Львів'янка поскаржилася на умови в пологовому. Що відповів лікар

25418 174
Нещодавно журналіст Наталя Горбань написала на своїй facebook-сторінці про неприйнятні умови у палаті для породіль Львівської обласної клінічної лікарні, в яку вона потрапила після народження сина. Tvoemisto.tv розпитало у головного лікаря Михайла Гички, скільки таких палат є в лікарні, чим годують жінок, які щойно народили, хто відповідає за психологічний стан молодої мами та хто вчить її правильно годувати немовля.

«Рівно місяць минув, як я народила в пологовому Львівського медінституту своє маля  Ярему. Мені б святкувати маленьку круглу дату, але дуже хочеться розказати вам про сумне. Про те, як маленькі українці з’являються на світ у наших пологових...», – написала молода мама. 

«Як головний лікар, я завжди казатиму, що у нас найкраще пологове відділення у Львові. Хоча пацієнти так не вважають. Ми інтегруємось у Європу, відповідно, усі хочуть, щоби були такі умови, як у європейських країн. Але, на жаль, цього не буде. Тай й закритися для ремонту на певний період нам дуже важко, адже перинатальний центр не працює, і ми змушені приймати дуже велику кількість пацієнтів», – такими словами зустрів журналіста Tvoemisto.tv головний лікар Львівської обласної клінічній лікарні Михайло Гичка.

Лікар наголошує, що протягом останніх десятиліть у лікарні не проводили жодного капітального чи поточного ремонту. Якщо і відбувалися певні роботи, то за кошти спонсорів та за рахунок «доброї волі добрих людей».

Михайло Михайлович зауважує, що пологове відділення клінічної лікарні не є звичайним, здебільшого воно приймає вагітних із екстрагенітальною патологією, тобто жінок, що хворіють на цукровий діабет чи інші захворювання або ж мають проблеми із розвитком плоду. Також тут приймають пацієнток із передчасним пологами.

«Цього року певну суму було виділено з обласного бюджету. За ці кошти ми поміняли операційний стіл і світильник, купили інкубатор для новонароджених дітей. І це все. На жаль, достатнього фінансування немає: і на поточний, і на капітальний ремонт грошей ані з обласного, ані з державного бюджету не виділяють», – пояснює Михайло Михайлович.

«УМОВИ. ВОДА. Уявляєте, у медзакладі, де людям накладають шви або й роблять повноцінні операції (кесарів розтин), в обід по кілька годин немає води. Принаймні ті дні, що я там була, так було. У туалеті – теж. Про важливість гігієни для людей, у яких свіжі шви, думаю, розказувати не варто. Про важливість гігієни, коли ти повертаєшся до дитини, якій від кількох годин до кількох днів, – думаю, також. Щоб ви розуміли, за ті кілька обідніх годин сморід із туалету чути навіть в коридорі. Питання: у Львові наче вже давно не відключають воду за графіком. То що це таке? Вони так економлять? А якщо в цей час хтось народжує, то персонал хоч миє руки перед тим, як приймати пологи, чи так – вологими серветками?» – пише журналістка.

Головний лікар навідріз заперечує проблему із постачанням води (зокрема – призупинення в обідні години) і запевняє, що з цим проблем у пологовому відділенні та й у всій лікарні немає, якщо не враховувати випадків тимчасової несправності водопроводу. «Спільним водогоном обслуговується наша лікарня та майже половина Личаківського району. Якщо є якась несправність у системі водогону, тоді постачання води припиняється на деякий час. Але окрім цього є резервуар, тож у разі виникнення таких непередбачених ситуацій, водою ми забезпечені», – додає лікар.

Михайло Михайлович запевняє, що опалення теж в нормі, адже у палаті, де народжують дітей, температура повітря не може бути нижчою за 25 °C. Іноді доводиться навіть влітку опалювати, якщо цього вимагають погодні мови.

«ТУАЛЕТ і ДУШ. Може, я суб’єктивна, але, здається, в медінституті вважають, що приниження – це важлива частина народження (принаймні, якщо ти не потрапив у платну палату). «Душ» у цьому пологовому на другому поверсі в правому крилі – це такий собі піддон у загальному туалеті. Без жодної ширми чи шторки. Навпроти вікна, за десять метрів від якого – вікна сусіднього корпусу. Тобто будь-хто, хто заходить в туалет або хто працює чи проходить в сусідньому корпусі, може на тебе подивитись. І це ще не все. Душу, як такого, немає. Лише кран. Тож шви, шановні жінки, обмивайте з пляшки. А коли йдеш в туалет – кабінки настільки малі, що мої коліна (при зрості 1.65 м) впиралися в двері»– пише Наталія Горбань.

Цілком задовільним називає Михайло Михайлович і стан санітарних умов, й облаштування кімнат. «Сімнадцять палат відремонтовано, – розповідає лікар. – І тільки у двох немає душу, але пацієнтки можуть піти у загальний».

«Відповідно до надходження грошей, ми стараємося ремонтувати палати, але поки не встигаємо привести до ладу усі. Так, є кращі та гірші, але розрив між ними невеликий, – каже Михайло Михайлович. – У всіх можна народжувати. А яка жінка в котру палату потрапить, не залежить від домовленостей чи загальної черги, адже наше пологове відділення не є плановим. До нас привозять із цілої області важких пацієнтів».

