DayLook у Львові

2882 3
Tvoemisto.tv продовжує слідкувати за тим, як одягаються люди, що ходять вулицями твого міста. Що надихає їх вранці обирати той чи інший одяг, чи створює він настрій на день? Про це читайте у проекті DayLook у Львові.

ЮЛЯ, 26 років, Львів'янка, зараз проживає у Мінську.

"Я обираю одяг за настроєм, за кольорами, які мені подобаються в якийсь певний день. Зазвичай обираю блакитний, жовтий, інколи рожевий, темно-зелений. Не ношу чорний та сірий кольори.

Люблю поєднувати різні стилі одягу. Я не ношу підбори і спортивні костюми. Дуже люблю сукні — це жіночно.

У мене не має журналів із тенденціями моди. Це, звісно ж, цікаво подивитись, але мені подобається, коли я сама це роблю. Я не одягаюсь, як на обкладинці якогось журналу, бо мені це не подобається. Це – як малювати. Для чого малювати щось, що вже намальовано?

Я дуже люблю секонд-хенди. Купувати дорогий одяг у Львові вважаю марнотратством. На секонд-хенді можна за 2 гривні купити круту сукню.

Ця курточка, що зараз на мені, та босоніжки куплені на секонд-хенді. Зазвичай, на секонд-хенді купую все, окрім білизни.

Мені подобається одяг фірми “Diesel” і “Mango”.

Про попередніх героїв рубрики DayLook можна прочитати тут

ТЕГИ: DayLook

Читайте також:

Коментарі (3)

Додати коментар
20 Серпня, 2014 09:00
лала было бы здорово в виде форума) но будем ждать от вас сюрпризов)))
18 Серпня, 2014 13:59
Tvoemisto.tv Дякуємо за ідею, ми думаємо над форматом :) Ви бачите таку ком'юніті виключно у вигляді форуму?
17 Серпня, 2014 11:46
лала Слишком всего много в этом образе. Платье или что это такое - выбросить, как и босоножки (модные 2-3 года назад). У девочки и так яркая внешность, надо выбирать более спокойные образы. "Твое мисто" , а сделайте комьюнити как на зе вилладж)у вас достойный сайт, но не хватает такого общения)