Які місця здобули спортсмени зі Львівщині на Олімпіаді та хто може отримати пільги на навчання. Підсумки доби

562 0
Нині, 12 серпня, та 902 доба героїчного спротиву агресії рф.
Фото ілюстративне: Суспільне

Фото ілюстративне: Суспільне

Акцент дня: Закінчуються Олімпійські ігри-2024. Які місця здобули спортсмени зі Львівщини. У них взяли участь 10 представників області.

Читайте також: Львівські «Карпати» розгромили «Кривбас» у другому турі УПЛ. Це перша перемога на рівні УПЛ для нового головного тренера «Карпат» Владислава Лупашка. Львів’яни набрали 4 очки і тепер опинилися на другому місці у турнірній таблиці УПЛ.

Ситуація на фронті: Заяви російського Міноборони та верифіковані ВВС кадри свідчать, що українські військові просунулися приблизно на 30 км вглиб території росії в курській області, а біля курської АЕС з’явилися нові лінії оборони.

У неділю міноборони рф заявило, що росіяни запобігли спробам прориву українських сил в районах населених пунктів Толпине та Общий Колодезь курської області, які розташовані приблизно за 25 і 30 км від російсько-українського кордону. ВВС називає це очевидним визнанням того, що Сили оборони України просунулися вглиб курського прикордонного району.

За даними Генштабу, за добу відбулося 71 бойове зіткнення, з них 30 на Покровському напрямку. 12 разів ворог атакував на Лиманському напрямку.

Окупанти завдали чотири ракетні удари, застосувавши 15 ракет, 45 авіаційних ударів 62 КАБами, 229 ударів дронами-камікадзе та здійснили майже 2300 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів із використанням різних типів озброєння.

Читайте також: Міноборони затвердило 70 нових боєприпасів для БпЛА з початку року. Серед них є уламково-фугасні, кумулятивні, комбінованої дії та багатоцільові боєприпаси, які відрізняються за вагою ‒ від кількох сотень грамів до кількох кілограмів. Ці боєприпаси призначені для ураження ворожої техніки, фортифікацій, а також для боротьби з живою силою противника, як на відкритій місцевості, так і в укриттях або всередині бойової техніки.

Ключові події:

1. 120 тисяч мешканців Львівщини заборгували сплату податку на нерухоме майно. Податківці нагадують, що інформацію про нарахування можна перевірити в особистому електронному кабінеті за посиланням або через мобільний застосунок «Моя податкова».

Читайте також: Хто в Україні може отримати пільги на навчання. Пояснення. В Україні є декілька категорій населення, які мають пільги на навчання. Серед них ті, хто належить до вразливих категорій, а також військовослужбовці та їх сім’ї;

2. У понад тисячі мешканців Львівщини виявили коронавірус за останній тиждень. Загалом найбільша кількість випадків захворювання на COVID-19 зареєстрована у Львові (711), 86 – у Золочівському та 80 – у Червоноградському районах;

3. Які вулиці Львова тимчасово закриті для проїзду. Перелік. Частково перекриті Садова та Озаркевича.

Читайте також: Залишок безкоштовних поїздок на пільговій Леокарт. Як перевірити. Львів’яни, які належать до цих категорій, можуть здійснювати 60 безкоштовних поїздок на місяць;

4. Як приготувати сливовий пиріг. Рецепт, який старіший за легендарний із The New York Times. Маріанна Душар поділилася переписом пирога, який згадується ще в українських кулінарних книгах ХІХ-ХХ століть;

5. Басейни Львова. Де поплавати і які ціни. Графік їхньої роботи, адреса та вартість вхідного квитка.

Читайте також: У Львові шукають нові домівки для чотирилапих. Після прилаштування, адміністратор протягом двох місяців відстежує долю тварини.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!