Завтра до Львова приїде прем’єр Денис Шмигаль

3003 0
Прем’єр-міністр України відвідає Львівську політехніку.
Фото: Денис Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль

У п’ятницю, 25 вересня, до Львова з робочим візитом приїде прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Точний план приїзду посадовця наразі не розголошують. Але, як повідомили Tvoemisto.tv у прес-службі національного університету «Львівська політехніка», Денис Шмигаль відвідає їхній нвчальний заклад та візьме участь в урочистому представленні двох унікальних реконструйованих пам’яток – Актової зали та зали Юліана Захарієвича.

При цьому, підхід до журналістів прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля не планується.

Як ідеться на сайті вишу, зали стануть місцем, де проходитимуть найзначиміші для університету та міста заходи. Вони будуть також осередком формування середовища, яке об’єднуватиме всіх, хто вболіває за розвиток сучасної вищої освіти.

Упродовж кількох років у Львівській політехніці, з ініціативи ректора Юрія Бобала, реставрували дві найкрасивіші зали головного корпусу – відому за різними подіями Актову залу, а також читальну залу старої бібліотеки, яка тепер носитиме ім’я її творця — першого ректора університету Юліана Захарієвича.

Нагадаємо, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав президент Володимир Зеленський. Вранці він побував на Яворівському полігоні, де стартували військові навчання «Репід Трайдент-2020», опісля – SoftServe. Згодом в Митрополичих садах Володимир Зеленський представив свою команду на місцевих виборах та стратегію розвитку Львівщини.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!