Закладам харчування і продуктовим магазинам у Львові пропонують відшкодовувати 50% вартості генераторів

1132 0
Сума компенсації не має перевищувати 80 тисяч гривень.
Фото: EK.ua

Фото: EK.ua

Виконком Львівської міської ради під час засідання сьогодні, 29 листопада, схвалив рішення про ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану. Це передбачає відшкодовування 50% вартості електрогенераторів закладам харчування і продуктовим магазинам, якщо сума не перевищуватиме 80 тисяч грн. Після схвалення рішення виконкомом відповідну ухвалу винесуть на розгляд сесії міськради.

Джерело: засідання виконавчого комітету ЛМР 29 листопада

«Пропонуємо ваучер на енергозабезпечення, який видається на часткову компенсацію закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарської діяльності, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства, закладах роздрібної торгівлі продуктів харчування, окрім алкоголю і тютюну. Так, пропонуємо відшкодовувати 50% вартості електрогенераторів, але щоб сума не перевищувала 80 тисяч грн. Процедура є простою, заява подається до ЦНАПу зі свідоцтвом про реєстрацію, платіжними документами, фотофіксацією самого електрогенератора. Далі експертна комісія це розглядає і приймає рішення», – зазначили під час засідання.

Читайте також: (Не)страшний блекаут або Як у Львові запасаються генераторами

Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, цим рішенням можуть запустити сотню, дві або й три сотні пунктів обігріву, де можна зарядити телефон, погрітися, скористатися туалетом, отримати гарячу воду. Ці умови і є ключовими для отримання компенсації.

У департаменті економічного розвитку зазначили, що відшкодування поширюються на пристрої, які були закуплені після 24 лютого 2022 року. Вимоги до електрогенератора – номінальна потужність від 3 кВт включно.

Зазначимо, що для отримання ваучера заявники мають подати через Центр надання адміністративних послуг Львова або сервіс електронних звернень на розгляд експертної комісії пакет документів, який містить: 

  • заяву на отримання ваучера з енергозабезпечення на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора (додаток 3 до цього Положення);
  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера (або інше заводське маркування) електрогенератора;
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
  • фотофіксацію електрогенератора.

 

Читайте також: Майже 100 ОСББ у Львові вже подали заявки на відшкодування 50% вартості генераторів

Додамо, що у Львові діє програма часткової компенсації вартості електрогенераторів, які співвласники багатоквартирних будинків планують придбати на випадок надзвичайних ситуацій або ж вже придбали. Її погодили на засіданні виконавчого комітету ЛМР. Максимальна сума відшкодування може становити 30 тисяч гривень, а фінансуватимуть програму покроково, зважаючи на кількість отриманих заявок. 

Детальну інструкцію, як отримати відшкодування у 50% за встановлення генератора, шукайте тут.

Софія Шавранська

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!