Для львівських шкіл закуплять нові мультитач-панелі

1823 0
На обладнання закладам освіти з бюджету виділили 153,2 млн гривень.

Для львівських шкіл обіцяють закупити сучасне мультимедійне обладнання. Наразі допомогу вже отримали 26 кабінетів фізики. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Міський голова Андрій Садовий розповів у своєму відеозверненні, що до вересня 96 шкіл Львова отримають мультитач-панелі: «Зараз усі школи міста готуємо до нового навчального року. Крім ремонтів дахів, вікон, систем опалення, ми багато вкладаємо зусиль, щоб школи були конкурентними й діти мали можливість вчитись на найсучаснішому обладнанні. Вже доставлено обладнання для 26 кабінетів фізики. Також цього року для шкіл буде закуплено 96 мультибордів, з допомогою яких діти на зовсім іншому рівні зможуть вивчати фізику, хімію, математику».

Читайте також: У Львові ремонтують школи мистецтв. Перелік

Цього року на ремонт і придбання обладнання закладам освіти міста з бюджету виділено 153,2 млн грн.

Нагадаємо, у 2016-му році У Львівській класичній гімназії презентували нове лабораторне обладнання для уроків та мультиборди, які зацікавлять учнів вивчати природничо-математичні дисципліни. 

Львівська класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка стала однією з 22-х шкіл, для яких придбали мультитач-панелі із вмонтованим комп’ютером. Упроваджувати такі сучасні методи у навчальному процесі  розпочали з кабінетів фізики, які востаннє оновлювалися більш ніж 20 років тому.


Читайте також: