Від завтра частина маршруток Львова їздитиме без договорів

3419 0
Рішенням виконкому Львівської міської ради маршрути приватного перевізника «Фіакр Львів» передали комунальному АТП-1.
фото: busphoto (Святослав Нейгауз)

фото: busphoto (Святослав Нейгауз)

Сьогодні, 30-го червня, у день завершення дії тимчасових угод із двома перевізниками, виконавчий комітет зобов’язав Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 забезпечити перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №№ 1А, 2А, ЗА, 4А, 5А, 6А, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46, 17, 24, З0, 34, 39, 13, 18, 22, 41, 43 від 1-го липня 2017-го року до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу, який призупинений через судову тяганину

«Зараз тривають суди. Ми не можемо ані провести новий конкурс, ані продовжити тимчасові договори. Тому сьогодні рішенням виконкому зобов’язали АТП-1 здійснювати перевезення на маршрутах, на яких закінчилися тимчасові угоди», – зазначив у коментарі журналістам Олег Партика, в.о. керівника управління транспорту ЛМР.

Читайте також: Забрати у водія готівку. Дем’ян Данилюк про африканський транспорт Львова

Як відомо, маршрути №№ 13, 17, 18, 22, 24, 30, 34, 39, 41, 43 обслуговує підприємство «Фіакр Львів».

За словами Олега Партики, представники АТП-1 вже зустрічалися із представниками компанії «Фіакр Львів» та обговорювали подальшу співпрацю. Цілком можливо, це буде здійснюватися методом суборенди. «Завтра громада Львова не відчує жодних змін. Усі, як їздили, так і будуть їздити далі», – додав він.

Водночас, підприємство «Фіакр Львів» назвало таке рішення рейдерським захопленням.

Читайте також: У робочий час на АТП-1 у Львові простоюють десятки автобусів. Директор заперечує

За словами Святослава Товстиги, голови громадської організації «За якісний транспорт», таке рішення виконкому мало що змінить. «Раніше діяли тимчасові договори, до яких було багато питань. Ситуація така: автобуси і далі їздитимуть, але якщо щось стається – крайнього чи відповідального не можна буде знайти, адже транспорт їздитиме без жодних договорів», – прокоментував він.

Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар