Львів'янка поскаржилася на умови в пологовому. Що відповів лікар

24510 140
Нещодавно журналіст Наталя Горбань написала на своїй facebook-сторінці про неприйнятні умови у палаті для породіль Львівської обласної клінічної лікарні, в яку вона потрапила після народження сина. Tvoemisto.tv розпитало у головного лікаря Михайла Гички, скільки таких палат є в лікарні, чим годують жінок, які щойно народили, хто відповідає за психологічний стан молодої мами та хто вчить її правильно годувати немовля.

«Рівно місяць минув, як я народила в пологовому Львівського медінституту своє маля  Ярему. Мені б святкувати маленьку круглу дату, але дуже хочеться розказати вам про сумне. Про те, як маленькі українці з’являються на світ у наших пологових...», – написала молода мама. 

«Як головний лікар, я завжди казатиму, що у нас найкраще пологове відділення у Львові. Хоча пацієнти так не вважають. Ми інтегруємось у Європу, відповідно, усі хочуть, щоби були такі умови, як у європейських країн. Але, на жаль, цього не буде. Тай й закритися для ремонту на певний період нам дуже важко, адже перинатальний центр не працює, і ми змушені приймати дуже велику кількість пацієнтів», – такими словами зустрів журналіста Tvoemisto.tv головний лікар Львівської обласної клінічній лікарні Михайло Гичка.

Лікар наголошує, що протягом останніх десятиліть у лікарні не проводили жодного капітального чи поточного ремонту. Якщо і відбувалися певні роботи, то за кошти спонсорів та за рахунок «доброї волі добрих людей».

Михайло Михайлович зауважує, що пологове відділення клінічної лікарні не є звичайним, здебільшого воно приймає вагітних із екстрагенітальною патологією, тобто жінок, що хворіють на цукровий діабет чи інші захворювання або ж мають проблеми із розвитком плоду. Також тут приймають пацієнток із передчасним пологами.

«Цього року певну суму було виділено з обласного бюджету. За ці кошти ми поміняли операційний стіл і світильник, купили інкубатор для новонароджених дітей. І це все. На жаль, достатнього фінансування немає: і на поточний, і на капітальний ремонт грошей ані з обласного, ані з державного бюджету не виділяють», – пояснює Михайло Михайлович.

«УМОВИ. ВОДА. Уявляєте, у медзакладі, де людям накладають шви або й роблять повноцінні операції (кесарів розтин), в обід по кілька годин немає води. Принаймні ті дні, що я там була, так було. У туалеті – теж. Про важливість гігієни для людей, у яких свіжі шви, думаю, розказувати не варто. Про важливість гігієни, коли ти повертаєшся до дитини, якій від кількох годин до кількох днів, – думаю, також. Щоб ви розуміли, за ті кілька обідніх годин сморід із туалету чути навіть в коридорі. Питання: у Львові наче вже давно не відключають воду за графіком. То що це таке? Вони так економлять? А якщо в цей час хтось народжує, то персонал хоч миє руки перед тим, як приймати пологи, чи так – вологими серветками?» – пише журналістка.

Головний лікар навідріз заперечує проблему із постачанням води (зокрема – призупинення в обідні години) і запевняє, що з цим проблем у пологовому відділенні та й у всій лікарні немає, якщо не враховувати випадків тимчасової несправності водопроводу. «Спільним водогоном обслуговується наша лікарня та майже половина Личаківського району. Якщо є якась несправність у системі водогону, тоді постачання води припиняється на деякий час. Але окрім цього є резервуар, тож у разі виникнення таких непередбачених ситуацій, водою ми забезпечені», – додає лікар.

Михайло Михайлович запевняє, що опалення теж в нормі, адже у палаті, де народжують дітей, температура повітря не може бути нижчою за 25 °C. Іноді доводиться навіть влітку опалювати, якщо цього вимагають погодні мови.

«ТУАЛЕТ і ДУШ. Може, я суб’єктивна, але, здається, в медінституті вважають, що приниження – це важлива частина народження (принаймні, якщо ти не потрапив у платну палату). «Душ» у цьому пологовому на другому поверсі в правому крилі – це такий собі піддон у загальному туалеті. Без жодної ширми чи шторки. Навпроти вікна, за десять метрів від якого – вікна сусіднього корпусу. Тобто будь-хто, хто заходить в туалет або хто працює чи проходить в сусідньому корпусі, може на тебе подивитись. І це ще не все. Душу, як такого, немає. Лише кран. Тож шви, шановні жінки, обмивайте з пляшки. А коли йдеш в туалет – кабінки настільки малі, що мої коліна (при зрості 1.65 м) впиралися в двері»– пише Наталія Горбань.

Цілком задовільним називає Михайло Михайлович і стан санітарних умов, й облаштування кімнат. «Сімнадцять палат відремонтовано, – розповідає лікар. – І тільки у двох немає душу, але пацієнтки можуть піти у загальний».

