Зеленський увів санкції проти 185 компаній та осіб, які перевозять окупантів та їхню зброю

1323 0
Їхні активи в Україні заблокують, майно використають для нашої оборони.
Фото: ОП

Фото: ОП

Сьогодні президент Володимир Зеленський увів в дію рішення РНБО щодо санкцій проти 185 компаній та осіб, які допомагають окупантам перевозити залізницею військову техніку та солдатів, про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Сьогодні я підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти юридичних і фізичних осіб, яких використовує держава-агресор, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів. Ідеться про 185 компаній та осіб.

Їхні активи в Україні блокуються, наявне майно буде використане для нашої оборони. І ми будемо працювати над тим, щоб аналогічне блокування було застосоване й іншими країнами», – зазначив він.

Президент подякував усім, хто допомагає Україні посилювати санкції проти росії. А також – усім розслідувачам, які викривають шляхи, що їх використовує держава-терорист, намагаючись обійти санкції.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!