Львів'янка поскаржилася на умови в пологовому. Що відповів лікар

23084 109
Нещодавно журналіст Наталя Горбань написала на своїй facebook-сторінці про неприйнятні умови у палаті для породіль Львівської обласної клінічної лікарні, в яку вона потрапила після народження сина. Tvoemisto.tv розпитало у головного лікаря Михайла Гички, скільки таких палат є в лікарні, чим годують жінок, які щойно народили, хто відповідає за психологічний стан молодої мами та хто вчить її правильно годувати немовля.

«Рівно місяць минув, як я народила в пологовому Львівського медінституту своє маля  Ярему. Мені б святкувати маленьку круглу дату, але дуже хочеться розказати вам про сумне. Про те, як маленькі українці з’являються на світ у наших пологових...», – написала молода мама. 

«Як головний лікар, я завжди казатиму, що у нас найкраще пологове відділення у Львові. Хоча пацієнти так не вважають. Ми інтегруємось у Європу, відповідно, усі хочуть, щоби були такі умови, як у європейських країн. Але, на жаль, цього не буде. Тай й закритися для ремонту на певний період нам дуже важко, адже перинатальний центр не працює, і ми змушені приймати дуже велику кількість пацієнтів», – такими словами зустрів журналіста Tvoemisto.tv головний лікар Львівської обласної клінічній лікарні Михайло Гичка.

Лікар наголошує, що протягом останніх десятиліть у лікарні не проводили жодного капітального чи поточного ремонту. Якщо і відбувалися певні роботи, то за кошти спонсорів та за рахунок «доброї волі добрих людей».

Михайло Михайлович зауважує, що пологове відділення клінічної лікарні не є звичайним, здебільшого воно приймає вагітних із екстрагенітальною патологією, тобто жінок, що хворіють на цукровий діабет чи інші захворювання або ж мають проблеми із розвитком плоду. Також тут приймають пацієнток із передчасним пологами.

«Цього року певну суму було виділено з обласного бюджету. За ці кошти ми поміняли операційний стіл і світильник, купили інкубатор для новонароджених дітей. І це все. На жаль, достатнього фінансування немає: і на поточний, і на капітальний ремонт грошей ані з обласного, ані з державного бюджету не виділяють», – пояснює Михайло Михайлович.

«УМОВИ. ВОДА. Уявляєте, у медзакладі, де людям накладають шви або й роблять повноцінні операції (кесарів розтин), в обід по кілька годин немає води. Принаймні ті дні, що я там була, так було. У туалеті – теж. Про важливість гігієни для людей, у яких свіжі шви, думаю, розказувати не варто. Про важливість гігієни, коли ти повертаєшся до дитини, якій від кількох годин до кількох днів, – думаю, також. Щоб ви розуміли, за ті кілька обідніх годин сморід із туалету чути навіть в коридорі. Питання: у Львові наче вже давно не відключають воду за графіком. То що це таке? Вони так економлять? А якщо в цей час хтось народжує, то персонал хоч миє руки перед тим, як приймати пологи, чи так – вологими серветками?» – пише журналістка.

Головний лікар навідріз заперечує проблему із постачанням води (зокрема – призупинення в обідні години) і запевняє, що з цим проблем у пологовому відділенні та й у всій лікарні немає, якщо не враховувати випадків тимчасової несправності водопроводу. «Спільним водогоном обслуговується наша лікарня та майже половина Личаківського району. Якщо є якась несправність у системі водогону, тоді постачання води припиняється на деякий час. Але окрім цього є резервуар, тож у разі виникнення таких непередбачених ситуацій, водою ми забезпечені», – додає лікар.

Михайло Михайлович запевняє, що опалення теж в нормі, адже у палаті, де народжують дітей, температура повітря не може бути нижчою за 25 °C. Іноді доводиться навіть влітку опалювати, якщо цього вимагають погодні мови.

«ТУАЛЕТ і ДУШ. Може, я суб’єктивна, але, здається, в медінституті вважають, що приниження – це важлива частина народження (принаймні, якщо ти не потрапив у платну палату). «Душ» у цьому пологовому на другому поверсі в правому крилі – це такий собі піддон у загальному туалеті. Без жодної ширми чи шторки. Навпроти вікна, за десять метрів від якого – вікна сусіднього корпусу. Тобто будь-хто, хто заходить в туалет або хто працює чи проходить в сусідньому корпусі, може на тебе подивитись. І це ще не все. Душу, як такого, немає. Лише кран. Тож шви, шановні жінки, обмивайте з пляшки. А коли йдеш в туалет – кабінки настільки малі, що мої коліна (при зрості 1.65 м) впиралися в двері»– пише Наталія Горбань.