«Відповідно до надходження грошей, ми стараємося ремонтувати палати, але поки не встигаємо привести до ладу усі. Так, є кращі та гірші, але розрив між ними невеликий, – каже Михайло Михайлович. – У всіх можна народжувати. А яка жінка в котру палату потрапить, не залежить від домовленостей чи загальної черги, адже наше пологове відділення не є плановим. До нас привозять із цілої області важких пацієнтів».

Для жінок у пологовому відділенні, так як і для усіх пацієнтів лікарні, держава виділяє катастрофічно низьку суму на харчування – усього сім гривень на день на одного пацієнта. Що з цим робити та як вирішувати питання, головний лікар поки не знає. «Одразу вам скажу, раціон дуже бідний. Про належну норму вітамінів не може бути й мови. На жаль, це факт, бо що можна придбати за сім гривень? – скаржиться Михайло Михайлович. – Я не можу дозволити, щоб одних обділяли, а для інших готували щось краще».

«На твій біль тут підкреслено не зважають, а при можливості не гребують тим, щоби зробити його сильнішим і показати, хто в домі господар. Перший огляд. Оглядає черговий. У мене починаються перейми. Я починаю дихати правильно так, як навчалася два місяці перед пологами на курсах, щоби мінімізувати біль. Черговий замість того, щоб перечекати ще кілька десяток секунд, доки закінчиться перейма, гаркає: «не дихайте так голосно, я нічого не чую», – пише жінка.

Головний лікар пояснює, що у пологове відділення приходять працювати ті, що мають скерування із МОЗ чи з Департаменту охорони здоров’я. Безпосередньо в лікарні не проводить жодної додаткової перевірки. Маючи відповідний сертифікат, вони не працюють самі, а з лікарем, який має першу категорію. Після п’яти років роботи працівники проходять атестацію, отримують відповідну категорію – першу чи другу. І кожних п’ять років підтверджують або підвищують свою кваліфікацію.

Проте Михайло Михайлович готовий вірити працівникам «на слово». «Особисто я проти цих переатестацій, адже якщо лікар закінчив медуніверситет і отримав певну спеціалізацію, він повинен сам над собою працювати і не треба більше його атестувати. А ці всі перевірки тільки створюють зайвий клопіт: лікарі ходять на курси, читають лекції… Це дуже об’ємний і непотрібний процес», – каже лікар.

«...коли нас врешті оформили, вибігає пані в білім халаті і каже: «Віддячте, чим можете, персоналу», – пригадує Наталія Горбань.

Головний лікар поки не знає, як «вслідкувати за усіма», аби знизити факти корупції в лікарні. «Усі працівники ознайомлені із відповідним законом про корупційне запобігання, і кожен лікар, завідувач відділення під ним підписався. Тому я сподіваюся, що вони не будуть вимагати хабарів. Але за кожним не прослідкуєш, це факт, – пояснює Михайло Михайлович. – Утім, прикро, що люди спершу дають, а потім приходять і кажуть, що від них щось вимагали. Або не давайте, або, якщо хтось вимагає від вас грошей, то прийдіть і скажіть мені – і тоді вже ми будемо приймати міри».

«Тільки «професіонал-акушер» (вони мають бути і психологами, бо мали б допомогти жінці розслабитись, що вкрай важливо під час пологів), може почати розмову з того, що моє ім’я «Наталія» якесь неправильне, або паспортистка мене неправильно записала, бо має бути «Наталя». І кричати на мене, бо я дихаю не за її методикою, а за іншою (їх є кілька), або за те, що я поставила руку не на ту жердину на шведській стінці, на яку треба було б», – стверджує журналіст. 

«Окрім своїх прямих обов’язків, усі наші працівники є добрими психологами. Вони розуміють матерів, що переживають, адже більшість дітей народжується недоношеними. Звісно, у нас ще є професійні психологи, які більш конкретно працюють з такими жінками. У нашому пологовому відділенні народжує багато жінок, які ще не досягли повноліття: був випадок, коли народжувала дитина, яка мала 11 років. Звісно, з такими пацієнтами потрібно проводити додаткову психологічну підготовку», – пояснює лікар.

Згідно з інструкціями МОЗ, після народження дитина повинна полежати на животі мами протягом двох годин, щоб отримати правильну мікрофлору. Михайло Михайлович каже, що цього правила у пологовому відділенні дотримуються, але якщо трапляються складні випадки, пов’язані із важким станом здоров’я жінки чи дитини, то таку процедуру доводиться скорочувати.

«...усі заходять із питанням: «Є молоко?». Хоча молоко є майже у всіх, за винятком цих 2%, а решта – це проблема прикладання, вміння чи бажання. І хоча в перші три дні молока не має бути. Має бути чайна ложка молозива. Завдяки такому «професіоналізму», мама, яка того не знала і не встигла прочитати ті ж плакати на коридорі, одразу почне панікувати – бо ж молока немає! І побіжить за сумішшю», – пише молода мама.

