На правах реклами

Покращене планування, фонтан і спортмайданчик. «НоваБудову» відвідали Юрій Горбунов і Катя Осадча

1894 0
На закритій території будуть фонтан і спортивний майданчик, також планується створення додаткових доріг навколо житлового комплексу.

Триває робота над зведенням третьої черги у ЖК «Щасливий» – у ньому враховані усі побажання мешканців уже готових помешкань.

Загалом, у Львові передбачені три черги будівництва. У першій з них мешканці вже насолоджуються усіма перевагами житла, у другій – хтось вже переїхав, а хтось закінчує ремонт і ось-ось заселиться. У комплексі залишились лише дві готові двокімнатні квартири з документами. 

У третій усі планування зазнали змін і стали ще кращими. З’явився більший асортимент двокімнатних квартир, площею від 60 м кв, що матимуть квадратну форму для універсального планування. На закритій території будуть фонтан і спортивний майданчик, також планується створення додаткових доріг навколо житлового комплексу. 

Водночас, забудовник забезпечив якісні матеріали, ефективну систему опалення, привабливий екстер’єр будівель. Поруч розташований ліс, де можна відпочити разом із сім’єю. Неподалік – школа і дитячий садок, а транспортна розв’язка дозволить швидко дістатися до центру, хоч сам район, у якому розташовано ЖК, є тихим і далеким від туристичних маршрутів.

Окрім того, також третя черга ЖК «Щасливий» від компанії «НоваБудова» особливо приваблива з погляду інвестицій. Адже на початкових етапах будівництва вартість квартир залишається найменшою і зростає поступово, відповідно до рівня готовності будинку. Тож саме зараз ціна на квадратний метр буде вигідною, як ніколи.

До того ж район, у якому створюється ЖК «Щасливий», стрімко розвивається, а наявність у ньому трьох сучасних багатоповерхівок із власною розвиненою інфраструктурою ще більше привертає увагу тих, хто хоче жити у сучасному та комфортному житлі з прекрасним виглядом на Високий Замок.

Усі переваги такого комфортного житла відчули на собі зіркові телеведучі Юрій Горбунов та Катя Осадча, які відвідали житловий комплекс «Щасливий» на вул. Біговій. Вони побачили вже збудовані та здані в експлуатацію будинки, прибудинкову територію, та будівництво третьої черги. За їх словами, на території комплексу відчувається невимушена атмосфера життя, яким хочеться жити.

Юрій Горбунов та Катя Осадча закликають створити свою зіркову історію разом з новою квартирою та насолоджуватися усіма її перевагами. 

Життя, яким хочеться жити, у ЖК «Щасливий» від «НоваБудова» на вулиці Біговій у Львові.

Деталі на сайті: schastliviy.lviv.ua;

Звертайтеся за консультаціями до менеджерів відділу продажу, за телефоном: 067 66 39 819;

За адресами: вул. Чайковського, 26 та просп. В. Чорновола, 67.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!