Збірна України програла Німеччині з рахунком 1:3

1220 0
Німеччина приймала Україну в 5-му турі Ліги націй без глядачів через пандемію.

Збірна України сьогодні, 14 листопада, поступилася збірній Німеччини на виїзді з рахунком 1:3.

Першими забили сьогодні українці – Роман Яремчук на 12-тій хвилині матчу. Однак на 23-тій хвилині німці зрівняли рахунок – гол у ворота української збірної забив Лерой Сане, а на 33-тій хвилині завдяки Тімо Вернеру німці вийшли вперед.

У другому таймі перемогу Збірної Німеччини закріпив Тімо Вернер на 64-тій хвилині.

До слова, у жовтні Україна у Києві зазнала у німців поразки – 1:2.

Зазначимо, що матч перебував під загрозою зриву через спалах коронавірусної хвороби серед українських футболістів. Для Віктора Коваленка, Андрія Ярмоленка, Сергія Сидорчука, Віктора Циганкова та менеджера збірної Вадима Комардіна організували для повернення в Україну чартерний рейс, виліт якого запланований на завтра.