Зі слів головного лікаря, у пологовому відділенні клінічної лікарні за грудне вигодовування відповідають акушер, лікар та неонатолог. Вони вчать, як правильно прикладати дитину до грудей.

На що скаржаться породіллі безпосередньо головному лікарю?

«Іноді скаржаться, що працівники вимагають гроші, що медсестра чи лікар зайвий раз не підійшли, коли ті просили. Скарги надходять постійно: як усні, так і письмові. Але найчастіше пацієнтки незадоволені санітарними умовами», – розповідає Михайло Михайлович. – Річ у тім, що загалом у пологовому відділенні є 110 акушерських ліжок для вагітних, або породіль, а приймає лікарня 165 пацієнтів. У палатах, які були розраховані на одну людину, лежать три. Лікарня не може сказати «ми не беремо». Якщо пацієнтів є більше, аніж лікарня може прийняти, то, відповідно, погіршуються й умови. Ми чекаємо, коли відкриється перинатальний центр, тоді, сподіваємося, ситуація покращиться».

Довідково: У Львівській області за рік приймають 30 тисяч пологів, з них 10 тисяч – у Львові. Проте із чотирьох пологових відділень у місті працює лише два. Міський перинатальний центр ось уже третій рік закрито на ремонт. 

Розмовляла Оксана Лісна,
фото Петра Ткачишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (140)