Для жінок у пологовому відділенні, так як і для усіх пацієнтів лікарні, держава виділяє катастрофічно низьку суму на харчування – усього сім гривень на день на одного пацієнта. Що з цим робити та як вирішувати питання, головний лікар поки не знає. «Одразу вам скажу, раціон дуже бідний. Про належну норму вітамінів не може бути й мови. На жаль, це факт, бо що можна придбати за сім гривень? – скаржиться Михайло Михайлович. – Я не можу дозволити, щоб одних обділяли, а для інших готували щось краще».

«На твій біль тут підкреслено не зважають, а при можливості не гребують тим, щоби зробити його сильнішим і показати, хто в домі господар. Перший огляд. Оглядає черговий. У мене починаються перейми. Я починаю дихати правильно так, як навчалася два місяці перед пологами на курсах, щоби мінімізувати біль. Черговий замість того, щоб перечекати ще кілька десяток секунд, доки закінчиться перейма, гаркає: «не дихайте так голосно, я нічого не чую», – пише жінка.

Головний лікар пояснює, що у пологове відділення приходять працювати ті, що мають скерування із МОЗ чи з Департаменту охорони здоров’я. Безпосередньо в лікарні не проводить жодної додаткової перевірки. Маючи відповідний сертифікат, вони не працюють самі, а з лікарем, який має першу категорію. Після п’яти років роботи працівники проходять атестацію, отримують відповідну категорію – першу чи другу. І кожних п’ять років підтверджують або підвищують свою кваліфікацію.

Проте Михайло Михайлович готовий вірити працівникам «на слово». «Особисто я проти цих переатестацій, адже якщо лікар закінчив медуніверситет і отримав певну спеціалізацію, він повинен сам над собою працювати і не треба більше його атестувати. А ці всі перевірки тільки створюють зайвий клопіт: лікарі ходять на курси, читають лекції… Це дуже об’ємний і непотрібний процес», – каже лікар.

«...коли нас врешті оформили, вибігає пані в білім халаті і каже: «Віддячте, чим можете, персоналу», – пригадує Наталія Горбань.

Головний лікар поки не знає, як «вслідкувати за усіма», аби знизити факти корупції в лікарні. «Усі працівники ознайомлені із відповідним законом про корупційне запобігання, і кожен лікар, завідувач відділення під ним підписався. Тому я сподіваюся, що вони не будуть вимагати хабарів. Але за кожним не прослідкуєш, це факт, – пояснює Михайло Михайлович. – Утім, прикро, що люди спершу дають, а потім приходять і кажуть, що від них щось вимагали. Або не давайте, або, якщо хтось вимагає від вас грошей, то прийдіть і скажіть мені – і тоді вже ми будемо приймати міри».

«Тільки «професіонал-акушер» (вони мають бути і психологами, бо мали б допомогти жінці розслабитись, що вкрай важливо під час пологів), може почати розмову з того, що моє ім’я «Наталія» якесь неправильне, або паспортистка мене неправильно записала, бо має бути «Наталя». І кричати на мене, бо я дихаю не за її методикою, а за іншою (їх є кілька), або за те, що я поставила руку не на ту жердину на шведській стінці, на яку треба було б», – стверджує журналіст. 

«Окрім своїх прямих обов’язків, усі наші працівники є добрими психологами. Вони розуміють матерів, що переживають, адже більшість дітей народжується недоношеними. Звісно, у нас ще є професійні психологи, які більш конкретно працюють з такими жінками. У нашому пологовому відділенні народжує багато жінок, які ще не досягли повноліття: був випадок, коли народжувала дитина, яка мала 11 років. Звісно, з такими пацієнтами потрібно проводити додаткову психологічну підготовку», – пояснює лікар.

Згідно з інструкціями МОЗ, після народження дитина повинна полежати на животі мами протягом двох годин, щоб отримати правильну мікрофлору. Михайло Михайлович каже, що цього правила у пологовому відділенні дотримуються, але якщо трапляються складні випадки, пов’язані із важким станом здоров’я жінки чи дитини, то таку процедуру доводиться скорочувати.

«...усі заходять із питанням: «Є молоко?». Хоча молоко є майже у всіх, за винятком цих 2%, а решта – це проблема прикладання, вміння чи бажання. І хоча в перші три дні молока не має бути. Має бути чайна ложка молозива. Завдяки такому «професіоналізму», мама, яка того не знала і не встигла прочитати ті ж плакати на коридорі, одразу почне панікувати – бо ж молока немає! І побіжить за сумішшю», – пише молода мама.

Зі слів головного лікаря, у пологовому відділенні клінічної лікарні за грудне вигодовування відповідають акушер, лікар та неонатолог. Вони вчать, як правильно прикладати дитину до грудей.

На що скаржаться породіллі безпосередньо головному лікарю?

«Іноді скаржаться, що працівники вимагають гроші, що медсестра чи лікар зайвий раз не підійшли, коли ті просили. Скарги надходять постійно: як усні, так і письмові. Але найчастіше пацієнтки незадоволені санітарними умовами», – розповідає Михайло Михайлович. – Річ у тім, що загалом у пологовому відділенні є 110 акушерських ліжок для вагітних, або породіль, а приймає лікарня 165 пацієнтів. У палатах, які були розраховані на одну людину, лежать три. Лікарня не може сказати «ми не беремо». Якщо пацієнтів є більше, аніж лікарня може прийняти, то, відповідно, погіршуються й умови. Ми чекаємо, коли відкриється перинатальний центр, тоді, сподіваємося, ситуація покращиться».

