Зеленський виступив у Раді із щорічним посланням

641 0
Президент сказав, що мільйони українців за кордоном не мають стати біженцями і варто повернути тих, хто виїхав.
Фото: ОП

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді з посланням щодо внутрішньої і зовнішньої політики. Він наголосив, що Україна стала одним з лідерів вільного світу і допомогла Заходу віднайти себе знову. 

Джерело: нардеп Ярослав Железняк у Telegram

Володимир Зеленський розповів, що український військово-промисловий комплекс буде одним з найбільш прогресивніших, а мета України – відновити територіальну цілісність України, та звільнити всіх, хто в неволі зараз у полоні. З початку війни Україна повернула вже 1456 людей. Зеленський  наголосив, що відбудова України після війни буде найбільшим економічним проектом Європи. Він попросив депутатів розробити законодавчу рамку, щоб стимулювати бізнес заходити в Україну зараз.

Читайте також: Зеленський збирав Ставку. Про що говорили

Президент України додав, що мільйони українців за кордоном не мають стати біженцями і варто повернути тих, хто виїхав. За словами нардепа Ярослава Железняка, окрім президента були присутні: уряд у повному складі, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, іноземні дипломати, військові, члени родин загиблих героїв. Виступ президента тривав 52-і хвилини. Зазначимо, виступ Володимира Зеленського не транслювався.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!