам’яті на Сихові. Місто заявило про погрози від забудовника. «Буде продовжуватися вся ця історія – буду змушений звернутися в правоохоронні органи», – заявив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Та: Ціни на оренду двокімнатних квартир у Львові зросли на 43,5%. Найдорожча – у Шевченківському районі.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 112 бойових зіткнень, з них 46 та 18 на Курахівському та Купянському напрямках.

Противник завдав один ракетний удар, застосувавши одну ракету, 49 авіаційних ударів – скинув 50 КАБів, задіяв для ударів 655 дронів-камікадзе та здійснив понад 3 500 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів із використанням різних типів озброєння.

Читайте також: Мобілізація резервістів по-новому. Що змінилося. Відтепер командир військової частини має право надавати добровольцям направлення для проходження ВЛК.

Та: «Необхідно продовжувати». У ТЦК прокоментували рейди по Україні.

На цю ж тему: Працівники львівського ТЦК проводять агітацію на вулицях. Військові розповідають про переваги контрактної служби.

Тема дня: Що буде далі залежить не від міністрів і генералів, а конкретно від тебе. Як Україна, так і росія мають свої вразливості, і росіяни зараз роблять усе, аби наше суспільство обвалилося. Кількість коментаторів, які набігають з криками, що ми вже зазнали поразки, свідчить про російський успіх, каже Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи і Львівської бізнес-школи УКУ. Але насправді головне зараз – не впасти у відчай, не звинувачувати інших, допомагати і тримати розум холодним, бо ситуація залежить не від міністрів, а від кожного з нас.

Ключові події:

1. Зеленський представив План перемоги. «Ми зможемо закінчити війну не пізніше 2025 року, якщо План підтримають».

На цю ж тему: У таємних додатках плану перемоги йдеться про удари по території рф, – Подоляк. Зокрема, там зазначено, яка зброя для цього потрібна.

Та: В Києві затримали посадовця «Укренерго», який співпрацював з росіянами. За даними слідства, підозрюваний повідомляв росіянам про наслідки ракетно-дронових ударів по об’єктах інфраструктури;

2. Що вимагає місто для відновлення будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Наразі жодні роботи на заводі не виконуються.

Читайте також: Більшість управителів житлових будинків Львова поки проти розпочинати опалювальний сезон. У місті хочуть зекономити кошти на оплаті за теплопостачання.

Та: У Львові вже 158 установ отримують опалення. Здебільшого це школи, дитсадочки, лікарні та поліклініки.

А у Києві підключили до тепла понад 200 закладів;

3. Середня пенсія на Львівщині є однією з найнижчих в Україні. Найбільші виплати у пенсіонерів з Києва.

Читайте також: 46 мільйонів грн виділили для проєктів Львівських медоб’єднань. Кошти будуть спрямовані на реалізацію кількох важливих проєктів у лікарнях Першого і Другого ТМО.

Та: Львівські університети потрапили до міжнародного рейтингу найкращих. Усього до переліку Times Higher Education входить 2092 виші;

4. У Львові шукають водіїв електротранспорту. Яку зарплату пропонують. Навчання розпочнеться у другій половині листопада. Курси є безкоштовними і триватимуть три місяці.

Читайте також: В Україні на дорогах обмежать швидкість руху. Правила дорожнього руху не змінюються.

Та: Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Львова. Один із потягів для дітей;

5. Митрополит Епіфаній освятив відреставрований іконостас з храму на Львівщині. Іконостас, створений у 1658–1667 роках, відреставрували фахівці Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

Та: Мешканець Львівщини судився з Львівською ОВА через знесення пам’ятника радянському солдату. Пам’ятник демонтували під час процесу декомунізації.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!