Цілком задовільним називає Михайло Михайлович і стан санітарних умов, й облаштування кімнат. «Сімнадцять палат відремонтовано, – розповідає лікар. – І тільки у двох немає душу, але пацієнтки можуть піти у загальний».

«Відповідно до надходження грошей, ми стараємося ремонтувати палати, але поки не встигаємо привести до ладу усі. Так, є кращі та гірші, але розрив між ними невеликий, – каже Михайло Михайлович. – У всіх можна народжувати. А яка жінка в котру палату потрапить, не залежить від домовленостей чи загальної черги, адже наше пологове відділення не є плановим. До нас привозять із цілої області важких пацієнтів».

Для жінок у пологовому відділенні, так як і для усіх пацієнтів лікарні, держава виділяє катастрофічно низьку суму на харчування – усього сім гривень на день на одного пацієнта. Що з цим робити та як вирішувати питання, головний лікар поки не знає. «Одразу вам скажу, раціон дуже бідний. Про належну норму вітамінів не може бути й мови. На жаль, це факт, бо що можна придбати за сім гривень? – скаржиться Михайло Михайлович. – Я не можу дозволити, щоб одних обділяли, а для інших готували щось краще».

«На твій біль тут підкреслено не зважають, а при можливості не гребують тим, щоби зробити його сильнішим і показати, хто в домі господар. Перший огляд. Оглядає черговий. У мене починаються перейми. Я починаю дихати правильно так, як навчалася два місяці перед пологами на курсах, щоби мінімізувати біль. Черговий замість того, щоб перечекати ще кілька десяток секунд, доки закінчиться перейма, гаркає: «не дихайте так голосно, я нічого не чую», – пише жінка.

Головний лікар пояснює, що у пологове відділення приходять працювати ті, що мають скерування із МОЗ чи з Департаменту охорони здоров’я. Безпосередньо в лікарні не проводить жодної додаткової перевірки. Маючи відповідний сертифікат, вони не працюють самі, а з лікарем, який має першу категорію. Після п’яти років роботи працівники проходять атестацію, отримують відповідну категорію – першу чи другу. І кожних п’ять років підтверджують або підвищують свою кваліфікацію.

Проте Михайло Михайлович готовий вірити працівникам «на слово». «Особисто я проти цих переатестацій, адже якщо лікар закінчив медуніверситет і отримав певну спеціалізацію, він повинен сам над собою працювати і не треба більше його атестувати. А ці всі перевірки тільки створюють зайвий клопіт: лікарі ходять на курси, читають лекції… Це дуже об’ємний і непотрібний процес», – каже лікар.

«...коли нас врешті оформили, вибігає пані в білім халаті і каже: «Віддячте, чим можете, персоналу», – пригадує Наталія Горбань.

Головний лікар поки не знає, як «вслідкувати за усіма», аби знизити факти корупції в лікарні. «Усі працівники ознайомлені із відповідним законом про корупційне запобігання, і кожен лікар, завідувач відділення під ним підписався. Тому я сподіваюся, що вони не будуть вимагати хабарів. Але за кожним не прослідкуєш, це факт, – пояснює Михайло Михайлович. – Утім, прикро, що люди спершу дають, а потім приходять і кажуть, що від них щось вимагали. Або не давайте, або, якщо хтось вимагає від вас грошей, то прийдіть і скажіть мені – і тоді вже ми будемо приймати міри».

«Тільки «професіонал-акушер» (вони мають бути і психологами, бо мали б допомогти жінці розслабитись, що вкрай важливо під час пологів), може почати розмову з того, що моє ім’я «Наталія» якесь неправильне, або паспортистка мене неправильно записала, бо має бути «Наталя». І кричати на мене, бо я дихаю не за її методикою, а за іншою (їх є кілька), або за те, що я поставила руку не на ту жердину на шведській стінці, на яку треба було б», – стверджує журналіст. 

«Окрім своїх прямих обов’язків, усі наші працівники є добрими психологами. Вони розуміють матерів, що переживають, адже більшість дітей народжується недоношеними. Звісно, у нас ще є професійні психологи, які більш конкретно працюють з такими жінками. У нашому пологовому відділенні народжує багато жінок, які ще не досягли повноліття: був випадок, коли народжувала дитина, яка мала 11 років. Звісно, з такими пацієнтами потрібно проводити додаткову психологічну підготовку», – пояснює лікар.

Згідно з інструкціями МОЗ, після народження дитина повинна полежати на животі мами протягом двох годин, щоб отримати правильну мікрофлору. Михайло Михайлович каже, що цього правила у пологовому відділенні дотримуються, але якщо трапляються складні випадки, пов’язані із важким станом здоров’я жінки чи дитини, то таку процедуру доводиться скорочувати.

«...усі заходять із питанням: «Є молоко?». Хоча молоко є майже у всіх, за винятком цих 2%, а решта – це проблема прикладання, вміння чи бажання. І хоча в перші три дні молока не має бути. Має бути чайна ложка молозива. Завдяки такому «професіоналізму», мама, яка того не знала і не встигла прочитати ті ж плакати на коридорі, одразу почне панікувати – бо ж молока немає! І побіжить за сумішшю», – пише молода мама.

Зі слів головного лікаря, у пологовому відділенні клінічної лікарні за грудне вигодовування відповідають акушер, лікар та неонатолог. Вони вчать, як правильно прикладати дитину до грудей.

На що скаржаться породіллі безпосередньо головному лікарю?

«Іноді скаржаться, що працівники вимагають гроші, що медсестра чи лікар зайвий раз не підійшли, коли ті просили. Скарги надходять постійно: як усні, так і письмові. Але найчастіше пацієнтки незадоволені санітарними умовами», – розповідає Михайло Михайлович. – Річ у тім, що загалом у пологовому відділенні є 110 акушерських ліжок для вагітних, або породіль, а приймає лікарня 165 пацієнтів. У палатах, які були розраховані на одну людину, лежать три. Лікарня не може сказати «ми не беремо». Якщо пацієнтів є більше, аніж лікарня може прийняти, то, відповідно, погіршуються й умови. Ми чекаємо, коли відкриється перинатальний центр, тоді, сподіваємося, ситуація покращиться».

Довідково: У Львівській області за рік приймають 30 тисяч пологів, з них 10 тисяч – у Львові. Проте із чотирьох пологових відділень у місті працює лише два. Міський перинатальний центр ось уже третій рік закрито на ремонт. 

Розмовляла Оксана Лісна,
фото Петра Ткачишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (109)

Додати коментар
17 Вересня, 2017 04:33
Fred Morris В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено у кредиті банками через погану кредитну оцінку, або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на всі світові бланки. Worldbestloans@gmail.com
7 Вересня, 2017 22:39
mark Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними ставками від 2% у період від одного року до 50 років в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити від 5000 до 100 мільйонів доларів США. Наші позики добре застраховані для максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись, як отримати законного кредитора позики? Ти кусаєш нігті швидко? Замість того, щоб побити вас, зверніться до Mark Home Loan (кредитні послуги) зараз, фахівці, які допомагають зупинити погану кредитну історію кредитів, щоб знайти рішення, що перемога є нашою місією. Електронна пошта: Info.newspring.kredit@gmail.com
Заявники повинні заповнити анкету після отримання кредиту:
ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ
Ваше ім'я та прізвище *
Ваша електронна адреса *
Ваш номер телефону *
Вашу адресу *
Твоє місто *
Штат / провінція *
країна *
Секс *
Дата народження *
Мати рахунок? *
Ви застосували раніше? *
Потрібна сума кредиту *
Довжина позики *
Призначення позики *
Надішліть мені відскановану копію вашого ідентифікатора: *
Клієнт E-mail: Info.newspring.kredit@gmail.com
привіт
Пан Марк Моель.
Info.newspring.kredit@gmail.com
13 Серпня, 2017 05:49
kelly walta Привіт.
Я пан Келлі Уолта, законний кредитор позики з честю і різницею, що дає можливість на все життя надавати позики фізичним особам, компаніям, страхуванню тощо. У вас є будь-які фінансові труднощі, або вам потрібен кредит для інвестування або вам потрібен кредит для оплати ваших рахунків Дивись більше, ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якому найменуванні валюти у розмірі 2% без попередньої оплати. Я хочу скористатися цією чудовою можливістю, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Ви можете довіряти нам і зв'язатися з нами по електронній пошті (kellywaltaloanfirm@gmail.com), щоб отримати докладнішу інформацію, ви Дуже ласкаво просимо
10 Серпня, 2017 22:23
Musafa Bello Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики?
Кредити компанії? Іпотека? Ми надаємо кредити на рівні 2%
Курс! Якщо ти повернешся до нас з тобою
Ім'я:
Обов'язкова сума кредиту:
Тривалість:
Країна:
Держава:
Номер телефону
Зв'яжіться з нами сьогодні: musafacapitals88@gmail.com
10 Серпня, 2017 14:12
lucien пропозиція кредиту надійним і серйозним
Г-н і г-жа,
Я Люсьєн Гайот, акціонер і фінансовий оператор. Якщо ви є фізичною особою французькі, швейцарські, канадці, бельгійці, португальська, італійська та в будь-якій точці світу, для тих, хто застрягли, заборонено банк і не має перевагу банків і повинні платити гроші між конкретною I надає готові до серйозних і чесних людей, які можуть платити мені повернути кредит в звичайний час. Моя здатність надавати кредит становить 1.000 € / $ 50000000 до € / $ зі ставкою 2%, в дуже простих умовах без проблем. Я також робити інвестиції і позики між людьми всіх видів. Мої покупки кредити коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі. Мої переклади надаються Банком для забезпечення безпеки угоди нікому. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться зі мною назад через наших співробітників за адресою:
E-mail: financefiable59@gmail.com
E-mail: financefiable59@gmail.com
спасибі
9 Серпня, 2017 17:19
EMMA JOHNSON Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {Russellsloanco@gmail.com} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!
4 Серпня, 2017 12:26
cindymoore Вітаю
Це означає інформувати громадськість про те, що пані Сінді Мур, кредит
Ваш кредит надав фінансові можливості кожному, хто потребує будь-якого