Довідково: У Львівській області за рік приймають 30 тисяч пологів, з них 10 тисяч – у Львові. Проте із чотирьох пологових відділень у місті працює лише два. Міський перинатальний центр ось уже третій рік закрито на ремонт. 

Розмовляла Оксана Лісна,
фото Петра Ткачишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (174)

Додати коментар
23 Липня, 2018 18:50
NORTION LOAN CONSULTANT Добрий день там
  Отримайте кредит у розмірі 2.5% з NORTION LOAN CONSULTANT, це легко, швидко та безпечно.
Контактна інформація
EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com
ТЕЛЕФОН: +17815611941
WHATSAPP: +2347067093957
Гарного дня
19 Липня, 2018 08:30
Burhan Alptekin Приветствую всех на этом форуме, я Бурхан Алптекин из Турции, я не могу поверить, что Бог действительно существует до тех пор, пока я не был Искуплен и не спасен от Финансового рабства. Я был в финансовом кризисе и должен был оплатить некоторые счета. Я пытался обратиться за помощью к банкам, но все это безуспешно, я также пытался обратиться за помощью из интернета, чтобы встретить мошенников, которые притворились частным кредитором и ушли с моим 1000 долларов США и не получили мой кредит, пока Бог не представит меня Сьюзан Джеймс Лоан Компания через друга, который был спасен от финансовой проблемы и кредита в размере 250 000 долларов США, был предоставлен ему миссис Сьюзан Джеймс, поэтому я взял его совет и связался с миссис Сьюзен Джеймс Лоан Компани, и в течение одной недели мой кредит Мне был предоставлен доллар в 200 000 долларов. Также я советую всем, кто ищет кредит, с низкой процентной ставкой 3%. Я делаю это, потому что я так счастлив, что не вхожу в финансовое рабство и снова наполнен радостью, и жизнь легко благодаря Богу и миссис Сьюзан Джеймс. Вы можете связаться с компанией Website: [***]s://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer or via email: susanjamesloanfirml07@gmail.com or susanjamesloanfirml07@outlook.com или вы также можете отправить им массаж Whats-app :+1(587)206-1157
17 Липня, 2018 03:56
FRED Вы ищете кредит для начала бизнеса, оплачиваете свои счета, мы предоставляем в кредит от € 3000 до € 500 000 000. Мы предлагаем или виды займов здесь с 2%. Я с нетерпением жду вашего обновления по этому вопросу. Спасибо за ваше время и понимание! Поэтому вернитесь к нам, если вы заинтересованы. Пожалуйста, свяжитесь с нами по нашему электронному адресу: Fredjosephloans@gmail.com
16 Липня, 2018 23:08
Ryan Привіт !
Чи потрібна вам законна та швидка послуга з обслуговування кредитів?
В даний час ми пропонуємо 3% кредитів всіх видів, бізнес-позики, особисті кредити, автомобільні кредити, сільськогосподарські кредити чи фінансування проекту? Ми пропонуємо кредити компаніям та приватним особам по всьому світу, консолідацію заборгованості, навіть якщо у вас є
низькі кредитні рейтинги і важко отримати кредити від місцевих банків або будь-яких фінансових установ? , а тепер у вас важко спілкуватися з вашим банком чи будь-якими іншими фінансовими установами? Вам потрібна термінова позика, якщо є, надішліть нам електронний лист через
(ryanloaninvestment001@outlook.com) ми надаємо всі типи позик.
Застосувати зараз і отримати готівку терміново!
* Запозичення від 5000 до 50 000 000 доларів
* Вибирайте від 1 до 30 років, щоб погасити.
* Гнучкі умови кредитування.
Всі ці плани та інші, зв'яжіться з нами зараз.
зв'яжіться з нами по електронній пошті: для компанії, яка надав мені допомогу, тут є контактна інформація (ryanloaninvestment001@outlook.com)
З повагою
Менеджмент
13 Липня, 2018 07:14
Tomac Увага!
Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com
Дякую,
Томас
25 Червня, 2018 11:45
Kenneth Привіт усім. Ось компанія, яка надає кредити, яка надає всі види кредитів як короткострокові, так і довгострокові кредити для серйозних людей та співпрацюють з органами. якщо ви серйозно і зацікавлені в отриманні кредиту від нас, зв'яжіться з нами для отримання нашої заявки за адресою: customercare@kabusinesshome.com
Примітка. Ми будемо відвідувати тільки серйозні клієнти.
Дякую, ми сподіваємося надати вам позику.
Місіс Пілар Джером
Громадський виразник
18 Червня, 2018 12:32
Mr Desmond Lee Ми пропонуємо КРЕДИТУ з $ 1,000.00 Min. до 300 000 000 доларів США
  Максимальна ставка 2%. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо допомогти
  ви
  з фінансовою допомогою. якщо зацікавлені, поверніться до нас електронною поштою
  (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією Ім'я
  від
  Заявник
  Вік:
  Місто:
  Держава:
  Країна:
  Професія:
  Мобільний
  Тривалість кредиту:
  Потрібна сума кредиту
  З повагою, пан Десмонд Лі
  Примітка. Вся відповідь має бути надіслана електронною поштою компанії нижче
  (desmondloaninverstment@hotmail.com) Привіт, пан Десмонд Лі
6 Червня, 2018 07:16
