Біля Ашану на Чорновола збудують новий дитячий садок. Візуалізація

4465 0
Висота садочку не перевищуватиме 15 метрів.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Біля супермаркету «Ашан» на проспекті Чорновола, 16А зведуть новий триповерховий дитячий садочок. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили ТзОВ «Девелопмент Інвест Груп» на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 25 січня.

Для побудови дитячого садочку погодили ділянку в 0,38 га. Висота будинку не перевищуватиме 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 25,37%. Заклад розташовуватиметься за 15 метрів від сусіднього будинку. Судячи з візуалізації, на рівні третього поверху садочку має бути тераса із зеленими насадженнями.

Читайте також: У Львові осучаснять дитячу бібліотеку за понад три мільйони гривень. Візуалізація

Читайте також: У Львові відкрили Ашан на Чорновола

Згідно з аналітичною системою YouControl, ТзОВ «Девелопмент Інвест Груп» зареєстрована у Львові на вулиці Головацького. Засновниками компанії є АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Камет» та ТОВ «Галілео Ессет Менеджмент», кінцевим власником вказаний львів’янин Роман Давимука. Уповноваженою особою фонду «Камет» є Дмитро Палієнко, який також причетний до компаній групи «Авалон».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!