Додати коментар
21 Лютого, 2018 15:46
robert Здравствуйте,
  Мы - Христианская Организация, созданная, чтобы помочь людям в потребностях помощи, таких как финансовая помощь. Итак, если вы испытываете финансовые трудности или находитесь в любом финансовом беспорядке, и вам нужны средства для запуска собственного бизнеса, или вам нужен кредит для урегулировать свой долг или погасить свои счета, начать хороший бизнес, или вам трудно получить кредит на капитал от местных банков, свяжитесь с нами сегодня по электронной почте larsson_investors@outlook.com для библии: «Луки 11:10 Каждый, кто спрашивает получает, тот, кто ищет находки, и тому, кто стучит, откроется дверь ». Поэтому не позволяйте этой возможности пройти мимо вас, потому что Иисус вчера, сегодня и во веки Тот же. Пожалуйста, это для серьезных людей, и Бог боится только людей.
Пожалуйста, заполните форму заявки ниже, чтобы мы могли открыть профиль обработки кредита для вас в моей компании, если вы заинтересованы в получении кредита у нас
  ПЕРВАЯ ИНФОРМАЦИЯ НЕОБХОДИМА
Полное имя:........
Персональный номер телефона: .....
Страна:.......
Адрес:....
Состояние:.........
Возраст:.........
Пол:..........
Вы обращались за кредитом раньше? ...
Семейное положение:.....
Необходимая сумма кредита: .........
Продолжительность кредита: ....
Оккупация:.........
Ежемесячный доход:.......
Спасибо за ваше время и понимание !!!
Все ответы по электронной почте: {larsson_investors@outlook.com}
13 Лютого, 2018 00:24
Jake McKinney Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар'єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв'яжіться з нами зараз через
Facebook: [***]s://[***].facebook.com/jakemckloans/
Електронна пошта: jakemckloanfirm@yahoo.com
ВЕБ-САЙТ: [***]s://jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan
29 Січня, 2018 01:11
Ryan Jeremy привіт, мої люди ви в фінансовій кризі, і потрібен кредит, щоб оплатити рахунки і почати бізнес? Тут виходить відповідь на ваші фінансові проблеми, тому що сьогодні я отримав кредит у розмірі 58 000 євро від компанії Global Provission loan від компанії, і я хочу скористатися цією можливістю, щоб розповісти вам все, що глобальне рішення є реальним та легітимним, робити те, що колись просили про вас і протягом 3 годин ви отримаєте відповіді на свою фінансову проблему і візьмете до уваги, що "Global provission" є єдиною компанією з позик, на яку ми можемо довіряти, і тепер я так щасливий сьогодні, тому, будь ласка, зв'яжіться з ними сьогодні в цьому електронному листі, потім {globalprovissioncompany@gmail.com}. є єдиною компанією, яка може допомогти вам у кредитних кризах, і сьогодні я та моя родина дуже щасливі, тому що я також очистив свій борг, тому зв'яжіться з ними сьогодні і чекайте, поки вони добрі відповіді сьогодні
25 Січня, 2018 13:42
Tony Rock Ви думаєте про отримання фінансової допомоги, якої вони дуже потребують?
Ви думаєте, як сьогодні отримати законний кредит?
Ви думаєте про початок власного бізнесу?
Чи маєте ви сплачені борги? Ви платите за навчання?
Вам потрібен терміновий кредит для оплати рахунків
Це ваш шанс досягти ваших бажань, ми можемо допомогти вам з усіма видами кредиту
Кредитні позики, комерційні позики та студентські позики, кредити компанії?
Приватна позика. Ми даємо всі види
Кредити на рівні 2% Процентні ставки для отримання додаткової інформації
Зв'яжіться з нами через електронну пошту {fhacyberservices@gmail.com}
Позичальники ІНФОРМАЦІЯ:
Сума кредиту:
Позичальники Ім'я та прізвище:
Контактні дані позичальника:
Країна та держава:
Місто:
Національність:
Кредитне фінансування:
Тривалість кредиту:
Сімейний стан:
Вік:
Секс:
Місячний дохід:
Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com
Номер телефону: +1903) 493-9097
Містер Тоні Рок
Генеральний консультант
21 Січня, 2018 12:32
LANLAZAR MARCUS Здравствуйте,
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.
    Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.
Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com
З повагою,
Пан Ланалазар Маркус
zekoceanfinance@gmail.com
21 Січня, 2018 12:27
LANLAZAR MARCUS Здравствуйте,
Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.
    Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.
Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com
З повагою,
Пан Ланалазар Маркус
zekoceanfinance@gmail.com
19 Січня, 2018 19:40
Mrs Lola Daniel Вам потрібні позики будь-кого?
Чи є у вас будь-який фінансовий хаос або вам потрібні кошти для запуску власного бізнесу?
Ось можливість отримати ваші невеликі та великі кредити для покращення та започаткування вашого бізнесу anykind.we видавати кредити для громадськості за дуже зниженою процентною ставкою. Ми динамічні, надійні, ефективні та довіри гідні. Зверніться до нас зараз, щоб отримати короткострокові та довгострокові кредити. Зверніться до нас зараз, щоб отримати додаткову інформацію та додатки.
Ми пропонуємо Персональні позики, кредити консолідації заборгованості, венчурний капітал, бізнес-позики, кредити на освіту, позики на житло або "позики з будь-якої причини!". Проте наш метод пропонує вам можливість вказати суму необхідного кредиту, а також тривалість, яку ви можете собі дозволити
EMAIL: lolaloanfirm@gmail.com
Ми надішлемо вашу позику за вашу відповідність та відповідальність у відповідності до вимог.