Tessy Mongala I am happy today that i got a loan from this legitimate company after many years of been financial down and also got scammed in the process until i met this great company who helped me with a loan of $30,000 and i will advice all loan seekers to contact this company on: streetcapital11@gmail.com OR you can Whats-app @ +12267809767
27 Травня, 2018 01:21
LANLAZAR MARCUS Здравствуйте,
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.
    Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.
Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com
З повагою,
Пан Ланалазар Маркус
zekoceanfinance@gmail.com
26 Травня, 2018 04:18
David Peterson Коли ви зіткнулися з фінансовими труднощами, ми можемо бути змушені вимагати фінансову допомогу близькому другу, члену родини чи навіть індивіду. Це ситуація, коли завжди важко позичати гроші близькому. Потрібно захищати один одного і забезпечувати визнання боргу, а потім розрядки в кінці позики. За скромністю, деякі не лю[***] говорити про це вголос. З огляду на це, я, таким чином, поклав у розпорядження тих, хто потребує готівкових грошей, щоб впоратись з фінансовими труднощами, щоб остаточно розбити тупик, який спричинить гроші банкам. Отже, якщо вам потрібна позика, не соромтеся зв'язатися з нами по електронній пошті, як davidpetersonloanfirm1@outlook.com
23 Травня, 2018 04:33
Mr.Favour World Loan Company Здравствуйте...
Шановний аплікант, я - містер Фавор Мелодия Всесвітня Найкраща Компанія з надання позики Лтд .. Ми є міжнародною компанією з надання кредиту. Це фінансова можливість у вашому кроці ми надаємо бізнес та особисті позики тощо, якщо це стосується фінансової допомоги .. Застосуйте сьогодні, і ви отримаєте від нас кредит.
Заявіть про свою дуже низьку процентну ставку на 2%!
* Ми пропонуємо кредит у Євро та Доларі
* Позичальник між 5000USD і 50,000,000.00USD
* Вибирайте від 1 до 35 років, щоб погасити.
* Гнучкі умови кредитування.
* Це світ щастя з нами повертає ту радість твоїх, подаючи заявку на позику з нами сьогодні ...
Всі ці плани та інше, зв'яжіться з нами зараз по електронній пошті для отримання додаткової інформації .. (favourworldbest990@outlook.com) АБО СМО СКАЧАЙТЕ США +1518 621 2700
Надішліть нам електронного листа зараз: favourworldbest990@outlook.com
Дай своєму світі значення.
З повагою
Пропозиція "Світ найкращої позикової компанії" ..
22 Травня, 2018 17:11
Eitha Ahmed Добрый день, меня зовут Айфия Ахмед из Саудовской Аравии, но сейчас на Украине здесь, в Одессе. здесь, чтобы представить большую и доверенную компанию со 100% реальной компанией Jessica Rojas Loan Company. я был в очень плохом состоянии, моя мама очень болела раком молочной железы, поэтому мне нужна помощь от всех, но это было напрасно, поэтому мой друг познакомил меня с этой замечательной компанией, потому что здесь, в саудовской арабии, процент кредитов очень большой в котором у меня не было выбора, кроме как получить кредит из другой страны, в который меня ввели меня. И я клянусь именем аллаха, эта компания очень велика и правдива, поэтому я попросил сумму кредита в размере 50 000,00 евро для моего мама и начать бизнес. и я клянусь, я получил мое уведомление о сборе немедленно, полная информация, требуемая от меня, завершена, и, слава Богу, руководство компании одобрило мой кредит. и я получил уведомление о кредите в течение следующих 7 часов, как обещала мне миссис Джессика.
Вот письмо компании, если вы намерены взять кредит {
 Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com] ИЛИ Whatsapp пропустил Джесси напрямую +2349079785567
С наилучшими пожеланиями
Eitha Ahmed
20 Травня, 2018 22:29
Susan Benson Ласкаво просимо до фінансової групи Sunshine, наша мета - надати відмінні професійні послуги.
Ви бізнесмен або жінка? Чи є у вас дещо фінансові хабарі чи вам потрібні кошти для початку власного бізнесу? Вам потрібна позика для початку малого бізнесу? У вас низький кредитний рейтинг, і чи вам важко отримати кредит на акції від місцевих банків та інших фінансових інститутів?
ми є законним і авторитетним кредитною компанією. Ми - динамічна компанія з фінансовою допомогою, наша головна мета - допомогти вам отримати послуги, які ви заслуговуєте, наша програма - це найшвидший спосіб одержати те, що вам потрібно. Зменшіть свої платежі, щоб полегшити тиск на щомісячні витрати. Отримайте гнучкість, з якою ви можете використовувати будь-які цілі - на відпочинок, на освіту, на ексклюзивні покупки
Ми пропонуємо широкий спектр фінансових послуг, що включає в себе: особисті кредити, кредити консолідації заборгованості, комерційні кредити, кредити на освіту, забезпечені іпотечні кредити, необов'язкові позики, іпотечні кредити, виплати за день, кредити, студентські позики, розвиток, придбання кредитів, будівельні кредити, з низька процентна ставка 3% на рік для фізичних осіб та юридичних осіб. Отримайте найкраще для своєї родини та володійте будинком вашої мрії за допомогою загальної схеми кредитування.
МИ ПРОПОНУЄМО ВСІ ВИДИ КЛІЄНТІВ - ЗАЯВКА НА ПОДАЧІ.
Якщо ви зацікавлені в отриманні позики, то будь ласка, напишіть нам за додатковою інформацією за допомогою електронного листа нижче.
Електронна пошта: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Ми з нетерпінням чекаємо від вас як можна швидше.
З повагою
Susan Benson
20 Травня, 2018 21:15
ХРИСТИАНСЬКА ДЕВІДНА ПІСНА Особисті позики, термінові, з гарантією Привіт Вам потрібне фінансування для вашого будинку, для вашої компанії, для покупки автомобілів, для покупки автомобілів
велосипед, для створення вашого бізнесу, для ваших особистих потреб? Ви не турбуєтеся. Ми надаємо персональні кредити від € 5000 до € 15 000 000, з купонною ставкою 3%, незалежно від вартості. Будь-ласка, повідомте нам у своєму запиті про кредити точне значення, яке ви хочете, і дату. Будь ласка, зв'яжіться з нами за вашими особистими позиками:
email: (infosunloanservice24@gmail.com)
БЕСТ РЕКЛАМА :: ХРИСТИАНСЬКА ДЕВІДНА ПІСНА
КОНТАКТИ EMAIL :: infosunloanservice24@gmail.com
КОМПАНІЯ WHATS-APP +919108281664
20 Травня, 2018 01:36
RAHEL COHRAN
Привіт.
Я пан Рахель Коран, приватний кредит, який надає кредит фізичним особам, комерційним фірмам, страхуванню тощо. У вас виникли будь-які фінансові труднощі або вам потрібен кредит для інвестування, або вам потрібен кредит, щоб не платити за векселями. як ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якій валюті номіналом 2% без попередньої оплати. Я хочу використовувати цей чудовий носій, щоб повідомити, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити цю проблему. Якщо Так, поверніться зараз за допомогою електронної пошти (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання додаткової інформації, ВИ дуже дбайливо.
16 Травня, 2018 02:35
Mr.Favour World Loan Company Здравствуйте...
Шановний аплікант, я - містер Фавор Мелодия Всесвітня Найкраща Компанія з надання позики Лтд .. Ми є міжнародною компанією з надання кредиту. Це фінансова можливість у вашому кроці ми надаємо бізнес та особисті позики тощо, якщо це стосується фінансової допомоги. Заявіть сьогодні, і ви отримаєте від нас кредит.
Заявіть про свою дуже низьку процентну ставку на 2%!
* Ми пропонуємо кредит у Євро та Доларі
* Позичальник між 5000USD і 50,000,000.00USD
* Вибирайте від 1 до 35 років, щоб погасити.
* Гнучкі умови кредитування.
* Це світ щастя з нами повертає ту радість твоїх, подаючи заявку на позику з нами сьогодні ...
Всі ці плани та багато іншого, зв'яжіться з нами зараз по електронній пошті для отримання додаткової інформації .. (favourworldbest990@outlook.com) АБО СМО СКАЧАЙТЕ США +1518 621 2700
Надішліть нам електронного листа зараз: favourworldbest990@outlook.com
Дай своєму світі значення.
З повагою
Пропозиція "Світ найкращої позикової компанії" ..
12 Травня, 2018 09:21
Ryan Jeremy Привіт мій народ, я - Мартін з україни, я прийшов на сайт, щоб інформувати людей у моїй новій країні, що все ще є справжнім позикодавцем, як глобальна компанія, тому що я просто хочу сказати кожному та кожному, що вони повинні довіряти і повірити Глобальна компанія, в якій ви знаходитесь в світі гетто, я отримав сьогодні кредит у розмірі 50 000 доларів, будь-ласка, зв'яжіться з електронною поштою на сьогоднішній день, надішліть електронний лист (globalprovissioncompany@gmail.com), і ця компанія є єдиною людиною, яка працює з правдою та чесністю.
Мартін
12 Травня, 2018 09:21
Ryan Jeremy Привіт мій народ, я - Мартін з україни, я прийшов на сайт, щоб інформувати людей у моїй новій країні, що все ще є справжнім позикодавцем, як глобальна компанія, тому що я просто хочу сказати кожному та кожному, що вони повинні довіряти і повірити Глобальна компанія, в якій ви знаходитесь в світі гетто, я отримав сьогодні кредит у розмірі 50 000 доларів, будь-ласка, зв'яжіться з електронною поштою на сьогоднішній день, надішліть електронний лист (globalprovissioncompany@gmail.com), і ця компанія є єдиною людиною, яка працює з правдою та чесністю.
Мартін
12 Травня, 2018 09:21
Ryan Jeremy Привіт мій народ, я - Мартін з україни, я прийшов на сайт, щоб інформувати людей у моїй новій країні, що все ще є справжнім позикодавцем, як глобальна компанія, тому що я просто хочу сказати кожному та кожному, що вони повинні довіряти і повірити Глобальна компанія, в якій ви знаходитесь в світі гетто, я отримав сьогодні кредит у розмірі 50 000 доларів, будь-ласка, зв'яжіться з електронною поштою на сьогоднішній день, надішліть електронний лист (globalprovissioncompany@gmail.com), і ця компанія є єдиною людиною, яка працює з правдою та чесністю.
Мартін
12 Травня, 2018 09:21
Ryan Jeremy Привіт мій народ, я - Мартін з україни, я прийшов на сайт, щоб інформувати людей у моїй новій країні, що все ще є справжнім позикодавцем, як глобальна компанія, тому що я просто хочу сказати кожному та кожному, що вони повинні довіряти і повірити Глобальна компанія, в якій ви знаходитесь в світі гетто, я отримав сьогодні кредит у розмірі 50 000 доларів, будь-ласка, зв'яжіться з електронною поштою на сьогоднішній день, надішліть електронний лист (globalprovissioncompany@gmail.com), і ця компанія є єдиною людиною, яка працює з правдою та чесністю.
Мартін
21 Квітня, 2018 09:34
Roseline Clinton Вам потрібен бізнес або особистий кредит?
Наша компанія є законною компанією.
Ми надаємо кредит будь-якій особі та компанії за ставкою 2%.
Для отримання додаткової інформації, контактна адреса електронної пошти: roselineclintonloancompany@gmail.com
17 Квітня, 2018 10:52
arnold investment limited Ви шукаєте комерційну позику, особисту позику, житловий кредит, автокредит, студентські позики, кредити консолідації заборгованості, необов'язкові позики, венчурний капітал тощо. Або вам було відмовлено в наданні кредиту банком або фінансовою конфігурацією одного або кількох причин Ви чудово втілюєте свої кредитні рішення! Я чесна людина, приватний кредитор, кредити для бізнесу та приватних осіб за низькою та доступною процентною ставкою 2%. Зацікавлені? Зверніться до нас, щоб обговорити позику, щоб пройти передачу протягом 48 годин. Електронна пошта: (arnoldloancompanylimited@gmail.com)
Подробиці заявки
Ім'я:
Дата народження :
Стать:
Громадянський стан:
Адреса:
Місцезнаходження
Держава:
Поштовий індекс:
Країна:
Телефон:
E-mail:
Призначення позики Статус:
Розмір позики:
Тривалість кредиту:
щомісячний чистий дохід.
17 Квітня, 2018 10:51
arnold limited Ви шукаєте комерційну позику, особисту позику, житловий кредит, автокредит, студентські позики, кредити консолідації заборгованості, необов'язкові позики, венчурний капітал тощо. Або вам було відмовлено в наданні кредиту банком або фінансовою конфігурацією одного або кількох причин Ви чудово втілюєте свої кредитні рішення! Я чесна людина, приватний кредитор, кредити для бізнесу та приватних осіб за низькою та доступною процентною ставкою 2%. Зацікавлені? Зверніться до нас, щоб обговорити позику, щоб пройти передачу протягом 48 годин. Електронна пошта: (arnoldloancompanylimited@gmail.com)
Подробиці заявки
Ім'я:
Дата народження :
Стать:
Громадянський стан:
Адреса:
Місцезнаходження
Держава:
Поштовий індекс:
Країна:
Телефон:
E-mail:
Призначення позики Статус:
Розмір позики:
Тривалість кредиту:
щомісячний чистий дохід.
10 Квітня, 2018 18:08
Dr Ben Carlson Добрий день там
Ви медично кидаєте виклик? Ви мали медичні проблеми, до яких лікарі не можуть знайти рішення? У вас проблеми з нирками або печінкою, або вам потрібна трансплантація нирок? Або вам потрібна канадська олія для раку та хіміотерапії. Не помирайте в тиші і зв'яжіться з доктором Бенджаміном Карлсоном за адресою drbencarlson@gmail.com,
телефон: +17815611941
whatsapp: +2347067093957
гарного дня
2 Квітня, 2018 01:17
Ryan Jeremy привіт мій хороший громадянин України, я живу у Львові, де живу з дружиною та дітьми, сьогодні я хочу сказати всім, що компанія "Глобальна корпорація" справжня, тому що я просто виплачую мою позику в розмірі 120 000,00 доларів сьогодні і протягом 12 годин, і будь-ласка, зв'яжіться з ними, коли вам буде потрібно будь-який кредит. Зверніться до електронної пошти globalprovissioncompany@gmail.com, щоб отримати додаткову інформацію про те, як отримати позику та легко вирішити ваші проблеми.
Мендоса
28 Березня, 2018 13:07
Mirabel Daniel Хороші новини хороші новини
Я мій пані Mirabel Daniels є надійним та законним кредитором позики.
Ми пропонуємо реальні та прості умови з 2% ставкою. від
1000 доларів - 100 000 доларів США. Євро і фунти. Я надаю позики підприємцям також за:
Особистий кредит,
Студентські позики
Транспортний кредит
Бізнес-позики.
кредити компанії
зв'яжіться зі мною прямо для отримання додаткової інформації.
Електронна пошта: mirabeldanielloanfirm@gmail.com
25 Березня, 2018 03:08
MR WILLIAMS Ofrecemos variedad de finanzas que incluyen: préstamos personales, préstamos hipotecarios, préstamos para la consolidación de la deuda, préstamos para automóviles, préstamos agrícolas, préstamos comerciales y préstamos para empresas con una tasa de interés del 3% anual y es fija. Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com, whatsapp +1(214)305-8945
25 Березня, 2018 03:08
MR WILLIAMS Ofrecemos variedad de finanzas que incluyen: préstamos personales, préstamos hipotecarios, préstamos para la consolidación de la deuda, préstamos para automóviles, préstamos agrícolas, préstamos comerciales y préstamos para empresas con una tasa de interés del 3% anual y es fija. Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com, whatsapp +1(214)305-8945
