Чому кліщів труїтимуть не у всіх парках Львова?

3169 0
Акарицидна обробка, задля того щоб позбутися кліщів кліщів, у травні відбудеться лише в шести львівських парках. За інформацією міського управління екології, акарицидну обробку у травні проведуть у парку імені Івана-Павла ІІ, «Залізна Вода», а також у «Стрийському» та «Левандівському» парках. У парку "Високий замок" уже вчора позбувалися шкідників
фото: ditky.com.ua, kyiv.ridna.ua, citycoupon

фото: ditky.com.ua, kyiv.ridna.ua, citycoupon

Сьогодні з 11 до 16 години від кліщів позбавлятимуться у парку «Погулянка», а з 14 до 19 години – у парку «Знесіння». За словами начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Андрія Галушка, відвідування парків під час проведення акарицидної обробки суворо заборонено.

Як запевняють підрядники, у роботі буде використовуватися препарат, що має негативний вплив лише на кліщів, а не на людей, тому вже за декілька годин після акарицидної обробки відвідування парків не буде шкідливим.

Проте ЛКП «Зелений Львів» все ж встановить попереджувальні таблички про те, що у парку труять кліщів, а території зелених зон обгородить сигнальними стрічками, за які не можна заходити.

Читайте також: У львівських парках труїтимуть кліщів. Графік проведення обробки

«Наразі робити з позбавлення кліщів відбуватимуться у тих парках, де за даними міської санітарно-епідеміологічної станції було зареєстровано від 10 до 20 укусів за останній час. Якщо результат буде задовільний, наприклад, протягом року з укусами кліщів до медичних закладів звернуться лише 1-2 особи, такі заходи будуть проводитися й надалі у якості профілактики», - зазначив Андрій Галушка.

Також він додав, що за необхідністю акарицидній обробці підлягатимуть й інші парки.

Нагадаємо, що обробку здійснює Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Профілактична дезінфекція».

Підготувала Наталія Усатенко

ТЕГИ: кліщі, парки

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар