Політична реклама

З'явилась українська версія YouTube

1430 0
Корпорація Google, якій належить найпопулярніша в світі відеоплатформа YouTube, запустила в Україні локальну версію на домені youtube.ua.

«Незважаючи на те, що YouTube є глобальним сервісом, ми намагаємося зробити його настільки локальним, наскільки це можливо. Саме тому ми сьогодні запускаємо YouTube в Україні», — йдеться в повідомленні на офіційному блозі Google-Україна, - пише zaxid.net.

Як зазначили в Google, завдяки локальній версії YouTube українські користувачі інтернету зможуть спілкуватися, створювати і ділитися відео на домені youtube.ua. «Тут будуть представлені найпопулярніші українські відео, крім того, YouTube забезпечить платформу для талановитих українських митців відеоконтенту, телекомпаній, рекламодавців і брендів», — йдеться в повідомленні.

Портал YouTube почав роботу в 2005 році. За рік після створення сайт YouTube набув всесвітню популярність і в 2006 році був куплений корпорацією Google за 1,6 млрд доларів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!