Черги на кордоні можна відслідковувати онлайн: де дивитися

87012 1
Інформація щодо накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні стала доступною в онлайні. Відтепер про черги на пунктах пропуску Львівської області можна дізнатись з електронної карти. Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.
фото: 032online.com, viza.vn.ua

фото: 032online.com, viza.vn.ua

«На мапі доступна інформація про кількість транспортних засобів, які очікують перед пунктом пропуску, орієнтовну пропускну спроможність, а також середню кількість авто, котрі перетнули державний кордон за попередні чотири години, – розповів керівник митниці. – Окрім цього, із ситуацією на пунктах пропуску можна буде ознайомитись у прямій трансляції з вебкамер».

За словами Левка Прокіпчука, карта відображатиме ситуацію на шести пунктах пропуску через державний кордон України з Польщею: «Угринів-Долгобичув», «Рава-Руська-Хребенне», «Грушів-Будомеж», «Краковець-Корчова», «Шегині-Медика» та «Смільниця-Кросценко».

Читайте також: Що можна перевозити через кордон. Правила України та Польщі

Електронна мапа доступна на головній сторінці сайту Львівської ОДА та за посиланням. Для отримання даних необхідно навести курсор на необхідний пункт на карті. Інформація про накопичення автівок на українсько-польському кордоні оновлюватиметься цілодобово.

Нагадаємо, польські митники підготували безкоштовний додаток для мобільних пристроїв, який буде корисним для людей, які перетинають кордон, особливо водіїв вантажівок, що перетинатимуть східні кордони Польщі.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
10 Жовтня, 2016 11:30
niko Камера online на кордоні з Польщею перед воротами пропускного пункту з сторони України. Показує чергу на в'їзд до Польщі через митницю Краківець - Корчова.чому з Украiнськоi сторони камери не працюють?????