З повагою,
Місіс Лола Даніел
lolaloanfirm@gmail.com
19 Січня, 2018 19:08
loan offer Я TERRY з Сполучених Штатів, зараз я користуюся цими засобами, щоб сповістити всіх, хто потребує кредиту, щоб бути дуже обережним за допомогою онлайн-кредиторів. Я витрачаю стільки грошей на обманних позичальників в іншому, щоб отримати кредит через моє погане кредитування, поки я не натрапив на одного пана Дональда, який дав мені $ 95,000.00 протягом 48 годин. Ви можете зв'язатися з нею безпосередньо за допомогою цих електронних листів: Loanmartloanfunds @ gmail.com Давайте продовжувати передавати це повідомлення, як тільки ви матимете свій власний бізнес або особистий кредит. Контактний телефон .... Whatsapp: +17603013566
19 Січня, 2018 19:07
loan offer Я TERRY з Сполучених Штатів, зараз я користуюся цими засобами, щоб сповістити всіх, хто потребує кредиту, щоб бути дуже обережним за допомогою онлайн-кредиторів. Я витрачаю стільки грошей на обманних позичальників в іншому, щоб отримати кредит через моє погане кредитування, поки я не натрапив на одного пана Дональда, який дав мені $ 95,000.00 протягом 48 годин. Ви можете зв'язатися з нею безпосередньо за допомогою цих електронних листів: Loanmartloanfunds@gmail.com@gmail.com. Давайте продовжувати передавати це повідомлення, як тільки ви матимете свій власний бізнес або особистий кредит. Контактний телефон .... Whatsapp: +17603013566
15 Січня, 2018 11:25
amerisave Ми пропонуємо кредити фізичним особам, компаніям та співпрацюємо
Корпорації за ставкою 3% на рік, мінімальна
Сума, яку ви можете позичити, становить 2 000 доларів США
американці
Максимум 10 млн. Доларів США. Виконайте наступне
в наявності:
1. Ім'я заявника: ...
2. Вік: ......................
3 місце: .................
4. Обсяг необхідного ........
5. Тривалість: .................
6. Номер телефону .............
7. Номер факсу ...............
8. Призначення позики ...........
9. фіксована адреса
10.national i.d / водійські права
Зв'язатися з електронною поштою: amerisavefinancials@gmail.com
15 Січня, 2018 11:23
amerisave Ми пропонуємо кредити фізичним особам, компаніям та співпрацюємо
Корпорації за ставкою 3% на рік, мінімальна
Сума, яку ви можете позичити, становить 2 000 доларів США
американці
Максимум 10 млн. Доларів США. Виконайте наступне
в наявності:
1. Ім'я заявника: ...
2. Вік: ......................
3 місце: .................
4. Обсяг необхідного ........
5. Тривалість: .................
6. Номер телефону .............
7. Номер факсу ...............
8. Призначення позики ...........
9. фіксована адреса
10.national i.d / водійські права
Зв'язатися з електронною поштою: amerisavefinancials@gmail.com
15 Січня, 2018 11:23
amerisave Ми пропонуємо кредити фізичним особам, компаніям та співпрацюємо
Корпорації за ставкою 3% на рік, мінімальна
Сума, яку ви можете позичити, становить 2 000 доларів США
американці
Максимум 10 млн. Доларів США. Виконайте наступне
в наявності:
1. Ім'я заявника: ...
2. Вік: ......................
3 місце: .................
4. Обсяг необхідного ........
5. Тривалість: .................
6. Номер телефону .............
7. Номер факсу ...............
8. Призначення позики ...........
9. фіксована адреса
10.national i.d / водійські права
Зв'язатися з електронною поштою: amerisavefinancials@gmail.com
15 Січня, 2018 04:42
Trump loan firm БОНАЗА !!! БОНАЗА !!! БОНАЗА !!!, ВИ ЗАЙНЯТЬСЯ НА 30% ДО ВСІХ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Привіт,
ЧИ МОЖЕТЬ ФІНАНСУВАТИ ДО ВАШОГО ДОМУ, КУПИТИ АВТОМОБІЛЬ
Для особистих потреб, щоб створити свій власний бізнес, купити мотоцикли ми
Надати більше 200 мільйонів євро для кредитів із процентною ставкою до 100 000 євро
2% або
Ви відхилили кредит банку, ми сертифіковані та законні
Ми тут, щоб допомогти вам у всьому своєму фінансуванні
Тепер вам потрібно надіслати нам електронну пошту з деталями нижче
Поверніться до нас через bankofamericaloan36@gmail.com, щоб отримати миттєвий кредит
Будь-яка сума до будь-якого місця призначення .. будь ласка, вкажіть у ваших кредитних заявках
Точно, що ви хочете, і період погашення. Будь ласка, будь ласка
Надішліть мені повідомлення: bankofamericaloan36 @ gmail. Com
Звичайний:
Обов'язкова сума:
Час:
Країна:
Адреса:
Цілі:
Номер телефону:
Email:
Ми чекаємо відповіді.
З найкращими побажаннями,
Г-н Дональд Трумп
8 Грудня, 2017 05:17
maria Хороший день мої люди модвії
ПОКАЗНИК НА ЯК Я ОТРИМУЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНУ КУПІВЛЮ ДІМ ІЗ РЕАЛЬНОЇ І ЗАГРУНКОВОЇ КОМПАНІЇ ПОСИЛАННЯ, КОРИСТУВАЧА КОМПАНІЮ ДЖОЙ ЛЮЗ. Я дуже щасливий СЬОГОДНІ, і БОГ БЛАГОДЖУЄ Жозе Луїс кредитну компанію
,
Мене звати Lady nura я з міста
Basarabeasca in modvia Я одружений, я шукав справжню кредитну компанію за останні 5 місяців, щоб купити будинок
все, що я отримав, було купою шахраїв, які змусили мене довіряти їм і в кінці
дня вони забирали мої гроші, не даючи нічого натомість, все
моя надія була втрачена, я заплутався і розчарований, я ніколи не хотів мати нічого спільного з компаніями-позиками в інтернеті, тому я пішов запозичувати гроші з
друг, я сказав їй все, що сталося, і вона сказала, що вона може мені допомогти
вона знає кредитну компанію, яка може мені допомогти будь-якою сумою позики
потрібна мені з дуже низькою відсотковою ставкою 2%, що вона просто отримала a
