Чому знову «попливла» вулиця Стуса і хто за це відповідатиме

4828 1
Ґрунт зі сміттям, що вчора паралізував рух трамвая на Сихів, потрапив на дорогу з будмайданчиків та стадіону «Україна».
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Учора, 22 травня, під час негоди та сильної зливи, трамвайні колії на вулиці Стуса у Львові залило сумішшю піску, води та сміття, внаслідок чого трамваї №8 курсували тільки до зупинки «Академія мистецтв», а рух на Сихів відновили приблизно за півтори години.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv керівник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець, сміття пливло дорогою з прилеглих будівельних майданчиків та стадіону «Україна».

«Вчора на вулиці Стуса відбувся намив ґрунту з прилеглої до дороги території, зокрема з паркової зони Залізної води та Липової Алеї. Сміття, що пливло дорогою, ймовірно було зі стадіону «Україна», де неналежним чином функціонує дощова каналізація. До проекту реконструкції вулиці Стуса вчорашній випадок не має жодного відношення», — прокоментував Олександр Одинець.

Читайте також: Коли у Львові знову почнуть реомнтувати вулицю Замарстинівську

За його словами, упродовж декількох днів територію вулиці та паркової зони мають обстежити, а також перевірити дощову каналізацію стадіону. Після чого напрацьовуватимуть комплекс заходів укріплення схилів парку та дренажні системи.

У коментарі Tvoemisto.tv Олексій Хміль, речник ЛКП «Львівавтодор», який виступав замовником та проектантом реконструкції вулиці Стуса у 2015 році, повідомив, що вчора впала опірна стіна парку, що й спричинило зсув ґрунту і намив вулиці. До недоліків проекту реконструкції вулиці Стуса, за його словами, цей випадок не належить, а відповідні заходи, щоб унеможливити повторення таких випадків, має вжити Галицька районна адміністрація.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, поки що підприємство не позиватиметься до суду за більш як годинну затримку руху трамваїв №8, які застрягли у суміші піску та сміття.

Читайте також: Личаківську планують відкрити до кінця літа. Актуальні фото

Нагадаємо, вулицю Стуса у Львові капітально відремонтували 2016 року, коли будували трамвайні колії на Сихів. Тоді з вулиці демонтували бруківку та проклали асфальт, а площу перед Академією мистецтв замостили плиткою. На верхній частині вулиці повністю замінили колектор та мережі.

Ще під час будівництва, львів’яни зауважували, що ремонт вулиці ведуть із порушеннями і навіть зарестрували петицію, щоб зобов’язати підрядника усунути недоліки. Зокрема, йшлося про те, що стоки води на пішохідних переходах розташовані зависоко і вода не потрапляє у дощоприймачі. 

Однак за кілька тижнів після відкриття вулиці, на перехресті з Липовою Алеєю провалився асфальт. Підрядника, який виконував роботи — ТОВ «Онур конструкціон», зобов’язали відремонтувати ділянку дороги власним коштом.

Вікторія Ейсмунт

Фото Варта1


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
23 Травня, 2018 13:42
Данило "Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, поки що підприємство не позиватиметься до суду за більш як годинну затримку руху трамваїв №8, які застрягли у суміші піску та сміття."
- та звісно, що не позиватиметься Олег Береза до Олега Берези )))