Київ

З’явилась петиція з вимогою відновити скульптуру дівчинки на подушках на Пейзажній алеї в Києві

472 0
Петиція вже набрала майже 2 тисячі підписів за 4 дні

На сайті Київради опублікована петиція з вимогою відновити скульптуру дівчинки на подушках на Пейзажній алеї в Києві.

«…вимагаємо від міської влади відновити скульптурну композицію на Пейзажній алеї залучивши автора до процесу відновлення!», - йдеться у зверненні.

Автор петиції Дмитро Перов  нагадав, що руйнування архітектурних обʼєктів є прямим порушенням права автора на витвір. Раніше таким чином було пошкоджено відомий модерністський обʼєкт — Павільйон «Квіти України». Його автор Микола Левчук не давав згоду на реконструкцію памʼятки в офісний центр.

Нагадаємо, на Пейзажній алеї демонтували скульптуру Констянтина Скритуцького «Дівчина на подушках». Демонтовували скульптуру група людей, вони повідомили місцевим жителям, що на місці скульптури буде встановлена інша (на фото).

Чоловік, що назвався адвокатом ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива», заявив, що дозвіл на демонтаж було надано Департаментом охорони культурної спадщини, проте ніяких документів не надав.

Після чого від адвоката ГО додалась інформація, що скульптура демонтована, бо вона в аварійному стані тому що автор відмовився від ремонту. За словами Скритуцького, це не відповідає дійсності, оскільки його ніхто не питав. Пізніше адвокат вже казав, що скульптуру забирають на оновлення. Інший адвокат сказав слідчому, що документи підвезуть завтра.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!