Отримавши позику від них, я наказав мені подати заявку на позику
як вона сказала мені, я подала заявку на них по електронній пошті: (joseluisloans@gmail.com) я ніколи не вірив, але я намагався і моєму
Найбільше здивування я отримав позику протягом 24 годин, я не міг повірити,
Я знову щасливий і багатий, і я дякую Богові, що така позика
Такі компанії, як це все ще існують на ці шахрайства в усіх місцях,
будь ласка, я пораджу всім там, хто потребує кредиту, щоб піти
(joseluisloans@gmail.com) вони ніколи не підведуть вас, і
ваше життя буде змінюватися, як і моє. Скористайтеся сьогодні кредитною компанією JOSE LUIS та отримайте від них кредит, благослови Господь благодійну компанію JOSE LUIS за справжнє кредитну пропозицію.
 Переконайтеся, що ви зв'язуєтеся з кредитом JOSE LUIS за вашу позику, тому що я отримав мою позику від цієї компанії без стресу.
6 Грудня, 2017 00:06
Paul Moritz Здрастуйте, пан Паул Моріц, законний та надійний кредитний кредит. Я надаю кредити на чітких та зрозумілих умовах на 3% відсоткової ставки. Я виділяю бізнес-позики, особисті кредити, студентські позики, автокредити та кредити для погашення векселів. Якщо вам потрібна позика, то вам потрібно негайно зв'язатися зі мною за адресою: paulhelpfund@yahoo.com
Бог благословляє тебе.
З повагою,
Пан Мориц
Електронна пошта: paulhelpfund@yahoo.com
27 Листопада, 2017 15:26
Gerrad Mark Док Геррад
Здрастуй, мене звати доктор Геррад з університетської лікарні Абуджи, я спеціаліст з хірургії органів, і ми маємо справу з покупкою органу від людини, який хоче продати, якщо ви зацікавлені в продажі нирки або продажу будь-яка частина органу вашого тіла Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: abujateachinghosiptal@gmail.com
Сподіваюся почути від вас.
З повагою,
Доктор Геррад
22 Листопада, 2017 13:23
Dr Collins Ви хочете продати свою нирку? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий спад, і ви не знаєте, що робити, а потім зв'яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре
сума для вашої нирки. Моє ім'я (д-р Колінз) є френологом в лікарні штату Індрю. Наша лікарня спеціалізується в області ниркової хірургії, і ми також маємо справу з купівлею та трансплантацією живих нирок
відповідний донор. Якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас через
email: doctorcollins3@gmail.com або Whataspp_number +1) 6106343682 Спасибо
УПРАВЛІННЯ.
20 Листопада, 2017 10:48
mr swazer Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будеш
відмовлено в отриманні позики від вашого банку чи будь-якої фінансової фірми?
Ми пропонуємо приватні, ділові, фінансові, комерційні та особисті кредити
дуже низькі річні відсоткові ставки на рівні 2% протягом одного року до 30 років
термін погашення та в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити будь-якого
сума Наші кредити добре застраховані для максимального рівня безпеки нашого
пріоритет Ви втрачаєте сон під час ночі, турбуючись про те, як отримати законну силу
позичальник?
сьогодні ми є одним з найкращих кредиторів, оскільки у нас є доказ наших послуг 100%
гарантія Замість того, щоб кусати нігті, зв'яжіться з нами сьогодні
через: swazerfirm77@outlook.com
20 Листопада, 2017 05:09
Mr Willams. Вам потрібен кредит? Вам потрібне 100% фінансування? Ви втомилися
пошук та іпотека, постійно відкидаються банками та іншими
Фінансові установи, Willamos loans ltd допомога тут, щоб зробити ваш борг
безкоштовно, і ми даємо позики компаніям, підприємствам, промисловості, персональній,
тощо. Кожен, хто зацікавлений, незалежно від своєї країни, повинен зв'язатися з нами
за допомогою електронної пошти: collinswillamsloanfirm@gmail.com
БУДЬ-ЛАСКА ЗАПОВНЮВАТИ ТА ПОВЕРНУТЬ ПРОФІЛЬ ЗАСТОСУВАННЯ НАШОЇ ВЛАСНИКИ
*Ім'я:........
*Прізвище:........
* Мобільний телефон: .........
* Адреса: ...........
* Місто: ............
*Поштовий індекс :.....
* Країна: ..........
* Тел: ..........
* Потрібна сума позики ..........
* Тривалість позики: .........
* Призначення позики: ..........
* Ви подали заявку на отримання позики раніше: (Так) (Ні)
* Рід занять: ..........
Ваше задоволення та фінансовий успіх - це наше завдання, і ми сподіваємося почути це
від вас.
З повагою
20 Листопада, 2017 05:07
Dr Collins Ви хочете продати свою нирку? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий спад, і ви не знаєте, що робити, а потім зв'яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре
сума для вашої нирки. Моє ім'я (д-р Колінз) є френологом в лікарні штату Індрю. Наша лікарня спеціалізується в області ниркової хірургії, і ми також маємо справу з купівлею та трансплантацією живих нирок
відповідний донор. Якщо ви зацікавлені в продажу або покупці нирки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас через
email: doctorcollins3@gmail.com або Whataspp_number +1) 6106343682 Спасибо
УПРАВЛІННЯ.
2 Листопада, 2017 07:40
sebahattin emen Привіт, мене звати Себахаттин Емем, між певними пропозиціями про кредити є занадто багато шахрайств. Я відвідав місце розташування для вашої конкретної, серйозної загальносвітової реклами на позики, і я випробував величезну фінансову допомогу, яка допомагає людям у кредитах, і я дав мені позику у розмірі 90 000 євро, я повинен платити більше 30 років з дуже низьким відсотком ваша частина або 2% на період мого кредиту, а потім наступного ранку я отримав гроші без протоколу. Будь-ласка, особистий кредит, ваш банк відмовив у наданні кредиту, влітку в CDI, а інший - відправити його до нього і стиснути задоволений, але будьте обережні, що ви робите не подобається платити кредити. ось його електронна пошта: sicogifinancialsector1234@gmail.com
