Власники елітних авто скерували понад мільйон гривень до бюджету Київщини з початку року

399 0
З початку року власники елітних автомобілів спрямували до місцевих бюджетів Київщини 1,6 млн грн.
Фото: Відкриті джерела

Фото: Відкриті джерела

За два місяці поточного року власники елітних автомобілів направили до місцевих бюджетів Київщини 1,6 мільйона гривень. Такі дані наводять у пресслужбі Державної податкової служби.

Зазначається, що із цієї суми юридичні особи сплатили 1,1 мільйона гривень транспортного податку, а фізичні особи – 0,5 мільйона гривень.

Найбільші суми до бюджетів громад столичного регіону направили платники Борщагівської сільської ТК – 0,2 мільйона гривень, Білоцерківської міської ТГ – 0,2 мільйона гривень, Броварської міської ТГ – 0,1 мільйона гривень, Дмитрівської сільської ТГ – 0,1 мільйона гривень та Ірпінської сільської ТГ – 0,07 мільйона гривень.

 

Нагадаємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які є об'єктами оподаткування.

Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з випуску яких минуло не більше п'яти років включно та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового звітного року.

Нагадаємо, у Києві виявили автівку-двійник: як виявити та не платити за чужі штрафи читайте у нашому матеріалі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!