Фінансова допомога. Ми отримуємо кредит у розмірі 2%
Фізичні особи, компанії та підприємства відповідно до зрозумілої
Правила. Зв'язатися з нами сьогодні електронною поштою:
Cindymoore8182@gmail.com
4 Серпня, 2017 06:01
Alex Morgan
В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через погану кредитну оцінку або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно було почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на адресу loansfirmsector@gmail.com
4 Серпня, 2017 06:01
Alex Morgan
В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через погану кредитну оцінку або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно було почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на адресу loansfirmsector@gmail.com
4 Серпня, 2017 03:13
WILSON Привіт всім,
Моя Позична фірма прагне допомогти нашим клієнтам стикатися з фінансовими труднощами. З 2008 року ми успішно допомогли понад 100 тисяч людей вирішити фінансову злочинність та допомогти боротися з бідністю у всьому світі.
І, як ваш кредитний фінансист, ми прагнемо допомагати вам. Ми пропонуємо повний комплекс програм фінансової допомоги.
Ви можете знизити свої щомісячні платежі за допомогою наших низьких процентних ставок - ЗАПРОШУЄТЬСЯ, щоб дізнатись, які процентні ставки доступні для вас!
Надішліть нам електронною поштою info.worldwideloanfirm@gmail.com
НАШЕ БАЧЕННЯ
Бути лідером та кредитором, який надає перевагу кредиту
НАШЕ ЗАВДАННЯ
Для надання інноваційних та доступних кредитів та якісних послуг, які максимізуються
Цінності для зацікавлених сторін.
Чим швидше ви застосовуватимете, тим швидше ми відповімо.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться info.worldwideloanfirm@gmail.com
3 Серпня, 2017 15:24
Mr Harrison Привіт, пане, пані
КОНКРЕТНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ
Я міжнародний кредит, я видаю позики зі ставкою 1%, напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com)
З повагою,
Швидкий кредит
Генеральний консультант
Генеральний директор (C.E.O)
Швидкий кредитний сервіс PVT LTD
Viale Italia, 83100 Avellino AV, Італія
Номер телефону: +18064170584
Напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com)
2 Серпня, 2017 21:52
Ferdinand Leo Вам потрібна позика? Якщо так, ми пропонуємо кредит з низькою відсотковою ставкою 2% і без перевірки кредиту, ми пропонуємо кредити фізичним особам, кредити консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-позики, кредити на освіту, кредити на житло або "позики з будь-якої причини". Однак наш метод, Пропонує вам можливість вказати суму кредиту, необхідну, а також тривалість, яку ви можете дозволити собі на Ferdinandleofinance@gmail.com.
Це дає вам реальний шанс отримати необхідні кошти! Якщо зацікавлений контакт через Ferdinandleofinance@gmail.com
З найкращими побажаннями
Фердинанд Лев С.Е.О.
Фердинанд Лев Фінанси
Електронна пошта: Ferdinandleofinance@gmail.com
2 Серпня, 2017 21:52
Ferdinand Leo Вам потрібна позика? Якщо так, ми пропонуємо кредит з низькою відсотковою ставкою 2% і без перевірки кредиту, ми пропонуємо кредити фізичним особам, кредити консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-позики, кредити на освіту, кредити на житло або "позики з будь-якої причини". Однак наш метод, Пропонує вам можливість вказати суму кредиту, необхідну, а також тривалість, яку ви можете дозволити собі на Ferdinandleofinance@gmail.com.
Це дає вам реальний шанс отримати необхідні кошти! Якщо зацікавлений контакт через Ferdinandleofinance@gmail.com
З найкращими побажаннями
Фердинанд Лев С.Е.О.
Фердинанд Лев Фінанси
Електронна пошта: Ferdinandleofinance@gmail.com
2 Серпня, 2017 21:52
Ferdinand Leo Вам потрібна позика? Якщо так, ми пропонуємо кредит з низькою відсотковою ставкою 2% і без перевірки кредиту, ми пропонуємо кредити фізичним особам, кредити консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-позики, кредити на освіту, кредити на житло або "позики з будь-якої причини". Однак наш метод, Пропонує вам можливість вказати суму кредиту, необхідну, а також тривалість, яку ви можете дозволити собі на Ferdinandleofinance@gmail.com.
Це дає вам реальний шанс отримати необхідні кошти! Якщо зацікавлений контакт через Ferdinandleofinance@gmail.com
З найкращими побажаннями
Фердинанд Лев С.Е.О.
Фердинанд Лев Фінанси
Електронна пошта: Ferdinandleofinance@gmail.com
27 Липня, 2017 23:31
Mrs Farida Stephen Доброго дня я є зареєстрованим кредитором приватних грошей. Ми надаємо кредити, щоб допомогти людям, фірмам, які потребують оновлення свого фінансового стану по всьому світу з дуже мінімальними річними процентними ставками, аніж 2% протягом терміну дії від 30 років до будь-якої частини світу. Ми надаємо кредити в межах від 5000 до 100 000 000 євро. Наші позики добре застраховані, тому що максимальна безпека є нашим пріоритетом. Зацікавлена ​​особа повинна зв'язатися з нами по електронній пошті: (24hourstloancompany1@gmail.com)
Ви були відхилені багатьма банками
Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу,
Вам потрібна особиста позика
Подайте заявку на отримання кредиту, надішліть деталі нижче:
1. Повне ім'я
2. Адреса
3. Сума
4. Тривалість періоду
Номер телефону 5.
6. Окупація
Місіс Фаріда Стівен
24 Липня, 2017 08:12
giovanni Пропозиція позики між зокрема
DIECIGIOVANNI54@GMAIL.COM
Яке потрібно фінансування для вашого будинку, для вашого бізнесу, для придбання автомобіля,
купити мотоцикл, щоб створити свій власний бізнес, для ваших особистих потреб більш сумнівів.
Ми надаємо персональні кредити з процентною ставкою 3% незалежно від
кількість. Будь ласка, зв'яжіться з нами для ваших особистих кредитів
до ваших послуг 24/24 годин
Ось наша адреса електронної пошти: DIECIGIOVANNI54@GMAIL.COM
24 Липня, 2017 08:11
martinez У вас є проект, для фону і необхідність грошей.
У вас є мрія, і розумію, що ви можете зробити.
У вас є грошові проблеми, і ви хочете витратити.
Я один кредитор, я
ступені, достатньому для надання в банки
вимоги потоку готівки. знос
Зв'яжіться зі мною: martinemartinez437@gmail.com
щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам
24 Липня, 2017 08:08
giovanni Пропозиція позики між зокрема
DIECIGIOVANNI54@GMAIL.COM
Яке потрібно фінансування для вашого будинку, для вашого бізнесу, для придбання автомобіля,
купити мотоцикл, щоб створити свій власний бізнес, для ваших особистих потреб більш сумнівів.
Ми надаємо персональні кредити з процентною ставкою 3% незалежно від
кількість. Будь ласка, зв'яжіться з нами для ваших особистих кредитів
до ваших послуг 24/24 годин
Ось наша адреса електронної пошти: DIECIGIOVANNI54@GMAIL.COM
24 Липня, 2017 08:04
roberto Ви шукаєте кредиту дуже автентичний? Доступний для ставок?
Обробляються протягом 24 годин. Ви були відхилені постійно вашим
банків та інших фінансових інститутів? Marrone Фінанси пропонує кредити на
всі ті чесно пару кількість . Має річної відсоткової ставки на 2%.
Зв'яжіться з ними: robertomarrone962@gmail.com
12 Липня, 2017 13:52
greg Ви шукаєте швидкий позику вирішити ваші
фінансові проблеми або інвестувати в бізнес?
зв'язатися з markspencerloanfirm222@yahoo.com
вони є справжніми і приємно не дозволяйте фінансових
проблема принести вас вниз стежок вчасно, варто
дев'ять не вмирають в тиші cry позначити Спенсер
за допомогою він неодмінно відповімо вам він є Богом
побоюючись і є geniune намір допомогти іншим
1 Липня, 2017 05:43
Mrs Elizabeth zamfir Вам потрібно швидко, довго або короткостроково
Позика з відносно низькою процентною ставкою
Як мінімум 3%?
Ми пропонуємо комерційну позику,
Особистий кредит