29 Жовтня, 2017 12:17
Dobson У вас є якісь фінансові труднощі? Потрібна позика для
Консолідація заборгованості, будівництво, кредити на нерухомість, рефінансування,
Особисті або надзвичайні банкноти? Ви діловий чоловік?
Жінки, які планують розширити свій бізнес, ми пропонуємо всі види кредитів. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами сьогодні про:
dobsonquickloan@gmail.com для отримання додаткової інформації.
24 Жовтня, 2017 18:45
hope fiarooz Вам потрібна фінансова допомога?
Я можу допомогти вам у фінансовому плані. якщо ви хочете позичити гроші, зв'яжіться зі мною по електронній пошті: osekredi@hotmail.com або whatsapp +917795372439
19 Жовтня, 2017 14:38
Muscolino Giovanni Тут, хто шукає гроші, тут є можливість позичати гроші в Інтернеті через 48 годин, я пропоную вам кредит від €10 000 до €500 000 євро до €20.000 000,00 євро з курсом 2%. Ось моя електронна пошта:: muscolinogiovanni61@gmail.com
19 Жовтня, 2017 14:34
Muscolino Giovanni Тут, хто шукає гроші, тут є можливість позичати гроші в Інтернеті через 48 годин, я пропоную вам кредит від €10 000 до €500 000 євро до €20.000 000,00 євро з курсом 2%. Ось моя електронна пошта:: muscolinogiovanni61@gmail.com
26 Вересня, 2017 15:55
leonardo dora Кредити на всі види цілей
Ми пропонуємо мінімальну суму від 5 000,00 євро до 10 000,00 євро до 20 мільйонів євро
При низькій процентній ставці 2% Кредит
Період: до 25 років залежно від суми кредиту, який вам потрібен.
Клієнти повинні бути
старше 18 років
Ця транзакція на 100% безпечна для всіх клієнтів
Для отримання додаткової інформації про кредит, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
(leonardodorafinance@gmail.com)
26 Вересня, 2017 09:52
Catherine Jones
Здравствуйте,
Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Катерін Джонс, авторитетний приватний кредитор для отримання кредитів, відкрив економічну можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими установами? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо забезпечені кредити на рівні 2% відсотків фізичних осіб, компаній та компаній чітко та зрозуміло, на умовах та умовах.
Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%.
Надішліть нам електронний лист на адресу: (CATHERINEJONEZLOANFIRM@GMAIL.COM)
26 Вересня, 2017 09:50
Patricija Ми хочемо інформувати широку громадськість про те, що PATRICIJA BODNAROVA КРЕДИТНА КОМПАНІЯ на даний момент видають кредит за прийнятною ставкою 2% річних. Ми виділяємо мінімальну суму кредиту 10 000,00 євро та максимальну суму 100 000 000,00 євро. Якщо вам потрібні фінанси для розширення бізнесу, сільськогосподарського призначення, погашення заборгованості, автокредитування та освітнього кредиту, ми можемо вам дуже допомогти і допомогти. Щоб дізнатись більше про нашу кредитну програму, ми рекомендуємо звернутися до нашого офіційного електронного листа, зазначеного нижче: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)
25 Вересня, 2017 11:22
IVAN ALEKSANDRA Привіт всім,
Я хочу використовувати цей носій, щоб повідомити вас про те, що пані Івана Александра надає надійну та пільгову допомогу, і ми будемо раді запропонувати Вам позику. Ми надаємо кредити фізичним особам та підприємствам, які потребують фінансової допомоги, у розмірі 2%.
Ви шукаєте авторитетного та акредитованого приватного кредитної компанії, яка надає кредити на все життя. Ми надаємо всі види кредитів дуже швидко і просто, особистого позики, автокредитування, домашнього кредиту, студентського кредиту, комерційного кредиту, інвестиційного кредиту, консолідації заборгованості тощо.
Надішліть нам електронного листа на адресу: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com).
21 Вересня, 2017 12:29
Mrs.Emilia Fedorcakova Good Day Dear Loan Seeker,
*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans
We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)
Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................
CONTACT EMAIL: bdsfn.com@gmail.com
CONTACT EMAIL: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs.Emilia Fedorcakova
**Are you financially squeezed?
**Do you seek funds to pay off credits and debts?
**Do you seek finance to set up your own business?
**Are you in need of private or business loans for various purposes?
**Do you seek loans to carry out large projects?
Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................
CONTACT EMAIL: bdsfn.com@gmail.com
CONTACT EMAIL: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs.Emilia Fedorcakova
21 Вересня, 2017 12:00
IVAN ALEKSANDRA Увага всім
Ми хочемо повідомити широкій громадськості, що кредитна компанія IVAN ALEKSANDRA зараз видає кредит за прийнятною ставкою 2% річної відсоткової ставки. Якщо вам потрібні фінансові кошти для розширення бізнесу, сільськогосподарського призначення, погашення заборгованості та освітнього кредиту, ми можемо вам дуже допомогти і допомогти. Щоб отримати додаткові запити щодо нашої кредитної програми, рекомендуємо звернутися до нашої офіційної електронної адреси за адресою: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com).
