Завтра у Львові відбудеться зустріч із Соломією Чубай

2654 0
Завтра, 25-го січня, музикантка, перекладачка і мама хлопчика з синдромом Аспергера Соломія Чубай розповідатиме про толерантність у публічному інтерв’ю Мар’яні Савці. Послухати 11 розмову «неймовірних жінок» запрошують усіх охочих.

«Мій проект «12 неймовірних жінок – про цінності, які творять людину» наближається до завершення. Це буде передостання зустріч. І вона з людиною, котра, на мій погляд, стала потужно впливати на суспільство завдяки тому, що сама всередині дуже сильно змінилася – стала не тільки сильною, стала по-справжньому чуйною і толерантною. Вона говорить про речі, які болять багатьом»,  – пише на своїй сторінці у Facebook Мар’яна Савка та анонсує, що 25 січня її співрозмовницею стане Соломія Чубай.

Зазначимо, що її батько – видатний поет Грицько Чубай – помер, коли Соломії виповнилося 2 роки. В 11-річному віці дівчина потрапила на навчання в один із німецьких інтернатів у Мюнхені. У 20 років стала учасницею студентської стипендійної програми від Інституту Сервантеса у Мадридському університеті. У 2001 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка, факультет іноземних мов. За фахом — іспанський філолог.

Читайте також: Як з іншої планети. Соломія Чубай про виховання сина із аутизмом

Працювала вчителькою, нянею, ведучою на ТБ, прес-секретарем, арт-директором, перекладачем. Є організаторкою багатьох  та вечорів поезії. Зараз є вокалісткою гурту «Джалапіта» та продюсеркою літературно-музичних проектів, зокрема «Колискові для Олекси». Виховує сина із синдромом Аспергера.

«Вона має сміливість говорити про власний досвід і розділяти його з іншими, і в такий спосіб зцілювати і себе, і інших. Ми говоритимемо з нею про толерантність»,  – додає Мар’яна Савка.

Відкрите інтерв’ю відбудеться у дворику «Копальні Кави» (пл. Ринок, 10). Початок о 18:00. Вхід вільний. Інформаційним партнером заходу є медіа-хаб «Твоє місто».

Нагадаємо, торік, у лютому, у Львові стартував проект письменниці та головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки, який передбачає цикл публічних інтерв’ю з відомими жінкам. Своїм проектом письменниця намагається зреалізувати одразу кілька завдань. Перше з них – це озвучувати важливі та болючі для суспільства теми. Друге – здійснювати допомогу не на словах, а на ділі. Таким чином, за допомогою проекту будуть зібрані кошти для львівського ОХМАТДИТу.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!