Домашній кредит

Автокредит
Студентський кредит

Кредит консолідації боргу e.t.c.
Незалежно від вашої кредитної score.we гарантовано в видачі
Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу.
Завдяки гнучким кредитним пакетам,
Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах
Найкоротший час можливо.

Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
Accessibleloanfirm@gmail.com
1 Липня, 2017 05:41
Mr lanlazar owen Вам потрібно швидко, довго або короткостроково
Позика з відносно низькою процентною ставкою
Як мінімум 3%?
Ми пропонуємо комерційну позику,
Особистий кредит

Домашній кредит

Автокредит
Студентський кредит

Кредит консолідації боргу e.t.c.
Незалежно від вашої кредитної score.we гарантовано в видачі
Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу.
Завдяки гнучким кредитним пакетам,
Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах
Найкоротший час можливо.

Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
Accessibleloanfirm@gmail.com
30 Червня, 2017 21:49
REBECCA ELLISOR Вам потрібна позика? Чи банк відмовляв вам у наданні позики, ми тут, щоб допомогти вам у фінансовому плані, щоб отримати миттєву позику будь-якої суми в будь-якому місці призначення. Ваше щастя є нашим пріоритетом. Ми надаємо персональні позики, комерційні позики та корпоративні кредити, а також всі типи позик з 2% відсотків для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті (choosenloanfirms@gmail.com).
30 Червня, 2017 21:49
RAHEL COHRAN Привіт.
Я пан Рахель, кредитор приватної позики, який надає кредити фізичним особам, комерційним фірмам, страхуванню тощо. У вас виникли будь-які фінансові труднощі або вам потрібен кредит для інвестування, або вам потрібен кредит, щоб не платити рахунки за вашим запитом. Ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якій валюті номіналом 2% без попередньої оплати. Я хочу використовувати цей чудовий носій, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити цю проблему. Якщо Так, поверніться зараз за допомогою електронної пошти (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання додаткової інформації, ВИ дуже дбайливо.
28 Червня, 2017 08:29
Nacy Я хотів би подякувати пані Нісі, яка дала мені позику, яку я знайшов свідченням того, як друг отримав позику від компанії «Лукас», і я попросив отримати позику та отримати позику. Якщо сьогодні потрібна термінова позика, щоб уникнути інтернет-шахраїв, то зараз це вважається законним кредитом через електронну пошту; LUCASLOANLENDINGCOMPANIA@YAHOO.COM, сайт: lucasloanlendingcompania.webs.com
27 Червня, 2017 16:49
Mr. George Anderson Ми пропонуємо кредити з низькою процентною ставкою 3%, і ми надаємо різні види кредитів, особистий та діловий кредит. Відповідайте з вашим інтересом, зв'яжіться з нами через: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) З повагою.
Невідкладна пропозиція про кредит.
24 Червня, 2017 18:13
OLIVIA DANIEL Здравствуйте,
Я пані Олівія Даніель, кредитор приватної позики, яка дає можливість отримати кредит на повну зайнятість. Вам потрібна позика, щоб терміново погасити вашу заборгованість, або вам потрібна позика для покращення бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібна консолідаційна позика чи іпотека? Шукаєш більше, бо ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми позичаємо кошти особам, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребують грошей для оплати рахунків, інвестувати в бізнес у розмірі 2%. Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вам, що ми надаємо надійну та бенефіціарну допомогу та готові запропонувати кредит. Тому зв'яжіться з нами сьогодні за адресою:
(Oliviadaniel93@gmail.com)
21 Червня, 2017 08:22
Henry Clark Увага !!!
Вам потрібна термінова позика? Ми надаємо кредити зацікавленим особам
Які шукають позику добросовісно і з відсотковою ставкою 3%. Ти серйозно потребуєш
Терміновий кредит? То ви знаходитесь у потрібному місці. Ми роздаємо бізнес
Позика, особиста позика, Xmas кредит тощо. Зверніться до нас за вашим запитом на отримання кредиту, щоб відповідати вашим
Вимагати і висувати від фінансової проблеми. Зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти для швидкої та безпечної позики:
         HENRYCLARK003@GMAIL.COM
Дякуємо тому що ми очікуємо вашої відповіді.
Генрі Кларк Кредит.
20 Червня, 2017 12:03
global alliance Вам потрібна позика, щоб розпочати свій бізнес? Кредити для 2% компаній та приватних осіб, що цікавляться, зв'язатися з нами на адресу електронної пошти.globalalliancecompanyg@gmail.com або за адресою whatsapp +2348142594465
15 Червня, 2017 00:20
obrien jackson Застосовують для швидкого і зручного кредиту, щоб оплатити рахунки і почати новий
фінансовий проект дешевше 2% річних. Зв'яжіться з нами сьогодні по електронній пошті:
apex_credunion@live.com необхідна сума кредиту. Наш мінімальний кредит
Пропозиція € 5,000.00 до € 50,000,000.00USD. Ми сертифіковані,
зареєстрований і законний кредитор. Ви можете зв'язатися з нами, якщо ви
зацікавлені в отриманні цього кредиту, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про
процес кредиту. Процес, як умови кредиту і умови і як
кредит буде переданий Вам. Нам потрібен ваш термінову відповідь, якщо
Вас цікавить.
Будь ласка, завершена, і наступна форма заявки на кредит:
Твоє ім'я:______________________
Ви звертаєтеся: ____________________
Твоя країна:____________________
Його рід занять: __________________
Необхідна сума кредиту: ______________
Кредит Тривалість: ____________________
Місячний дохід: __________________
Номер телефону:________________
Ви коли-небудь заявку на отримання кредиту: ________________
