Адмінкомісія Львова штрафуватиме за самовільне утеплення фасадів

1285 0
Йдеться про будинки в історичному ареалі міста.
ілюстративне фото: Львівський портал

ілюстративне фото: Львівський портал

Адміністративна комісія Львівської міської ради штрафуватиме за самовільну зовнішню теплоізоляцію фасадів будинків у історичному середовищі. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 8 лютого.

Читайте також: Зберегти не можна штрафувати. Як Львів охороняє історичне середовище

Штраф необхідно буде сплатити впродовж 15 днів, інакше виконавча служба буде стягувати його примусово. Розмір штрафів становить від 1700 до 170 тисяч гривень на розсуд комісії. Раніше виконавчий комітет заборонив клаптикове утеплення будинків у історичному ареалі. Пам'ятки архітектури заборонили утеплювати взагалі, а утеплення фасадів будинків у межах історичного ареалу, які не є пам'ятками, розглядатимуть індивідуально.

Читайте також: На вулиці Руській у Львові відреставрують фасад поліклініки

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет Міністрів України дозволив утеплювати старий житловий фонд без отримання дозволів. Ідеться про будинки, які не несуть історичної цінності, та об'єкти культурної спадщини місцевого значення. Торік у березні провели інвентаризацію фасадів щодо клаптикового фарбування. Під час перевірок виявили 1322 будинки, пофарбовані у різні кольори.

Вікторія Ейсмунт

 

 


Читайте також: