Чому Львову відмовили у проведенні Євробачення-2017

20223 0
Учора, стало відомо, які три міста надалі змагатимуться за проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017. Ними стали Київ, Одеса та Дніпро. Львів, за результатами другу туру, вибув із боротьби. Переможниця Євробачення 2004, львів’янка Руслана Лижичко пояснила причини, чому Львів не переміг.
фото: www.nrcu.gov.ua

фото: www.nrcu.gov.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у facebook.

Головною причиною відмови Львову став брак коштів.

«На перший погляд здавалося, що однозначними лідерами стануть Львів і Київ, але коли почалася обробка поданої інформації по заявках, ситуація змінилась і змінювалась протягом усієї наради… Головним критерієм до вибору міста-господаря Євробачення однозначно стало питання фінансове – який бюджет місто готове надати для проведення найбільшого пісенного конкурсу Європи та світу?
Безумовно, розглядалися інфраструктурні напрямки та питання видовищно-туристичного наповнення кожної заявки. Розуміючи складний час для України, основний акцент робився на тому, щоб з бюджету країни і грошей платників податків було взято як можна менше, або взагалі не взято грошей на проведення конкурсу. Тому я з прикрістю зрозуміла, що у мого рідного міста, яке мало всі шанси на перемогу, такої можливості не буде. Кількість грошей, які Львів готовий інвестували в проведення Євробачення 2017 була у 8-12 разів менше, ніж у його найближчих конкурентів», - пояснила Руслана Лижичко.

Також співачка запевнила, що серйозна боротьба розгорнулася між Дніпром та Одесою. Це відчувалося в усьому. І в заявлених сумах, і у пропонованих активностях, і в тому, що на оргкомітеті були особисто присутні мери і Дніпра, і Одеси. І в тому, що навіть під час обговорення представники міст продовжували нарощувати потенціал та пропонувати нові рішення та можливості. Київ ледь встигав за своїми конкурентами з півдня і сходу.

«Я думаю, що відсутність Львова у фіналістах не є поразкою. У Львові і без того неймовірна кількість туристів. Його знають далеко за межами Європи. Рідко коли у Львові є місяць, щоб там не відбувалась та чи інша міжнародна імпреза. А ось для Одеси і Дніпра це дійсно потужний шанс скласти конкуренцію столиці. І ми добре пам’ятаємо, що під час Євро 2012 саме ці два міста не встигли в останній момент прийняти чемпіонат. Отже, це їх зоряний шанс. Будемо вболівати і за Київ, і за Одесу, і за Дніпро. Нехай переможе сильніший», - написала співачка.

Остаточний результат, яке саме місто буде приймати Євробачення стане відомо 1 серпня

Опублікувала Мар’яна Федина

Коментарі (0)

Додати коментар