Alfa Jazz потрапив до 10-ти кращих джазових фестивалів за версією The Guardian

1721 0
Британське видання The Guardian склало список кращих джазових фестивалів, які відбудуться в Європі влітку і восени 2016 року. У нього потрапив український Alfa Jazz Fest, який традиційно проходить у Львові.
фото: kraina.novy.tv

фото: kraina.novy.tv

Автор рейтингу називає Львів «архітектурним скарбом», і зазначає, що цього року тут зберуться гітарист Пет Метіні, співачки Дайан Рівз, Есперанса Сполдінг і саксофонітс Бренфорд Марсаліс. Також він виділяє джазових музикантів із Британії, які приїдуть на Alfa Jazz Fest. Це група Sons of Kemet та індійський перкусіоніст Трілок Гурту.

Читайте: Alfa Jazz Fest запрошує українських музикантів до участі у фестивалі

У рейтинг The Guardian увійшли французький фестиваль Jazz a Vienne, A Love Supreme в англійському Суссексі, швейцарський Montreux jazz festival, North Sea jazz festival у голландському Роттердамі, Nisville jazz festival у Сербії та інші.

Як зазначає cultprostir.ua, що квитки на український Alfa Jazz Fest є найменш дорогими серед всіх фестивалів, які потрапили у Топ-10 The Guardian. Хоча на європейських сценах виступатимуть багато артистів, які приїдуть і до Львова.

Цього року Alfa Jazz Fest пройде 24-27 червня.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: