Політична реклама

За 20 км від Львова відкрили гірськолижний витяг. Як добратись, ціни. ОНОВЛЕНО

29990 11
Новий бугельний витяг "Казкова поляна" побудували за 20 км від Львова у селі Поляна Миколаївського району. Витяг двомісний, а його довжина - 600 м.

Як пише користувач livejournal fistashka_ua, "Траса проста, але доглянута. Працює ретрак. Також окрема траса для бебі-ліфту і ще спуск окремий, де катаються на сноутюбах двох видів: більші - 40 грн (2 год), менші 20 грн - (2 год)... Є новенькі туалети з підігрівом, стоянка для авто, паркувальники, прокат".

На сайті Lviv eXtreme club повідомляють, що у день відкриття "Казкової поляни" касири називали таку вартість на катання: денний абонемент - 70 грн, абонемент на 4 години - 50 грн.

Щодо прокату, то "ціна 50 грн за лижі, бордів ніби як немає", - пише користувач Олександр. Окрім прокату Вам доведеться заплатити 20 грн "застави" за картку, яку потім повертають.

У повідомленні за 24.01.2012 інформація на сайті така: "Вивішали ціни на касі: денний (абонемент. - авт) на вихідні — 200 грн, будні — 160 грн; 1 підйом - 15 і 10 грн відповідно; 2 год — 100 і 80 грн; 4 год — 150 і 120грн".

Дізнатись офіційну інформацію про ціни на "Казковій поляні" медіа-порталу не вдалось: до адміністрації немає жодних контактів.

Бугель працює з 8:00 до 17:00.

Доїхати зі Львова до витягу можна від Нового ЦУМу і з перехрестя вулиць Наукова-Стрийська маршруткою Львів-Поляна.

"Маршруткою доїзд десь в районі 10 грн в одну сторону. Машиною — до автобусної зупинки в село Поляна (навпроти клубу) а там видно справа витяг", - інформують на сайті.


Читайте також:
8 Січня, 2017 17:42
Дмитро Підкажіть,будь ласка ,як доїхати від залізничного вокзалу Львова до казкової поляни?
26 Лютого, 2013 17:29
ТТТК Львів-ПОЛЯНА їде через В.ВЕЛИКОГО (Н.ЦУМ).Стрийська траса,в сторону Миколаєва, на початку с.КРАСІВ маршрутка зверне з траси і виїде на сільську дорогу, а звідти ще 10 хв. їзди
29 Січня, 2012 19:51
Олег На сайті Миколаївського району знайшов інформацію з фотографіями траси та цінами на прокат лиж...
Посилання наступне: [***]://mykolaiv.info/novini-mikolayivschini/usi-na-lizhi.-lizhna-trasa-u-polyani.-kazkova-polyana.html
29 Січня, 2012 13:24
professor_k Окей, спрощую життя наступним шукачам: у Львівській області три села Поляна, відповідно у Городоцькому, Миколаївському та Старосамбірському районах. Під обмеження відстані в 20 км підпадає єдина Поляна Миколаївського району, та і то, як рахувати від кільцевої. Плюс до того, вона єдина розміщена більш-менш коло траси Львів-Стрий. Враховуючи, звідки відправляються згадані маршрутки, з імовірністю 95% мається на увазі саме вона. Точки інтересу на трасі: Красів, Бродки.
Прокатаюсь — допишу точніше.
28 Січня, 2012 00:00
дзянь пенцянь в мене в кітаю 120 кілометрові горки...і то дешевше по 5000 юанів...вот путін прокляти!!!!!
27 Січня, 2012 19:51
Андрій дякую. знайшов.
27 Січня, 2012 19:51
Андрій з тексту я так і не зрозумів якою трасою їхати. Стрийською?
26 Січня, 2012 15:52
Ruslan Одразу видно справжніх галицьких підприємців, метою яких є заробити все й одразу! Не далеко від Буковеля втікли! Подумайте, 600м бугеля, чайниківська гірка...за 200грн. Це не "казкова поляна", а "поле чудес" з казки про Буратіну )))
25 Січня, 2012 15:26
Pawlo В нас як завжди,хочуть все і одразу:
ціни на сьогодні
Ціни такі як писали вище (сб-нд/чт-пт/пн-ср):
Разовий спуск: 15/10/10
дві години: 100/80/60
чотири години: 150/120/100
день: 200/160/120
За карточку треба лишати 20 грн, в майбутньому кажуть треба буде карточку купляти.
взято тут [***]://[***]/forum/viewtopic.php?t=2387&start=30
Хай застріляться!!!За таки гроші 600м бугеля..
24 Січня, 2012 18:06
Твоє місто Дякуємо!
Скоро додамо до новини графік руху автобуса.
24 Січня, 2012 17:36
Саша "маршруткою Львів-Поляна Свалява"
думаю що ця інформація неправильна, хтось переплутав із с. Поляна у Свалявському районі Закарпатської області, а туди їхати аж ніяк не 20 км.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!