8 автобусів у Львові курсуватимуть за новими маршрутами. Перелік

31761 8
Cьогодні, 2-го грудня, у Львові прийняли рішення про зміни в русі міського громадського транспорту. Зокрема, по-новому їздитимуть автобуси на Винники, Зимну Воду і Рясне-2.
Фото: lviv.travel

Фото: lviv.travel

«Ці зміни покращать роботу деяких міських маршрутів, – повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир. – Покращуємо доїзд до Винник, у район аеропорту, відкриваємо дев’ятий маршрут до онколікарні, який не працює уже понад рік».

Таким чином, автобуси № 5А, 9, 12, 14, 27, 30, 35 і 48 їздитимуть за такими маршрутами:

За матеріалами: portal.lviv.ua, zik.ua

Опублікувала Людмила Рубцова

 


Читайте також:
4 Грудня, 2016 20:21
Святослав 12 маршрутка і так їздила 2 рази на день, так тепер до АС-2 потрібно 2 маршрутками їздити.
Посадити б тих депутатів зранку в 50 маршрутку, хай га...дони поїздять так місяць 2- ма. маршрутками на роботу та назад.
4 Грудня, 2016 12:50
Зла львів'янка Я розумію, що ті, хто приймали ці зміни маршрутками на роботу не їздять. Але дійсно, з Нового Львову кудись добратися це катастрофа. Єдиний 30 їздить дуже рідко. Все інше з Сихова - повне. Йти на трамвай 15 хв +-, пішки через парк не спустишся, бо там вкотре закопують гроші, роблячи невідомо-що і навіщо взимку(!).
3 Грудня, 2016 15:00
вікторія Реально, як тепер доїхати з панаса мирного до центру? На одну 30ку надії мало. Її дочекатися особливо зранку не реально. Ще і не влізеш. Поверніть 35 мар-ку на панаса мирного!!!
3 Грудня, 2016 00:33
Наталія Цікаово, був єдиний маршрут #35, яким можна було доїхати в центр з Панаса Мирного!!!На Львів зовсім відрізаний!!!
2 Грудня, 2016 23:16
Квітка "Клас"!!! Був єдиний автобус 5а, яким можна було доїхати від кінця Чорновола до Лисинич. Нехай він їздив вкрай рідко, але він був прямий!!!! А тепер вже бе варіантів - доведеться з пересадками їздити.
2 Грудня, 2016 15:37
Ігор Тобто з нового львова на привокзальну на роботу не доїду? в 16 не зайти, бо переповнений зі Сихова так як і трамвай яким можна було б з пересадкою їхати.
2 Грудня, 2016 13:18
рясне 2 Тобто зараз до АС-2,радіо ринок та й на вулицю Б.Хмельницького з Рясне прямого доїзду НЕМАЄ ?! Проте маршут 217А ще раз дублюється(він частково дублюється маршутом 50), горе приходить не одне...
2 Грудня, 2016 13:09
Скоропад Ірина "дякую" за особливі "привілеї" для мешканців Нового Львова.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!