Залізничний район отримає дорогу на Рясне, пішохідний міст і нову колію до вокзалу. Візуалізація

16002 0
У Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомили, які дороги ремонтуватимуть упродовж 2017-го року у Залізничному районі.
фото: Wikimapia

фото: Wikimapia

У Залізничному районі заплановано реконструкцію вулиць Зимновідської та Станційної. На це у бюджеті міста закладено 9 млн 200 тис. грн. Роботи виконує підрядна організація ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1».

Як повідомили в департаменті, цей об’єкт перехідний на 2017-й рік. Роботи розпочаті у жовтні 2016-го року. Там здійснюють будівництво дощової та побутової каналізації, планують реконструкцію інших інженерних мереж, зокрема – водопроводу, а також влаштування дорожнього покриття вулиць Зимновідської та Станційної.

Також у бюджеті розвитку закладено 14 млн грн на реконструкцію вулиці Чернівецької з кільцем розвороту трамвая і площі Двірцевої (200 тисяч гривень), які ведуть до Головного залізничного вокзалу. Замовник робіт – ЛКП «Львівавтодор».

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури уточнили, що у 2017-му році на цій ділянці будуть виконуватися будівельні роботи з реконструкції трамвайної колії вздовж вул. Чернівецької до площі Двірцевої. Тоді, як 200 тисяч гривень передбачені тільки для виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції площі Двірцевої.

Також у цьому році планують розпочати проектування будівництва вулиці до мікрорайону Рясне від вулиці Суботівської. На це передбачено 1,4 млн гривень.

Читайте також: Нові-старі велодоріжки: як у Львові змінюватимуть велоінфраструктуру. Візуалізація

350 тисяч гривень передбачено на коригування проектно-кошторисної документації будівництва вулиці Ряшівської (від вул. Патона до вул. Кульпарківської) з транспортними розв’язками (перша черга). Замовник робіт – ЛКП «Львівавтодор».

На реконструкцію вулиці Конюшинної  виділять 250 тисяч гривень для виготовлення проекту реконструкції.

Також у Залізничному районі цьогоріч будуватимуть пішохідний міст на вулиці Головатого – вул. Сулими. Передбачено 7, 5 млн гривень на будівельні роботи. Мета проекту – будівництво моста через залізницю для забезпечення пішохідного сполучення мікрорайонів між вулицями Головатого та Сулими. Роботи планують завершити до кінця 2017-го року.  

Читайте також: Шевченківський район отримає нові дороги, наземний перехід та велодоріжки. Візуалізація

Про заплановані ремонтні роботи доріг у інших районах Львова читайте у наступних публікаціях Tvoemisto.tv

Підготувала Оксана Щобак,
візуалізація: Анастасія Михалець


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!