25 Березня, 2018 03:08
MR WILLIAMS Ofrecemos variedad de finanzas que incluyen: préstamos personales, préstamos hipotecarios, préstamos para la consolidación de la deuda, préstamos para automóviles, préstamos agrícolas, préstamos comerciales y préstamos para empresas con una tasa de interés del 3% anual y es fija. Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com, whatsapp +1(214)305-8945
25 Березня, 2018 03:08
MR WILLIAMS Ofrecemos variedad de finanzas que incluyen: préstamos personales, préstamos hipotecarios, préstamos para la consolidación de la deuda, préstamos para automóviles, préstamos agrícolas, préstamos comerciales y préstamos para empresas con una tasa de interés del 3% anual y es fija. Correo electrónico: willianloanfirm6@gmail.com, whatsapp +1(214)305-8945
24 Березня, 2018 12:48
hassan yekter Станьте донором нирки сьогодні
Привіт усім. Якщо ви знаєте, що сьогодні ви здорові, то ви готові пожертвувати ниркою (виплата становить 500 000 доларів з первинними витратами), хотіли б ви змінити своє матеріальне життя, зберегти життя, стати донором сьогодні. Нам терміново потрібні 11 пожертвувань нирок.
Напишіть ваш запит своєму лікарю: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
Примітка: готові подорожувати для хірургії, і тільки здорові люди
Хасан Яктер.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com
17 Березня, 2018 00:10
Mr Tanya Mark Вітаю вас всі види кредитів запозичені з процентною ставкою 3% і діапазон від мінімуму максимум $ 1500 до $ 10.000.000,00 з терміном на 30 років. Так що якщо вам потрібен кредит, будь ласка, надішліть нам повну анкету. НАШІ ПОСЛУГИ * Іпотечний кредит * автокредити * іпотечні кредити * Комерційні кредити * Міжнародний кредит * Персональний кредит Кредит Ім'я програми: _______________ Пол: _______________ рік _______________ Адреса: _______________ Штат: _______________ Країна: _______________ Необхідна кількість: _______________ Щомісячний дохід: _______________ Тривалість: _______________ Телефон : _______________ електронна пошта: tanyamarkloanfirm01@gmail.com ,,, З повагою. Г-н Марк Таня.
Мене звуть Лорд, Таня Марк Ми пропонуємо кредит процентна ставка становить 3%. Необхідність кредиту? Якщо так, то електронна пошта: tanyamarkloanfirm01@gmail.com більше
інформація
Повне найменування:
Сума позики:
тривалість:
країна:
адреса:
Телефон:
Електронна пошта контакт: tanyamarkloanfirm01@gmail.com
17 Березня, 2018 00:10
Mr Tanya Mark Вітаю вас всі види кредитів запозичені з процентною ставкою 3% і діапазон від мінімуму максимум $ 1500 до $ 10.000.000,00 з терміном на 30 років. Так що якщо вам потрібен кредит, будь ласка, надішліть нам повну анкету. НАШІ ПОСЛУГИ * Іпотечний кредит * автокредити * іпотечні кредити * Комерційні кредити * Міжнародний кредит * Персональний кредит Кредит Ім'я програми: _______________ Пол: _______________ рік _______________ Адреса: _______________ Штат: _______________ Країна: _______________ Необхідна кількість: _______________ Щомісячний дохід: _______________ Тривалість: _______________ Телефон : _______________ електронна пошта: tanyamarkloanfirm01@gmail.com ,,, З повагою. Г-н Марк Таня.
Мене звуть Лорд, Таня Марк Ми пропонуємо кредит процентна ставка становить 3%. Необхідність кредиту? Якщо так, то електронна пошта: tanyamarkloanfirm01@gmail.com більше
інформація
Повне найменування:
Сума позики:
тривалість:
країна:
адреса:
Телефон:
Електронна пошта контакт: tanyamarkloanfirm01@gmail.com
10 Березня, 2018 03:42
Henry Osborn УВАГА, ВИ ЗАВАЖАЄТЕ СЕРІЮ КАРТКИ, ЩО МАЄ "" БЕЗКОШТОВНУ КАРТКУ КОНФЕРЕНЦІЇ "
Чи знаєте ви, що ви можете зламати будь-яку автоматичну касові машину (банкомат) за допомогою цієї картки банкоматів і знімати гроші ??
Подивіться, як це працює. Це карта, що називається порожньою карткою ATM, ця карта використовується для вилучення готівки в будь-якому банкоматі, карта була запрограмована програмним забезпеченням, щоб зламати будь-яку автоматичну касові апарату (банкомат), тому з цим картки, ви зможете знімати готівку від 5500 до 20 000 євро на день протягом двох років, ці картки поставляються в Visa / MasterCard. Тому він працює на будь-якій банкоматі, яка приймає Visa / MasterCard Worldwide. Замовте для отримання порожньої картки банкомату та отримайте мільйони протягом тижня.
зв'яжіться з нами за допомогою:
Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmail.com
Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmx.us
ЧАСТО ЗАПРОШЕНІ ПИТАННЯ (FAQs)
На шляху надання цих послуг ми зіткнулися з багатьма клієнтами з різними питаннями, тому це спрямовано на те, щоб відповісти на кілька запитань, які можуть виникнути:
1. Ви продаєте гроші?
Ні, ми не продаємо грошей. Якщо ви правильно прочитали наш пост, ви зрозумієте, як це все працює.