17 Вересня, 2017 04:33
Fred Morris В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено у кредиті банками через погану кредитну оцінку, або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на всі світові бланки. Worldbestloans@gmail.com
7 Вересня, 2017 22:39
mark Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними ставками від 2% у період від одного року до 50 років в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити від 5000 до 100 мільйонів доларів США. Наші позики добре застраховані для максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись, як отримати законного кредитора позики? Ти кусаєш нігті швидко? Замість того, щоб побити вас, зверніться до Mark Home Loan (кредитні послуги) зараз, фахівці, які допомагають зупинити погану кредитну історію кредитів, щоб знайти рішення, що перемога є нашою місією. Електронна пошта: Info.newspring.kredit@gmail.com
Заявники повинні заповнити анкету після отримання кредиту:
ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ
Ваше ім'я та прізвище *
Ваша електронна адреса *
Ваш номер телефону *
Вашу адресу *
Твоє місто *
Штат / провінція *
країна *
Секс *
Дата народження *
Мати рахунок? *
Ви застосували раніше? *
Потрібна сума кредиту *
Довжина позики *
Призначення позики *
Надішліть мені відскановану копію вашого ідентифікатора: *
Клієнт E-mail: Info.newspring.kredit@gmail.com
привіт
Пан Марк Моель.
Info.newspring.kredit@gmail.com
13 Серпня, 2017 05:49
kelly walta Привіт.
Я пан Келлі Уолта, законний кредитор позики з честю і різницею, що дає можливість на все життя надавати позики фізичним особам, компаніям, страхуванню тощо. У вас є будь-які фінансові труднощі, або вам потрібен кредит для інвестування або вам потрібен кредит для оплати ваших рахунків Дивись більше, ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якому найменуванні валюти у розмірі 2% без попередньої оплати. Я хочу скористатися цією чудовою можливістю, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Ви можете довіряти нам і зв'язатися з нами по електронній пошті (kellywaltaloanfirm@gmail.com), щоб отримати докладнішу інформацію, ви Дуже ласкаво просимо
10 Серпня, 2017 22:23
Musafa Bello Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики?
Кредити компанії? Іпотека? Ми надаємо кредити на рівні 2%
Курс! Якщо ти повернешся до нас з тобою
Ім'я:
Обов'язкова сума кредиту:
Тривалість:
Країна:
Держава:
Номер телефону
Зв'яжіться з нами сьогодні: musafacapitals88@gmail.com
10 Серпня, 2017 14:12
lucien пропозиція кредиту надійним і серйозним
Г-н і г-жа,
Я Люсьєн Гайот, акціонер і фінансовий оператор. Якщо ви є фізичною особою французькі, швейцарські, канадці, бельгійці, португальська, італійська та в будь-якій точці світу, для тих, хто застрягли, заборонено банк і не має перевагу банків і повинні платити гроші між конкретною I надає готові до серйозних і чесних людей, які можуть платити мені повернути кредит в звичайний час. Моя здатність надавати кредит становить 1.000 € / $ 50000000 до € / $ зі ставкою 2%, в дуже простих умовах без проблем. Я також робити інвестиції і позики між людьми всіх видів. Мої покупки кредити коротко-, середньо- та довгостроковій перспективі. Мої переклади надаються Банком для забезпечення безпеки угоди нікому. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться зі мною назад через наших співробітників за адресою:
E-mail: financefiable59@gmail.com
E-mail: financefiable59@gmail.com
спасибі
9 Серпня, 2017 17:19
EMMA JOHNSON Добрий день для всіх вас, мене звати емма Джонсон з Арізони, я хочу скористатися цією можливістю, щоб порадити всім бути обережним, щоб отримати кредит тут, кредитори тут всі мошенники, я просив позику близько 20, ooo доларів з Чоловік в Дубаї і я втратив близько 50000, не отримавши позику, хороший самаритянин, рекомендований KOCAK FINANCIAL INSTITUTION в Туреччині, до мого найбільшого здивування, я подав заявку на позику через кілька днів, я був зарахований ........ .., я вирішив повернути доброту з добротою, рекомендуючи той же заклад, який буквально врятував моє життя, ви можете доїхати до адміністратора кредиту через .. {Russellsloanco@gmail.com} ........ НЕ ПОПЕРЕДЖЕН !!! !!!!!
4 Серпня, 2017 12:26
cindymoore Вітаю
Це означає інформувати громадськість про те, що пані Сінді Мур, кредит
Ваш кредит надав фінансові можливості кожному, хто потребує будь-якого
Фінансова допомога. Ми отримуємо кредит у розмірі 2%
Фізичні особи, компанії та підприємства відповідно до зрозумілої
Правила. Зв'язатися з нами сьогодні електронною поштою:
Cindymoore8182@gmail.com
4 Серпня, 2017 06:01
Alex Morgan
В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через погану кредитну оцінку або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно було почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на адресу loansfirmsector@gmail.com
4 Серпня, 2017 06:01
Alex Morgan
В даний час ми надаємо Кредит зацікавленим особам та компаніям. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через погану кредитну оцінку або ви спробували і не були успішними, або вам потрібно було почати бізнес, але фінансово, подати заявку на позику зараз на рівні 2%. Застосовуйте всі Заявки на адресу loansfirmsector@gmail.com
Сторінка:1234