Якщо ви раніше заявка на отримання кредиту, який обробляє досить? де
заснована компанія? ...
електронна пошта: apex_credunion@live.com
привіт
Obrien Джексон
14 Червня, 2017 20:20
kowa Отримати швидкий, законний кредит з 2% низької процентної ставки, ми пропонуємо всі види кредитів,
Наші послуги:
* Персональні кредити
* Кредити консолідації заборгованості
* Бізнес-кредити
* Кредити на освіту
* Іпотека
kowaanna22@gmail.com
13 Червня, 2017 06:03
г-н Скотті Пропозиція кредиту @ ставкою 2% !!!
Наша компанія є легальною організацією, яка була створена, щоб допомогти людям, які потребують допомоги, такі як фінансова допомога. ми фінансова компанія, заснована США.
Так що, якщо ви перебуваєте в фінансові труднощі у фінансовій плутанині, і вам потрібні гроші, щоб почати свій бізнес сам, або вам потрібен кредит, щоб погасити борги або оплатити рахунки, почати хороший бізнес, або запозичений Складнощі над місцевими банками, зв'яжіться з нами сьогодні Email: ohioloans85@gmail.com
г-н Скотті
12 Червня, 2017 21:44
lisa я хочу подякувати пану westhood за надану мені кредит я знайшов свідчення того, як один отримав кредит від apexloans і я звернувся за кредитом і отримав кредит. якщо вам потрібен терміновий кредит сьогодні уникнути інтернет-шахраї сьогодні подати заявку на кредити законним по електронній пошті; apexloans@yahoo.com
12 Червня, 2017 15:34
Mr Franklin Вам потрібен екстрений кредит платити борги Або Вам потрібен кредит для вашого бізнесу? Вам потрібна консолідація або іпотечний кредит? Ви відмовили в банках і інших фінансових інститутів? Немає необхідності шукати далі, бо ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми залишилися в минулому !! Ми будемо видавати кредити компаніям, приватним особам та фізичним особам за низькою відсотковою ставкою і доступною 2%. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті через: (lucianoloan@outlook.com)
ЗАСТОСУВАННЯ ДАНИХ
1) Ім'я ...........................
2) Країна .......................
3) Адреса ......................
4) Пол ........................
5) Цивільний стан .............
6) Функція ................
7) Номер телефону ...........
8) Положення на робочому місці .....
9) щомісячний дохід ....................
10) Сума кредиту .........
11) термін кредиту .....
12) Мета кредиту ..................
13) Дата народження ..............................
14) кількість WhatsApp ...............
12 Червня, 2017 15:34
Mr Franklin Вам потрібен екстрений кредит платити борги Або Вам потрібен кредит для вашого бізнесу? Вам потрібна консолідація або іпотечний кредит? Ви відмовили в банках і інших фінансових інститутів? Немає необхідності шукати далі, бо ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми залишилися в минулому !! Ми будемо видавати кредити компаніям, приватним особам та фізичним особам за низькою відсотковою ставкою і доступною 2%. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті через: (lucianoloan@outlook.com)
ЗАСТОСУВАННЯ ДАНИХ
1) Ім'я ...........................
2) Країна .......................
3) Адреса ......................
4) Пол ........................
5) Цивільний стан .............
6) Функція ................
7) Номер телефону ...........
8) Положення на робочому місці .....
9) щомісячний дохід ....................
10) Сума кредиту .........
11) термін кредиту .....
12) Мета кредиту ..................
13) Дата народження ..............................
14) кількість WhatsApp ...............
10 Червня, 2017 19:19
arshad irfan Шукаєте бізнес-кредит? Особисті позики, житловий кредит, кредит на автомобіль, студентський кредит, кредит на консолідацію боргу, незабезпечений борг, венчурний капітал тощо. Ви були відхилені за кредит від фінансової установи? Ми Booster Central Trust Capital Finance, спеціальний кредитний лізингоодержувач, ми пропонуємо 2% і комерційні кредити, від $ 5000 до $ 70 000 000 і можливість для фізичних осіб. Процентні ставки Кредити за низькими процентними ставками. Зв'яжіться з нами сьогодні і надішліть свою інформацію за допомогою наступної електронної пошти: (arshadfinancialservice@gmail.com).
Ваше щастя - наша радість
Бог благословить......
8 Червня, 2017 14:24
Mr James Carl Привіт Вам потрібен кредит? Ви шукали, як отримати доступ до приватного кредитору? Якщо так, то тут є шанс отримати дешевий кредит. Ми пропонуємо кредит за низькою ставкою 3%, і ми зв'язалися;
jamescarlloanfirm88@gmail.com або jamescarlloanfirm88@yahoo.com
Або спілкування зі мною на Viber +14146397285
Привіт,
Г-н Джеймс Карл
8 Червня, 2017 14:24
Mr James Carl Привіт Вам потрібен кредит? Ви шукали, як отримати доступ до приватного кредитору? Якщо так, то тут є шанс отримати дешевий кредит. Ми пропонуємо кредит за низькою ставкою 3%, і ми зв'язалися;
jamescarlloanfirm88@gmail.com або jamescarlloanfirm88@yahoo.com
Або спілкування зі мною на Viber +14146397285
Привіт,
Г-н Джеймс Карл
7 Червня, 2017 12:14
mark Are you interested in joining the great illuminati, here is a life
transforming opportunity into the world of the
rich, you will be given $10,000 every two weeks as a membership
blessings, powerful and famous contact Illuminati official email on
illuminati.priest@mail-on.us
Inbox the grand master
Whatsapp +13176681073
4 Червня, 2017 03:38
Mr Henry Comb Вам нужен срочный кредит для начала бизнеса, консолидация задолженности Второй ипотечный кредит, бизнес-кредиты, личные займы, международные займы, автокредиты, семейный кредит. Кредит на любые виды E.T.C. Любезно свяжитесь с г-ном Генри Гребом по электронной почте ........... (henrycomb100@gmail.com).
Сторінка:123