2. Чи доступна ця послуга для моєї країни?
Так, наші послуги доступні у всьому світі
3. Як отримати картку?
 Картка буде доставлена ​​вам через DHL, стандартний доставку зазвичай займає 3 дні. Все, що нам потрібно, це ваше повне ім'я та адресу та контактний номер.
Для додаткових запитів
Зв'язатися з нами через:
Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmail.com
Електронна пошта: immaculateblankatmcard@gmx.us
WhatsApp: +1 (409) 220-1434
21 Лютого, 2018 15:46
robert Здравствуйте,
  Мы - Христианская Организация, созданная, чтобы помочь людям в потребностях помощи, таких как финансовая помощь. Итак, если вы испытываете финансовые трудности или находитесь в любом финансовом беспорядке, и вам нужны средства для запуска собственного бизнеса, или вам нужен кредит для урегулировать свой долг или погасить свои счета, начать хороший бизнес, или вам трудно получить кредит на капитал от местных банков, свяжитесь с нами сегодня по электронной почте larsson_investors@outlook.com для библии: «Луки 11:10 Каждый, кто спрашивает получает, тот, кто ищет находки, и тому, кто стучит, откроется дверь ». Поэтому не позволяйте этой возможности пройти мимо вас, потому что Иисус вчера, сегодня и во веки Тот же. Пожалуйста, это для серьезных людей, и Бог боится только людей.
Пожалуйста, заполните форму заявки ниже, чтобы мы могли открыть профиль обработки кредита для вас в моей компании, если вы заинтересованы в получении кредита у нас
  ПЕРВАЯ ИНФОРМАЦИЯ НЕОБХОДИМА
Полное имя:........
Персональный номер телефона: .....
Страна:.......
Адрес:....
Состояние:.........
Возраст:.........
Пол:..........
Вы обращались за кредитом раньше? ...
Семейное положение:.....
Необходимая сумма кредита: .........
Продолжительность кредита: ....
Оккупация:.........
Ежемесячный доход:.......
Спасибо за ваше время и понимание !!!
Все ответы по электронной почте: {larsson_investors@outlook.com}
13 Лютого, 2018 00:24
Jake McKinney Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар'єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв'яжіться з нами зараз через
Facebook: [***]s://[***].facebook.com/jakemckloans/
Електронна пошта: jakemckloanfirm@yahoo.com
ВЕБ-САЙТ: [***]s://jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan
29 Січня, 2018 01:11
Ryan Jeremy привіт, мої люди ви в фінансовій кризі, і потрібен кредит, щоб оплатити рахунки і почати бізнес? Тут виходить відповідь на ваші фінансові проблеми, тому що сьогодні я отримав кредит у розмірі 58 000 євро від компанії Global Provission loan від компанії, і я хочу скористатися цією можливістю, щоб розповісти вам все, що глобальне рішення є реальним та легітимним, робити те, що колись просили про вас і протягом 3 годин ви отримаєте відповіді на свою фінансову проблему і візьмете до уваги, що "Global provission" є єдиною компанією з позик, на яку ми можемо довіряти, і тепер я так щасливий сьогодні, тому, будь ласка, зв'яжіться з ними сьогодні в цьому електронному листі, потім {globalprovissioncompany@gmail.com}. є єдиною компанією, яка може допомогти вам у кредитних кризах, і сьогодні я та моя родина дуже щасливі, тому що я також очистив свій борг, тому зв'яжіться з ними сьогодні і чекайте, поки вони добрі відповіді сьогодні
25 Січня, 2018 13:42
Tony Rock Ви думаєте про отримання фінансової допомоги, якої вони дуже потребують?
Ви думаєте, як сьогодні отримати законний кредит?
Ви думаєте про початок власного бізнесу?
Чи маєте ви сплачені борги? Ви платите за навчання?
Вам потрібен терміновий кредит для оплати рахунків
Це ваш шанс досягти ваших бажань, ми можемо допомогти вам з усіма видами кредиту
Кредитні позики, комерційні позики та студентські позики, кредити компанії?
Приватна позика. Ми даємо всі види
Кредити на рівні 2% Процентні ставки для отримання додаткової інформації
Зв'яжіться з нами через електронну пошту {fhacyberservices@gmail.com}
Позичальники ІНФОРМАЦІЯ:
Сума кредиту:
Позичальники Ім'я та прізвище:
Контактні дані позичальника:
Країна та держава:
Місто:
Національність:
Кредитне фінансування:
Тривалість кредиту:
Сімейний стан:
Вік:
Секс:
Місячний дохід:
Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com
Номер телефону: +1903) 493-9097
Містер Тоні Рок
Генеральний консультант
21 Січня, 2018 12:32
LANLAZAR MARCUS Здравствуйте,
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.
    Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.
Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com
З повагою,
Пан Ланалазар Маркус
zekoceanfinance@gmail.com
21 Січня, 2018 12:27
LANLAZAR MARCUS Здравствуйте,
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.
    Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.
Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com
З повагою,
Пан Ланалазар Маркус
zekoceanfinance@gmail.com
Сторінка:12345