Дев’ятеро песиків та киця у Львові шукають господарів. Фото

1833 0
Усіх охочих взяти собаку жити до себе додому просять звертатися у ЛКП «Лев».
Фото: Ірина Шелест

Фото: Ірина Шелест

Львів’ян закликають прилаштувати 9 собак, які тимчасово перебувають у ЛКП «Лев». Про це йдеться на сторінці комунального підприємства у Фейсбук.

Усіх охочих взяти собаку жити до себе додому просять звертатися у ЛКП «Лев», що за адресою вул. Промислова, 56, графік роботи — з 8:00 до 20:00.

Ніжна киця Красуня. Чотирилапа стане для свого господаря чудовим другом та компаньйоном.

Пайпер молода чотирилапа, віком близько року. Собака добре піддається навчанню та може проживати в сім‘ї з дітьми, які люблять тварин.

Спокійна хвостата красуня з милим поглядом Люся. Чотирилапа може проживати в сім’ї з дітьми.

Лілу — молода собака, віком близько року. Хвостата енергійна, гавкуча та має здібності до навчання.

Молодий та гавкучий Декстер, який стане для свого господаря чудовим охоронцем і другом.

Собака середнього віку Бладі. Чотирилапа соціалізована, тож стане для свого господаря вірним другом і компаньйоном, із яким ніколи не буде сумно.

Адель — кудлата красуня, віком близько року. По поведінці та її хутрі видно, що вона донедавна жила в сім'ї. На жаль, вуличне життя налякало її і зараз вона проходить соціалізацію з кінологом. Адель невеликого розміру, тож може проживати в квартирі.

Молода метиска лайки Лея. Чотирилапа активна, грайлива та гавкуча, тож стане для господаря другом та охоронцем.

Собака невеликого розміру Мая, яка потрапила до нас в дуже занедбаному стані та з новоутворенням, яке потребує оперативного втручання. По її поведінці видно, що вона була домашньою.

Наєм — чотирилапий середнього віку. Собака має хороший вигляд. Це свідчить про те що він був домашній, проте за ним досі не прийшов його господар. Наєм дружій хвостатий, який виконує базові команди, тож для свого господаря Наєм буде не лише вірним другом, а й пильним охоронцем.

Фото Ірини Шелест


Читайте також: